Moja historia kontroli mojego umysłu i ciała 2019

Jeżeli ktoś kto to przeczyta to i ma jakieś informacje jakie mogą mi pomóc to niech się ze mną skontaktuje contact[@]themindcontrol.org.

 

Rok 2019 już uzmysłowił mi wiele rzeczy. Najważniejszą jest, że jestem tzw. Targeted Individual (TI) czyli ktoś kto został wybrany przez instytucje rządowe do testowania najnowszej broni i technologii do torturowania, wywoływania bólu w partiach ciała, zakłócaniu pracy narządów, sterowania fizjologią osoby, podkładaniem myśli, słów, obrazów, sterowanie snem i wgrywanie snów, sterowanie emocjami i zachowaniem, myśli samobójcze, wywoływanie śmiechu i wiele więcej… Jestem królikiem doświadczalnym. 

 

Po tym roku sam nie wierzę jak bardzo zmanipulowany może zostać człowiek przez sztucznie podsyłane myśli i zmianę emocji. Wiem też, że używają mnie do rozwijania wielu programów kontroli umysłu i ciała ludzkiego.

 

Pierwsza połowa 2019 (Dom rodzinny) zaraz po przyjeździe z Anglii

 

Mój strach został zablokowany. Nie odczuwam strachu odnośnie tego co ze mną robią. Teraz robią ze mną co chcą a ja nie jestem w stanie reagować na to w normalny sposób. Kontrolują moje emocje to nawet jak się znęcają tak, że nie da się wytrzymać nie ma możliwości rozpłakania się. Brak odczuwania emocji innych ludzi. Dawniej jak rozmawiałem z ludźmi mogłem ich odczuć emocjonalnie – teraz to blokują.

 

Biuro

Zrobili sobie z mojej głowy takie biuro w którym komunikują się między sobą. Biuro jest takie, że ja leżę taki o tłumiony nie mogąc mieć swoich myśli na temat życia, tego co mam w nim robić, jakieś chęci do działania tylko leżałem w takim o tłumieniu mentalnym jakby nie miał dostępu do myśli w których mógłbym się jak to się mówi ogarnąć. A między czasie oni używali moich myśli do przekazywania między sobą jakiś informacji. W moim umyśle było tak jakbym był kontrolowany od wszystkich myśli po prostu leżysz w takim ogłupieniu i nic ci się nie pojawia w głowie oprócz tego co oni generują. Uczucie takie jakbym miał taki hełm na głowie z którego nic się nie wydostaje oprócz tego co oni tam sobie wypuszczają. Gdy chcieli przekazywać jakieś informacje między sobą używali mnie do tego używając moich myśli, ekspresji i emocji. Pojawiała się niby moja myśl w mojej głowie ale była ona skierowana do kogoś innego i znaczyła coś innego niż to co mi w głowie się pojawiło.

 

W swoim wolnym czasie używali mojego umysłu do grania w różne scenariusze mentalne. Po prostu przychodzili i jak mieli chwilę wolnego to słyszałem jak mówili „w co chcesz grać?” i tam wybierali sobie jakiś scenariusz. Bez mojego zezwolenia i chęci a te gry pochłaniały moje życie jeszcze bardziej, leżałem na łóżku ale jakby na nim mnie nie było, jakby świadomość tego, że mam robić inne rzeczy w życiu została zablokowana, mój umysł był pochłonięty tym co ONI robią. 

 

Takie używanie mojego umysłu do własnych celów, np.. Jak jakaś myśl mi przeleci przez głowę jest to forma komunikacji między tymi co mnie w tym czasie używają. Potem zaczęli mnie podłączać pod innych, jeżeli ktoś się zaśmieje co jest podłączony do mojego umysłu ja też się śmieje nie wiedząc czemu. I słyszę w głowie jak tam pytają między sobą „dlaczego się śmiejesz”. 

 

NAKŁADKA OSOBOWOŚCIOWA

Ich głosy w mojej głowie to takie kreatury prawdziwych osób. Takie filmowe osobowości. Coś jakby założyli taką nakładkę na mój umysł bym myślał, że wszystkie osoby są o wiele bardziej inteligentne ode mnie (takie wrażenie jest dodawane) i wszystkie nie mają wad. Tak byś myślał, że robią to jakieś przyjazne tobie i wszystkim osoby. Do tego gdy mówią podprogowo czasami dosyłają mi swój wiek bym myślał, że to bardzo młode osoby 16-lat, 22-lata itd.. Czasem starsze ode mnie. Wyrażają się tak jak w filmach nikt nie mówi normalnie pełnymi zdaniami a gdy już coś od nich słyszę są to nie znaczące dla mnie skrawki zdań lub podsyłane myśli nie nawiązujące do siebie. Czasem wizualizują je jako istoty/osoby przed moimi oczami. Podprogowo podsyłają różne interpretacje tych tworów więc pisanie co „niby” myślę kim kto jest nie ma sensu. Jedyny sens jest taki, że nielegalnie używają tej technologii na mnie.

 

MYŚLĘ, ŻE AKURAT W TYM ROKU TA CZĘŚĆ PROGRAMU KONTROLI UMYSŁU, KTÓRY JEST NA MNIE TESTOWANY I ROZWIJANY OD ROKU JEST PO TO BY W PRZYSZŁOŚCI KONTROLOWAĆ DZIECI. Bo gdy to odpalają to przez to jak się zachowują w moim umyśle wydaje ci się, jakbyś był w filmie dla dzieci i młodzieży. Przychodzą jakieś starsze osobowości i zachowują się jakby byli dorosłymi rodzicami. Tylko wiesz, że to nie film bo wydaje ci się, że to naprawdę i wydaje ci się, że jesteś takim dzieckiem gdy ci to robią – tak reagujesz. Więc tak część rozwijania tego programu do kontroli umysłu jest zupełnie inna niż te z poprzednich lat. Np. Pokazują mi przed oczami dziewczynę której z pod spódnicy widać majtki i taki głos i osobowość oceniającego dziecka się pojawia, które niemal wskazuje na te majtki i mówi: „majtki ci widać!” I niby wszyscy się śmieją łącznie ze mną bo to niby zabawne. Ale jednocześnie jest usuwane to, że dla mnie to zabawne nie jest, i to, że właśnie ktoś ci coś wyświetlił w głowie czego nie chcesz i że pokazują ci rzeczy których nie chcesz i że właśnie zmienili twój stan emocjonalny. 

 

Głosów osobowościowych (można ich nazwać aktorów), które udają „istoty/osoby/dzieci/dojrzałych/głupich/mądrych” jest naprawdę multum, nie sposób nawet spisać ile osobowości wykreowali w moim umyśle na przestrzeni tych 5 lat doświadczyłem ich z 700. Każda jako osobna indywidualność. Co dziennie przychodzi ktoś nowy, ktoś stary już się nie pojawia.

 

W tej nakładce w moim umyśle czasem gdy podłączają nową osobę to uczą ją co może robić a w jaki sposób nie może się posługiwać tą technologią. Dostaje wytyczne. Np.. Nie mogą mi tworzyć horrorów i trzymać mnie w horrorze dniami i nocami. Chociaż jest to horror bo codziennie jestem w bólu wywoływanym przez nich a sny są generowane. To nie dają mi spokoju za dnia i w nocy ale nie generują terroru przy użyciu tej technologii. Tylko czasem mi udowodnili, że potrafią mi to robić. Terror przechodzący ludzkie pojęcie bo są sprawić byś odczuwał terror był kompletnie przerażony i maltretowany, są w stanie generować ci obrazy i myśli związane z terrorem. 

 

Mój dzień

Mój dzień wygląda tak, że mój umysł jest pochłonięty tym co oni robią i nie mogę racjonalnie myśleć. Zmieniają moje myśli i ich używają. Wiem, że mój umysł jest używany, wiem, że intensywnie pracuje ale nie wiem w jaki sposób i do czego go używają. I nie wiem jak to zatrzymać, tak jakbym nie miał panowania nad tym. 

 

Decyzje

Moje decyzje w tym roku zaczęły być pod kontrolą, gdy już wpadnie mi do głowy coś by coś zrobić to przez chwilę tak mnie zawieszają w takim osłupieniu i między sobą decydują czy to mam zrobić czy nie a jeżeli nie to zmieniają moje myśli i stan emocjonalny i sprawiają, że zapominam o tym co chciałem przed chwilą. Często tak leżę i się miotam między tym co mam robić i co chwila się to zmienia i nie pamiętam co chciałem przed chwilą. Jestem świadom tego, że jest to usuwane z mojego umysłu. Jestem w ciągłym stanie niedziałania i zajęcia tym co mi się dzieje w głowie. Tak jakbym niby myślał ale nic nie dochodzi do głowy. Nie pamiętam tego co chciałem sprzed 5 minut.

 

Np.. Chciałem przelać gościowi pieniądze na sesje, gdzie może mógłby mi pomóc z tym co mi się dzieje a zapomniałem kompletnie, że przed tym musimy ustalić i zaakceptować wszystkie punkty umowy, które mi podał. Potem mi się ode chciało tego robić. Potem mi się zachciało przelać komuś innemu pieniądze na inną sesję. Potem gdy próbowałem ktoś się pojawił i taka jakby grali ze sobą w grę o zmianę moich decyzji. W końcu nie wysłałem nikomu ale kilkanaście dni później ktoś jakby niemal za mnie moją ręką wcisnął przycisk do przelewu i przelałem komuś komu nie do końca chciałem. 

 

Myślenie

Nim to wszystko się zaczęło miałem multum myśli w głowie, był ich naprawdę multum. To zostało zablokowane. Tzw. „myślotok” został usunięty. Nie mam własnych toków myślenia. Nie słyszę swoich myśli, nie podążam jedną myślą za drugą. Jest to kontrolowane.

– Gdy próbuję myśleć na jakiś temat to podrzucają mi obrazy i swoje „rozwiązania” do mojej głowy. Tak bezczelnie często pozwalają mi być świadomym, że to oni z takim wywyższaniem się, że będzie tak jak oni chcą. Nie mam dostępu do własnych pomysłów czy rozwiązań sytuacyjnych – są one blokowane. 

– Mogę pisać coraz mniej sensownych zdań. Mam takie uczucie, że z dnia na dzień mam coraz mniej kontroli nad myślami i pojawiają się one coraz bardziej mniej intelektualne. Tak jakbym z tygodnia na tydzień przeradzał się w głąba.

– zrobili coś z moim umysłem, że często bezmyślnie odpowiadam na ich pytania, tak jakby to byli co najmniej moi koledzy.

– mentalnie nie jestem w stanie patrzeć w przyszłość nawet na kilka tygodni do przodu, przez co nawet nie jestem w stanie wyliczyć ile pieniędzy zarobię na kolejny miesiąc, gdy próbuję to robić czuję opór i niemal ból w głowie

– zatrzymali mój rozwój, nie jestem w stanie myśleć kreatywnie ani w ogóle zastanawiać się nad czymś, przez co nie mam od lat żadnych realizacji, tylko tak trwam z dnia na dzień

– blokują moje rozumowanie, gdy to się dzieję to rzeczywiście czuję w umyśle taką blokadę

– mogę leżeć godzinami i żadne myśli nie napływają mi do głowy, chociaż wiem, że mój umysł pracuje

– tworzą swoje myśli w mojej głowie, wrzucają mi pełne myśli czyli nie tylko słowa ale też rozumienie tej myśli. Czyli nie kontrolują tylko mojego myślenia ale też rozumienie, czasem bawią się moim rozumieniem zmieniając je co chwilę rozumienie czegoś na coś innego. 

– jak próbuję np. myśleć o tym jak się z tego wszystkiego wydostać to nic nie dociera do mojego świadomego umysłu tylko próba myślenia, nic mi się nie pojawia w głowie, nawet chociażby jakieś głupie próby

– jeżeli już mam jakąś myśl lub zrozumienie czegoś to mi to po prostu usuwają z umysłu. Nawet rzeczy jakie chcę zapisać. Często nim zdążę dojść do komputera by coś zapisać to już o tym nie pamiętam

– Zmieniają znaczenie słów w mojej głowie. Dają swoje znaczenia.

– np. rozpoczynają mój dzień od jakiś myśli które mi dostarczają a potem sprawiają bym intensywnie o tym myślał i to coś im tam generuje

– mam wspomnienie i blokują skąd pochodzi nie pamiętam czy to było z życia czy z filmu czy ze snu, nie pamiętam z jakiego zdarzenia. Blokują podążanie umysłu za pierwszą myślą tak by myśl się nie rozwinęła.

– Znają moje myśli wcześniej niż się pojawią w głowie i jak im psuje to zezwalają na to by doszły do świadomego umysłu – jest ich stosunkowo mało.

 

UOSOBIENIA

Jedna grupa która przychodzi grać w coś u mnie w umyśle robi mi coś takiego np. gdy patrzę na coś, na jakieś zdjęcie, na bilbord i jest tam ktoś uśmiechnięty to mam tak w umyśle, że niby przesyłają sobie jakąś informację między sobą tworząc jakiś śmieszny gest w moim umyśle. Ja to odbieram tak jakby ktoś uosobił się jako ta osoba na tym zdjęciu, wrażenie jest takie jakby się do mnie zdjęcie uśmiechało i jakby to była inna osoba niż na zdjęciu). Podprogowo mi podsyłają znaczenie tego co widzę, że jest to przesłanie jakieś informacji do kogoś kto obecnie też manipuluje moim umysłem. 

Dla przykładu idę przez miasto do pracy i oni są w trakcie jednej z gier (ja nie jestem świadom w co grają o co itd… jestem tylko używany) i nagle patrzę na bilbord a tam plakat faceta, który się uśmiecha i taka myśl podprogowa się pojawia u mnie w głowie, że ten kto operuje w tej chwili moim umysłem dostał myśl ze znaczeniem od kogoś bardziej „dorosłego” który niby przemówił do niego przez ten plakat. I wszyscy się cieszą z tego przekazu. Tylko używają mnie jako robota do takich przekazów cały czas. Czyli często idę ulicą to zwracają moją uwagę na bilbordy albo reklamy gdzie są takie twarze i przekazują sobie jakieś rozumienie, a czasem zwracają moją uwagę na to tak dla własnego śmiechu, że popatrzę przecież bo jestem kontrolowany. To samo jak grzebię do Internecie gdy widzę jakieś rzeczy to też się bawią w taki sposób. Popatrzę na jakieś zdanie, jakieś zdjęcie czy video, też to robią.

 

Przykłady:

Idę ulicą patrzę na witrynę tam kobieta uśmiechnięta i jakiś gość wyskakuje w mojej głowie sprawia wrażenie że ta kobieta  krzyczy na mnie z tego obrazka, takie wrażenie jest wywoływane. Albo stoję w łazience rozbieram się i ktoś sprawia, że zaczynam się śmiać i patrzę na swojego penisa w lustrze jak się rusza i podsyłają sobie podprogowo informacje jeden do drugiego, że właśnie tak wygląda jego penis. Doświadczam tego tak, że niby dwie istoty nie z tego świata (ale w jakiś dziwny sposób bardzo ludzkie) bawiły się między sobą w jakieś tam koncepcje i ogólnie jest zajebiście bo tam inni im przyklaskują. Albo siedzę na rynku i ktoś sprawia mi ogromny fizyczny ból serca i pojawia się w moim umyśle ktoś inny kto sobie niby „tylko przechodzi” sprawiając mi ból w innej części serca i z takim autorytetem i wyższością mówi „JA TEŻ TAK POTRAFIĘ” do tego co mi w tej chwili sprawia ból i znika sobie. Jakby był jakimś magnatem w czasach arystokracji. Zresztą jest cała gra przy użycia tych tak jakby arystokratycznych osobowości. Znaczenie tych przekazów jest mi nieznana mi tylko podsyłają takie niedojrzałe interpretacje tego co właśnie się ze mną dzieje, że jakieś tam istoty niby robią coś ze mną. I mam to akceptować bo jestem malutką istotą w ich pojmowaniu, która powinna się godzić na ich eksperymenty i na używanie mnie. 

 

KONTROLOWANIE POTRZEB

Np. Mam myśli i emocje niby swoje „np.. By gdzieś wyjść” lub „iść coś zrobić” ale zaraz po tym słyszę jak ktoś komuś w mojej głowie zadecydował by się gdzieś udał. Doświadczenie jest takie, że nie masz nic w głowie i nagle masz taki zryw by iść do sklepu i zrywasz się z łóżka by tam iść i gdy wstaniesz uświadamiasz sobie, że jest 2 w nocy i wszystko jest przecież zamknięte a ty tak naprawdę nie masz takiej potrzeby. Potem uświadamiasz sobie, że pierwszy raz w życiu zachciało ci się iść do sklepu na zakupy o 2 w nocy a przed tą chęcią nie pojawiało ci się nic w głowie do czasu aż nie wstałeś. Zero racjonalnego myślenia przy tym zachowaniu.

 

Potem zaczęli się bawić tymi potrzebami. W mojej głowie przybył jakiś facet i zaczął zmieniać to co chcę tak, że nie mogłem wyjść z domu. Najpierw sprawił, że wstałem z łóżka, potem że poszedłem się wykąpać, potem że się ubrałem i wyszedłem na klatkę schodową z domu a potem wróciłem do domu. Za każdym razem podsyłał mi takie chęci do tego bym to zrobił a ja nie pamiętałem nic z tego co robiłem przed chwilą ale nadal reagowałem na te chęci. Więc ubierając się nie pamiętałem, że przed chwilą brałem prysznic. Podświadomie usuwane zostało to, że tak naprawdę nie chcę wyjść z domu i racjonalne myślenie odnośnie tego co się dzieje także zostało usunięte. Gdy to się działo myśli przychodziły mi do głowy z dużym opóźnieniem a ja byłem taki jakby pod wpływem czegoś chociaż w momencie tych zdarzeń nie byłem tego świadom.

 

GÓWNO

Nie wiem co to za gra, ale często gdy jestem w ubikacji to dają też takie poniżające myśli do mojej głowy, że sram na kogoś lub na coś, lub sikam na coś. To trwa już kilkanaście miesięcy. Zwracają moją uwagę na odbyt i ją na nim utrzymują. W moim umyśle ktoś tam się śmieje, gdy to się dzieje. Jest to dla nich zabawne. Potem doszły obrazy i filmy odnośnie gówna trwają już chyba z 2 miesiące. Ktoś je gówno, podnieca się nim, wydala i bawi się tym. Gówno wychodzi z odbytu, genitali, ust. Ludzie je jedzą i bawią się nim i srają na mnie na siebie i wszystkim się to podoba.

 

Praca 2019

Przez to co mi się działo zwalniali mnie z pracy udowadniając mi, że nie będę w stanie wykonywać intelektualnej pracy. Ostatnią jaką miałem to sprawili, że nie byłem w stanie nawet w tabelkę wpisać kilku liczb na komputerze, tylko mylili mi w głowie co to za tabelka od czego te liczby, po co do tej tabelki itd.. Siedziałem w takim zmęczeniu i ogłupieniu próbując to zrobić godzinami – bezskutecznie.

Zdecydowałem się robić najprostszą pracę jaką mogę znaleźć – rozdawanie ulotek i zapraszanie do lokalu. Ale nawet gdy pracę wykonuję to robię to w taki bezmyślny sposób, gdzie mam dosłownie wprogramowane 3 zachowania i jakbym miał do dyspozycji tylko kilka myśli i DOSŁOWNIE jeden stan emocjonalny, myśli mi nie przechodzą przez głowę, mam tylko rozdawać i tyle. Czuję się jak robot. Nawet blokują uzmysłowienie tego co należy robić w takiej sytuacji, czy co mówić, jak lepiej zapraszać. Stoję i co ok 30 minut zmieniają mi jedną myśl w głowie którą mam („podać ulotkę i wypowiedzieć zdanie”) bym użył innego zdania na zapraszanie ludzi ale nie jestem w stanie sam mieć myśli jak ich zapraszać. Gdy chcę pomyśleć o tym jak ich lepiej zapraszać na bazie mojego zdobytego doświadczenia to ta myśl jest już zbyt skomplikowana dla maszyny jaką mną sterują i takie myślenie nie jest akceptowane przez nich przez co jest blokowane. Stoję otępiały i nagle pojawia się ta myśl jakby z mentalnego hełmu jaki mam w głowie z którego nic się nie wydobywa by zmienić zdanie jakie mam wypowiadać na inne i by zmienić trochę swoje zachowanie. A moje zdziwienie i oburzenie jest usuwane a po chwili nie pamiętam, że je miałem.

Gdy stoję na rynku i próbuję sobie uzmysłowić gdzie jeszcze mógłbym mieć pracę gdzie może więcej płacą to nie mogę wejść w takie rozumowanie mentalne – jest ono zablokowane. Nawet teraz gdy to zapisałem to nie mogę tego zrobić. NO PO PROSTU ZABLOKOWANE MYŚLENIE NIC SIĘ NIE POJAWIA. 

Gdy stoję to nie odczuwam innych ludzi ani własnego ciała. Wchodzę w interakcję z ludźmi ale nic nie odczuwam do nich. Wyłączone. Zamiast odczuwania jestem wsadzony w taki stan który przez cały czas mojej pracy się nie zmienia. Stan jest taki, że jestem lekko pobudzony i nie odczuwam zmęczenia ale odczuwam, że mój stan jest manipulowany do takiego jednego w którym zachowuje się jak robot. Np. wyłączone jest myślenie o czymkolwiek innym niż o wręczeniu kolejnej ulotki. Między czasie nawet to blokują czyli wypowiedzenie nawet jednego zdania jest modyfikowane i zmieniane co jakieś 30 minut bym nie powtarzał tego samego godzinami. Gdy to się dzieje odczuwam blokadę w głowie i nie mogę się wysłowić. Blokują moją mowę. Robią tak przez cały  czas jaki pracuję. Złożenie jednego poprawnego zdania przychodzi z ogromnym trudem.

 

WIZJA ROBOTA i MECHANICZNE CHODZENIE

Gdy wychodzę na miasto jestem nieświadomy odnośnie tego co chcę, tak jakby to zostało usunięte. Idę ulicą i nagle ktoś pojawia się w mojej głowie i tworzy mi kolejną myśl co mógłbym zrobić w danym dniu i nic więcej się nie pojawia a z racji tego, że to i tak muszę zrobić to idę to robić. Nie pamiętam co chciałem w dniu poprzednim, nie wiem co potrzebuję na jutro. Kilka miesięcy temu ktoś przybył i miał taki pomysł w mojej głowie jakby to było gdybym ja szedł ulicą i nie pamiętał co działo się sekundę wcześniej i nie wiedział co stanie się sekundę dalej, bym tylko szedł tak bezmyślnie gdziekolwiek chcą, skręcając w różne ulice. I w sumie to przeżywam tylko widełki są rozstawione na jeden dzień a nie na sekundę. Gdy chodzę ulicami pojawiają się jakieś osoby i decydują gdzie mam skręcić gdzie przystanąć i kiedy mam iść do domu. Dam ci kilka przykładów:

Wychodzę na miasto i taki przymulony chodzę tu i tam. Mam świadomość dwóch osób które kontrolują moją drogę. W jednym momencie sprawili bym wszedł w kolejkę i czekał na wejście w jedno miejsce i po 5 minutach zorientowałem się po co w ogóle stoję w kolejce i z niej wyszedłem a u nich powstało wielkie poruszenie bo niby ktoś zmienił moją decyzję a powinien tam wejść bo coś tam miało się dzięki temu stań w tej ich grze. 

Innym razem prowadzili mnie przez miasto i też w coś grali a ja wchodziłem do lokali i sprawdzałem po ile jest zupa. Doświadczenie było takie, że nie wiesz co się z tobą dzieje ale idziesz coś zjeść tylko, że twoja decyzja odnośnie tego co zjeść jest zmieniana co 2 minuty na inna i orientujesz się, że grają właśnie w jakąś grę w to w jaki sposób zwracają twoją uwagę na rzeczy. A jest to tak, ze stoisz tak bezmyślnie przed tablicą z menu i chcesz przeczytać co tam pisze tylko jesteś taki zamulony że ledwo widzisz i nagle po wpatrywaniu się w menu przez minutę twoim dochodzi do twojej świadomości że patrzysz na zupę pomidorową od minuty i jej cenę. Tak jakby ktoś ci wzrok wyostrzył i skupił uwagę z tego otępienia. Potem wychodzisz z lokalu i znowu lądujesz w następnym i to samo patrzysz na zupę pomidorową nie widząc innych rzeczy w menu. Tylko to i wychodzisz. Potem wychodzisz z lokalu i znowu to samo! Zupa pomidorowa w innym lokalu i znowu manipulują twoimi decyzjami „a może coś innego gdzieś indziej” i znowu wchodzisz z lokalu itd.. Przy widoku zupy w menu generowali we mnie rozbawienie chociaż byłem zdziwiony tym że wszędzie widzę zupę pomidorową i że 30 minut temu ktoś o niej wspomniał w moim umyśle.

Innym razem siedziałem na ławce w parku i chciałem odpocząć, chciałem też iść na miasto bo miałem wolny dzień. Gdy wstałem zaczęli zmieniać moje zdanie tak często, że zacząłem się obracać niemal w kółko co dwa kroki zmieniałem swoją drogę to w lewo to w prawo do z powrotem do domu to na miasto. W mojej głowie śmiali się z tego, co się ze mną dzieje.

To może śmiesznie brzmi, że ktoś chciałby manipulować nawet takimi małymi decyzjami ale myślę, że w ten sposób udoskonalają tą technologię by w końcu jakiś komputer przejął podejmowanie przez ciebie decyzji w ciągu dnia i były one generowane w sposób w jaki chcą. Zresztą nie potrzebują nawet komputera, mogą sprawić, że nie pojawisz się gdzieś gdzie powinieneś być by kogoś zobaczyć, czegoś doświadczyć a zamiast tego robisz co chcą.

 

FACECI OD TELEFONU

Jednego dnia wyszedłem z domu na miasto i po drodze pojawiło się 2 gości z pytaniem „co dzisiaj mamy wykonać?”, gdy byłem na mieście zaczęli mnie kontrolować i zwracać moją uwagę na telefony jakie osoby trzymały w ręce lub aparaty. I tak szedłem przez rynek a mój wzrok lądował na telefonie kogoś następnie znowu na telefonie innej osoby i znowu na telefonie innej osoby i znowu obrót i ktoś ma telefon przy uchu i znowu obrót i ktoś ma telefon w ręce. I po ok. 200 takich zwrotach na telefon przestraszyłem się i wróciłem do domu, wysłali mi podprogową myśl, że nie ma sensu siedzieć na mieście jeżeli nie jesteś w stanie robić tego co chcesz a tylko jesteś kontrolowany.

 

Syntetyczne odczuwanie – Brak Emocji

Blokują mi odczuwanie normalnych emocji. Są poza moją świadomością. Jestem podtrzymywany na czymś by nie odczuwać zmęczenia, chyba że leżę w domu i dosłownie „włączają” zmęczenie taki stan mentalny gdzie leżę i ledwo oddycham taki się czuję zmęczony – ale wiem, że nie jest to normalne ludzkie zmęczenie, tylko takie sztucznie wywołane. No ale i tak leżę bez energii. Czasem jak jestem na mieście zezwalają na to bym ziewał przez chwilę i tylko przez takie ogromne ziewanie odczuwam prawdziwe zmęczenie a przez co życie oprócz tego nie odczuwam procesów życiowych. Nie odczuwam głodu, nie odczuwam zmęczenia, nie odczuwam ciała ludzkiego, nie odczuwam emocji ludzkich, nie odczuwam prawdziwego normalnego podniecenia, podekscytowania, oburzenia wszystko to jest blokowane.

Czasem istnieje wyrwa w ich działaniach gdy coś zmieniają w mojej głowie i czuję się negatywnie. Nawet nie wiedziałem jak się ucieszę z odczuwania negatywnych prawdziwych emocji. Po miesiącach bycia podtrzymywanym w tym syntetycznym stanie (zamiast normalnie życie odczuwać) tylko na kilku syntetycznych pseudo emocjach odczuwanie nawet normalnych negatywnych prawdziwych uczuć jest wspaniałe.

Zamiast prawdziwych emocji i odczuć jestem tak jakby w wytworzonym polu wokół siebie, tak 30 cm od ciała i podsyłają mi podprogowo że tak powinienem się czuć bo tak się życie odczuwa. Gdy stoję w pracy to testują różnego rodzaju odczucia na mnie mi podprogowo podsyłając, że to normalne co robią i to co odczuwam też jest prawdziwymi emocjami chociaż w porównaniu do prawdziwych są one ohydne. Tak jakby starali się dostosować te ohydne odczuwanie do tego co uważam za prawdziwe emocje bym na nich operował jako substytut prawdziwych. Niektóre przechodzą przez ciało jako bolesne fale można to porównać z plastykiem a nie emocją czy uczuciem. 

Myślę, że to kolejny z projektów kontroli człowieka jaki jest na mnie eksperymentowany – poprzez syntetyczne emocje.

 

TECHNOLOGIA DO ODCZUWANIA W MYŚLACH

Technologia to wprawiania cię w stany jest dość zaawansowana. Mają zaprogramowane reakcje na pewne myśli jakie są w stanie przesłać np.. Przed chwilą jakaś dziewczyna powiedziała „jesteś nierobem” i odczułem winę i taką interpretację tego przekazu jak ona chciała zamiast odebrać to w normalny ludzki sposób. Tak jakby dosłownie ktoś ci coś w życiu powiedział, druga osoba stojąca naprzeciwko ciebie. A ty to odczułeś w zaprogramowany sposób przez tych co mają tą technologię a nie przez własny racjonalny umysł. Tak, że nawet jeżeli wiesz, że nie jesteś nierobem to i tak to odczujesz jakbyś był. Wiele razy mi to robili.

 

Wlewanie energii

Czuję co jakiś czas jakby przez głowę wchodziła we mnie jakaś negatywna energia, która rozchodzi się po całym ciele. Jakby wpuszczali taki syf we mnie. Innym razem jest to odczuwane jako coś co rozluźnia mi np. nogi. Jakbym był wypełniony płynem, który rozluźnia mięśnie. Innym razem jako energetyczne osłony zapobiegające czemuś, które odczuwam na całym ciele.

 

Stan mentalny

Utrzymują mój stan mentalny takiego 20-letniego chłopca. Który reaguje w taki głupi sposób na wszystkie ich żarciki. Który nie jest w stanie racjonalnie myśleć na temat tego wszystkiego co mi się dzieje. W ogóle racjonalne myślenie jest usunięte. Wydaje mi się, że ma to związek z tym co było 5 lat temu gdy zamontowali coś na moim umyśle, chociaż chcę reagować inaczej to mój umysł i tak reaguje tak jak chcą. Odczucie jest takie, że już nawet nie odczuwam tego, że mój umysł reaguje ponownie w sposób jaki chcą. Tak jakby usunęli mi świadomość tego.

 

Śmieszek

Po tym zdarzeniu w Anglii gdzie przez 2 dni bolała mnie szczęka i miałem uśmiech na twarzy i byłem zdziwiony dlaczego nie mogę przestać się uśmiechać. Ale ten uśmiech był bez pozytywnych emocji po prostu jakby ktoś przejął kontrolę nad twoim ciałem i wykrzywił ci twarz na formę uśmiechu i tak zawiesił cię w tym stanie a ja chodziłem zdziwiony nie mogąc się pozbyć tego uśmiechu z twarzy i ukrywałem go przed innymi by mnie nie pytali z czego się śmieję bo nie wiedziałem jak poluzować swoje mięśnie by się go pozbyć – chociaż próbowałem. Uczucie jakby ktoś był w tobie i się uśmiechał na własny sposób.

Od tego momentu tak jakby zostało zaprogramowane w moim umyśle takie coś, że mogą sprawić, że się uśmiechnę gdy chcę w ten sposób (bez pozytywnych emocji). W tym czasie gdy oni to robią, czuję w sobie tak jakbym przez chwilę był przejmowany przez kogoś. W mojej świadomości pojawia się ktoś inny niż ja, który odpowiada za tą można to nazwać „ekspresję” uśmiechu. Czyli czuję, że tak naprawdę to nie ja się uśmiecham tylko tak jakby ktoś wszedł w ciebie i się uśmiechał a twoje ciało i umysł to wykonał.

Zdarzało się to tak często, że w końcu nazwałem go „śmieszek”, że gdy to się pojawia to mówiłem, że o „śmieszek przyszedł” co przyjęło się z wielkim śmiechem między tymi wszystkimi co grali w te gry w mojej głowie, że nazwałem tą osobę takim słowem. Przerażenie z tego, że ktoś wykrzywia ci twarz jak chce i przejmuje kontrolę nad twoim ciałem jest usunięte. Nie mogę na to reagować w normalny ludzki sposób.

Nieraz po prostu wykrzywiali mi buzię w taki głupi sposób. Bawiąc się w różne miny.

 

AGENCI MATRIXA

Znalazłem to zdanie na stronie Dr. Roberta Ducana, który projektował pierwsze systemy kontroli ludzkiego umysłu przez dekady w Department of Defense, Central Intelligence Agency, DARPA, US Department of Justice, NASA, Navy, and NATO http://www.drrobertduncan.com/index.html.

„So many citizens chemical lobotomized, some have had lasers used from space to lobotomize them. And everyone’s under secret mind surveillance today. Like The Matrix, agents can enter anyone’s brain and body, as can computer programs, possessing and remotely controlling the person.”

Tak właśnie się czuje gdy to mi robią. Tak jakby ktoś przejął kontrolę nad moim umysłem i pojawiał się w nim jako osobna osoba. W miejscu gdzie postrzegam rzeczywistość. To tak jakby zamiast ciebie ktoś się rozglądał. I było ich bardzo wielu. Ty nadal jesteś w ciele ale patrzy się ktoś inny. Trochę tak jak w matrixie agenci co przejmowali człowieka.

 

Eksperymenty

– Ciągły ból w klatce jakby robili coś z moim sercem. Czasem siedzę godzinami w bólu fizycznym serca i nic nie mogę z tym zrobić. Usuwają dbanie o to co się ze mną dzieje. Np. gdyby normalnie mnie bolało to przecież pojechałbym natychmiast na pogotowie a oni wprawiają mnie w taki stan, gdzie naprawdę boli ale nic z tym nie robię. 

– To samo gdy nocami próbuję zasnąć, robią mi to samo – sprawiają mi ból ale zostawiają mi jedną myśl – bym przetrzymał noc a nie normalnie jak człowiek poszukał pomocy.

– Zatrzymują mi serce czasami na jedną sekundę i usuwają strach i wszystkie związane z tym emocje, tak że zamiast się tym zaniepokoić leżę w ogłupieniu i mi przechodzi po kilku minutach.

– Rażą mnie jakimś prądem i to samo, zamiast się zaniepokoić to mi to usuwają z głowy.

– Sprawiają, że serce mi przeskakuje.

– robią coś z moim penisem, boli mnie, potem robią coś z mięśniami pod nim oraz sprawiają, że mi mechanicznie staje.

– Kurwa robią coś z moim mózgiem bo mnie boli głowa cały czas.

– Brak odczuwania tego co zjem. Czuję w sobie jakieś nieznane mi uczucie zamiast czuć np. to co zjadłem i jak to wpływa na mój organizm. Po prostu nie czuję tego co zjadłem w żołądku ani w ciele.

Stan jest taki, że nie da się nic robić na komputerze gdy leże tylko ciągle jęczę jak boli i wzdycham z bólu. Mój umysł nie działa normalnie, tak jakbym był przymulony, jakbym był przymuszany to trwania w takim stanie.

 

Brak odczuwania życia

Jestem w takim stanie w którym od lat nie mogę odczuwać życia. Wiesz jak wstaniesz rano to ci tak lepiej czujesz się wyspany, jak się gdzieś przejdziesz to popatrzysz na wszystko i tak jakoś życie przez ciebie leci. A u mnie to taka jakby bańka w której jestem z której nie mogę odczuć życia. Nie czuję się wyspany już od roku. Nie wiem jak oni to robią, nie wydaje mi się bym w ogóle spał tylko jestem podtrzymywany na czymś i wiecznie wyczerpany. Myślę, że to też jeden z ich eksperymentów z tym bym nie spał.

 

Kontrola moich ekspresji i emocji

Gdy chcę wyrazić swoje emocje to są albo przejmowane i zamieniane na inne albo likwidowane. Sam nie mogę się zaśmiać i odczuć tego jak ten śmiech wpływa na mnie i moje ciało. No większość emocji jest zablokowana – nie odczuwam ich w sytuacjach jakich powinienem. 

 

Korek w sercu – Nie mogę odczuwać sercem.

Zrobili coś z moim wnętrzem gdzie w miejscu gdzie jest serce czuje jakby mi wbili korek z którego nie mogą się wydostawać uczucia i emocje. Często czuję jak go mocniej wciskają. Takie uczucie jakby się miało wbity kloc na 15 cm owalny w klatce piersiowej wrastający się w serce.

 

Sterowanie moim węchem.

Podesłali kogoś by im zaprogramował wywoływanie zapachów w moim mózgu. Przez jakieś 1,5 tygodnia przychodził i robił coś z przodem mojego mózgu, bolał mnie. Między czasie bawił się moim węchem. Sprawiał, że czułem gówno w różnych zapachach. Różne rodzaje gówna. Trwało to kilkanaście dni aż skończył. Nawet zapachy gówna z jakimi w życiu nie miałem do czynienia. Potem inne zapachy. Myślę, że jakoś zaprogramowali mój mózg do odczuwania zapachów jakich chcą bym odczuwał. Bo np.. Potem usunęli zapach wymiocin jak sprawiali, że wymiotuję.

Miałem taki półstan gdzie odczuwałem fizycznie w ciele rurki szpitalne takie przy kroplówce przechodzących przez moje ciało i grzebiących za czymś. Jakby coś wydłubywali. Tak jakby to był jakiś zabieg przeprowadzany na mnie. Byłem utrzymywany w stanie świadomości w którym mogłem to odczuć, nie był to sen. Tak jakby robili jakiś eksperyment na fizycznym ciele a jestem w takim niby półśnie tylko że boli mnie fizycznie tym co robią. 

 

JAŹŃ

Miałem pół świadomy sen gdzie jakiś mężczyzna operował mną i pokazywał mi różne rzeczy. Realność nie była ludzka. Latałem gdzieś, robił mi różne rzeczy. Po chwili miałem wrażenie, że chce mi coś zrobić i jakaś kobieta się odezwała „Jaźń ma pozostać jego” tak jakby zakazała mu zmianę mojej jaźni. Nie wiem co to jaźń ale miałem wrażenie, że jak to zmieni to całkowicie się zatracę.

 

MASA SNÓW Z RÓŻNYCH REALNOŚCI

Miałem wiele snów z różnych miejsc, które wydawałby się nie były „stworzone” tylko bardziej prawdziwe niż te sztuczne jakie mi wgrywają, nie da się ich porównać do zwykłych ludzkich snów czy rzeczywistości. Nie występowałem w nich mając ciało tylko widziałem wszystko przez oczy, istoty jakie widziałem nie wydawały się być z tego świata. Prawie zawsze w nich występował ktoś kto tak jakby mówił mi gdzie się udać czy z nim tam gdzieś przebywałem, lub robił mi rzeczy niezrozumiałe dla mnie jak, przenoszenie mnie przez ściany, uświadamianie grupom istot, że przelatuje koło nich (gdy byłem dla nich niewidoczny), kontakt z nimi, manipulacja moimi myślami i zachowaniem.

 

INNA KONTROLA CIAŁA

Wzdychają moim ciałem. Czasem gdy chcą coś przekazać to po prostu moje ciało wzdycha mechanicznie – nie mam nad tym kontroli ale wiem, że to nie ja robię.

 • Kontrolują stawanie mojego penisa, tak mechanicznie bez emocji
 • Robią mi skurcze w nienaturalny sposób, tak jakby tylko części mięśni się kurczą a nie cały mięsień
 • Sprawiają mi „gęsią skórkę” kiedy chcą na początku robili to naturalnie potem tak że rozchodzi się tylko w niektórych miejscach a nie normalnie naturalnie np.. na samych nogach albo lewej stronie pleców
 • Sprawiają, że oddycham jak mój tata gdy stoję koło niego

PIENIĄDZE

Jednego dnia stałem przed bankomatem i słyszałem w głowie gdy chciałem wybrać 500 zł „za dużo” gdy chciałem 200 „za mało” w końcu wcisnąłem 300 zł ale sprawili, że zdezorientowali mnie na tyle, że nie wziąłem tych pieniędzy. Odszedłem od bankomatu i przypomnieli mi, że ich nie wziąłem dopiero jak już byłem w innym miejscu. W ogóle nie chcą bym miał zbyt dużo pieniędzy bo w tedy miałbym na sprzęt wykrywający częstotliwości podłączenia do mojego umysłu do zmiany emocji i wpływu na mnie w ogóle. I jeździłbym po ludziach, którzy mogą mi pomóc. Wyrzucali mnie już z kilku prac a na dzień dzisiejszy praca intelektualna w której można zarobić więcej pieniędzy jest blokowana w moim życiu. Już lata temu sprawili, że nie miałem pieniędzy nawet na jedzenie.

 

Glizdy w brzuchu

Był moment w którym leżałem i zacząłem czuć się bardzo źle, odczuwałem jakiś syf w swoim ciele w całym brzuchu jakbym najadł się glizd i zgniłych rzeczy ale takie naprawdę ochydne, nie z tego świata odczucie. W głowie miałem, że odczuwam jakiegoś gościa którego karmili jakimś świństwem w innym wymiarze (gdzie chyba nie miał mocy by się powstrzymać) a on nie chciał się z jakąś koncepcją przełamać, to jakaś jego koleżanka poprosiła kogoś z jakiejś wyższej administracji o pomoc. Słyszałem jak mówi do tego gościa „RATUJ GO!” i tam przedstawia o kogo chodzi i o co chodzi (zablokowali to co to było)  poczułem znowu przechodzące przez moje ciało nieludzkie uczucie, jakby czegoś na mnie używali, moje całe ciało było tak napromieniowywane czymś przez ok. 15 sekund. Poczułem znowu to uczucie jakby na całym ciele było coś użyte, takie trochę dziwne, nie przyjemne ani niezbyt przyjemne, trochę się tego przestraszyłem na pewno nie było delikatne. Takie przeszywające całe ciało właśnie jakby to była jakaś broń promieniująca trwało z 8-15 sekund. 

 

Strzałki w Google

Kontrolują moją uwagę i robią ze mnie takiego idiotę. Zwracają moją uwagę na rzeczy i podjudzają jakieś pomysły, które nie są prawdziwe. Np. leżę i patrzę na skrzynkę email i zwracają moją uwagę na strzałkę obok emaila i tak sprawia, że patrzę na wszystkie strzałki i myślę, że ktoś je zaznaczył a nie same się zaznaczyły i popadam w strach, że ktoś się bawi wszystkim co widzę i tak trwało to godzinami aż w kolejnych dniach właśnie zobaczyłem, że google sam dodaje takie zaznaczenie a nie, że ktoś to robi. Ale gdy się to działo ktoś śmiał się w mojej głowie z tego, że jest w stanie mi to zrobić i było to dla niego bardzo zabawne.

 

RZYGANIE – Sprawianie, że rzygam przy durnych grach.

Zaczęli robić coś takiego, że wymiotuję gdy oni grają sobie w jakąś grę na temat życia. Polegała ona na tym, że mieli jakiś tam koncept i sprawiali, że go dosłownie wyrzyguję, pobudzali moje ciało do wymiotów. Co kilka dni wymiotowałem nie czując zapachu wymiocin. Za każdym razem gdy wymiotowałem słyszałem w głowie w taki dosadny sposób „Niech będzie wiadomo!, że…” i tu za każdym razem urywali o co grają. Z każdymi wymiocinami był to inny koncept. Raz wyrzygałem jedzenie zupełnie bez wody. Taka sucha papka zupełnie bez płynów, jakby sprawili, że płyny zostały w żołądku gdy to się stało ktoś się śmiał w mojej głowie mówił „co to jest!”. W końcu przyszedł kres tym wymiotom jak raz gdy wsiadałem do auta z mamą i zwymiotowałem przed samochodem i poczułem w końcu jak to śmierdzi i ktoś się pytał, czy oddycha i tam ktoś powiedział „poczuł oddech przez zapach wymiocin”. Tak jakby to był kolejny tam koncept na temat życia w jaki grali. Podczas wymiotów stało się coś dziwnego, tak jakby w umyśle pojawiłem się w innej przestrzeni podprogowo podesłali mi, że nie była „fizyczną” i tam występowałem jako osoba, która kompletnie ma gdzieś to co się dzieje ze mną w moim życiu. Tak jakby to, że ktoś gra mną w te gry nie miało zupełnie znaczenia, nawet trochę. Zero. Tam rozmawiałem jako mała istota z jakąś kobietą o czymś ale nie wiem o czym. Byłem bardzo zdziwiony i zdezorientowany jak można zmanipulować kogoś w jednej chwili przestał dbać dosłownie o wszystko co się z nim dzieje w jednej sekundzie – jakby to nie miało kompletnie znaczenia. Chociaż w tamtym momencie byłem zmanipulowany do tego by myśleć, że jestem tamtą małą osobą to nie wierzę w to, że nie dbam o to co ze mną się dzieje nawet z tamtego miejsca gdzie to się odbyło.

 

KOLEJNE GRY MENTALNE, TYM RAZEM W 2019

Mój stan w tym okresie podczas tego gdy grają w gry był tak jakby coś kompletnie zawładnęło moim umyśle, byłem zainteresowany wyłącznie tym co się dzieje w mojej głowie chociaż kompletnie nie wiedziałem co robią. Taki stan jakby pod przyciskiem, którego mogą użyć, że nagle już nic nie robisz tylko jesteś pochłonięty mentalnie czymś – nawet jeżeli nic ci się w głowie nie pojawia.

To co mi wyświetlali w głowie

 

GRA W SERCE

Grali w jakąś grę, gdzie w tej grze rozdawali jakieś rzeczy bo czyjeś serce tego pragnęło, słyszałem między innymi jak ktoś przyszedł i powiedział: „czyje to jest serce?” tam jakaś odpowiedź. „Dać!” i jakiś gość się ucieszył „Tak jak zawsze chciałem.” W moim umyśle między czasie było tylko zupełne pochłonięcie tym co oni robią, czasem wyświetlali jakieś obrazy i całe serie zdarzeń. Np.. Jakiś gość podnosił ręce na jakieś arenie gdzie zabawiał ludzi i był dla wszystkich śmieszny, robił tam wiele rzeczy i tak jakby łączył się z różnymi grupami osób na tej arenie z której dawał to całe przedstawienie gdzie dzieci się cieszyły ale nie mogły widzieć tego, co dorośli czy inne grupy osób podłączonych pod tą grę bo to było „dla dorosłych”. Kilka dni później jakiegoś gościa ratowali bo był w jakimś wymiarze pogrążony czy umieszczony i gra ta trwała z 3 dni a ja myślałem że naprawdę ktoś taki jest gdzie na końcu tej gry pokazali, że to nie jest żadna istota tylko ta technologia takie rzeczy tworzy temu co chyba przegrał tą grę.

W innej grze grali w to co się stanie w moim dniu. Wiedzieli, co się stanie i czekali na to by gra grała dalej. Czyli jak wstałem to coś tam się działo, gdy poszedłem do ubikacji czy zjeść to znowu coś tam. Trwało to dniami i nocami. I np. mama mi chciała dać tabletki to jakiś gość wyskoczył w mojej głowie przed tym zdarzeniem pokazując właśnie, że wiedzą co się stanie w moim dniu. Mówiąc jak wszyscy głupi są, wierząc w to, że ta gra do czegoś prowadzi. A tam jakieś kobiety mi się ukazały tak jakby patrzyły w górę oglądając całość tego w co wszyscy grają i wykrzyczały „on sam ma to zrobić!” A tyczyło się to do mojej decyzji odnośnie tego czy zażyć te tabletki czy nie. Potem miałem jabłko w pokoju to ktoś dołączył jakiś koncept do tego czy mam je zjeść czy nie i jakaś tam grupa powstrzymywała mnie przed jego zjedzeniem pokazując mi że jest zatrute w sposób jakiego nie zrozumiem. No i tak się mną bawili całymi tygodniami.

Inna gra była w światło. Leżałem do 2 w nocy gdy grali w coś i nagle zgasło całe światło w mieście. Wstałem bo myślałem, że ktoś zgasił w pokoju. Wziąłem telefon i poszedłem do ubikacji i gdy zaświeciłem z telefonu światło usłyszałem „Niech będzie wiadomo, że ciemność pokonała światło…” i tam coś dalej. Potem położyłem się na łóżku i usłyszałem jak jakiś gość przychodzi i mówi, że namówił kumpla by zgasił światło na chwilę w moim mieście rodzinnym i że jakąś tam ważną liczą jest.. (I tu już nie pamiętam). Mówił też, że wszyscy już mają dosyć tej gry i że ktoś zrobił coś z moim umysłem czego nie wiem.

W jeden grze jakiś gość rozdawał jakieś przyrzeczenie czy zasady do podpisania, że jeżeli chcesz grać to musisz to spełnić inaczej nie dostaniesz wygranej jaką można było zdobyć w tej grze. Przejawiało się to tak, że stał on na takiej arenie stworzonej przez jakąś technologię, która sprawiała, że to wygląda realnie i mógł na niej tworzyć dowolne „formy” rzeczywistości jakie chciał. Po włączeniu tej maszyny mógł tworzyć dowolne rzeczy. Co jakiś czas ktoś przychodził i pytał się, czy to naprawdę i mu tam pokazywali, że to tylko technologia. Gry długo trwały i się zmieniały na inne przychodziły jakieś istoty wygrywały jakieś rzeczy, były to dla nich wyzwania intelektualne mi nie znane. Ja byłem tylko używany jako robot do zabaw. Mój umysł był totalnie tym pochłonięty, nie mogłem myśleć o niczym innym.

Inna gra jaka ja myślałem, że dzieje się naprawdę gdzieś w jakiejś rzeczywistości, że porwali jakąś dojrzałą istotę, która była ważna dla jakiś tam osób i robili z nią co chcieli, tworzyli dla niej jakieś okropne rzeczywistości do przeżycia dzięki tej technologii, coś podobne do moich tych generowanych mechanicznie opisywanych wcześniej tylko, że ta osoba niby to przeżywała naprawdę. Mi one nie były pokazane ale mi włączyli schemat że niby ja dbam o to co jej robią i chcę jej pomóc. W końcu po kilku dniach się znudzili i pokazali, że to wszystko to jedna wielka nieprawda. A ja byłem zdziwiony, bo naprawdę myślałem, że to się dzieje naprawdę. Pokazali mi, że ten obraz mentalny, który mi przedstawiali siedzącej osoby, której różne rzeczy się działy i która przeżywała jakieś wygenerowane rzeczywistości to też tylko obraz stworzony w tej grze a nie naprawdę ktoś bo pokazali mi jak bawią się tym obrazem wzięli tą osobę i tak ją obrali jak skórkę z pomarańczy. 

Wiem, że było to pokazywane komuś innemu a ja tylko byłem używany jako robot do przedstawiania tych gier. Bo nie rozumiem po co tyle zachodu byłoby w oszukiwaniu mnie gdy już przechodziłem oszukiwanie mnie na początku 5 lat temu.

Inna gra to była nauczycieli. Przychodzili jacyś i w mojej głowie uczyli matematyki. Np. stoję w kuchni i robię herbatę i zacząłem mieszać ją łyżeczką i miałem takie wrażenie jakby ktoś przejął kontrolę nade mną i wyraził poprzez mieszanie herbaty to, że ma większą wiedzę od innych tak jakby był profesorem, który z nonszalancją miesza swoją herbatę i mieli dużo śmiechów z tego. Potem robiłem sobie kanapki i usiadłem w pokoju i gdy zagryzłem kanapkę znowu ktoś przejął kontrolę nad moimi ekspresjami i zrobiłem taką głupią minę gryząc kanapkę. I tam usłyszałem jak jakieś osoby podjarane jak dzieci zaczęły się pytać jak zbudowana jest roślina. I ktoś powiedział, że będą się uczyć o życiu i że ktoś tam nie wygra. Tak jakby w tej szkole te osoby nie chciały się o tym uczyć a oni znajdowali sposoby na to by ich zachęcić. Zupełnie ignorując fakt, że zabierają mi życie. 

Potem inni nauczyciele uczyli jakieś młode osoby matematyki. Ja leżałem w łóżku i przekręcałem się z miejsca na miejsce a moje oczy lądowały na rzeczach w pokoju. Np. na książce i patrzyłem na jej nazwę i ktoś wybierał bym patrzył tylko na niektóre litery potem zwracał moją uwagę na komputer na klawiaturze tylko niektóre znaki, potem następne coś na monitorze, potem się przekręciłem i patrzę na pudełko na którym są przyklejone taśmą słowa i moja uwaga jest tak kontrolowana by widzieć tylko kawałki tych słów i sposób ich ułożenia tak jak chciał ten co uczył. W mojej głowie wydawało się, jakby chciał coś mądrego przekazać jakieś wzory matematyczne, że coś jest także czymś w innym rozumieniu. No ja z matematyki średni to nie wiem co to za wzory były jakaś zaawansowana matematyka. Potem patrzyłem na rzeczy w pokoju i ktoś wyłapywał różne kształty tego gdzie patrzyłem i zmieniał ich postrzeganie w moim umyśle. Trwało to kilka dni. Byłem zdziwiony tym jak wiele rzeczy znaleźli w tak nudnym pokoju w jakim się znajduję. Postrzeganie własnego życia i tego, że nie powinni mi tego robić było usunięte, takie rzeczy mi nie przychodziły do głowy.

Gier było dużo których nie byłem świadomy, leżałem tylko na łóżku i oni robili co chcieli. 

Potem mnie przełączali do różnych rzeczy. Np. jakiś gość chciał przejąć kontrolę nad moją świadomością i tak czułem jakby COŚ pomału rozpływało się w całym moim umyśle i jakaś dziewczyna powiedziała „tylko spróbuj” i przestał. Inny coś robił w moim umyśle tak jakby sobie fruwał i coś w nim zmieniał i tam usłyszałem, że bawi się czymś co jest wspaniałe dla jakiegoś tam grona (niezrozumiałe dla mnie rzeczy). Innym razem zacząłem sprawili, że poczułem się jakbym był stary i zacząłem głęboko oddychać gdy oni w coś grali to usłyszałem, że jakaś młoda dziewczyna mówi „Nie chcę wiedzieć jakie to uczucie gdy nieświadoma osoba oddycha”. Innym razem (to była dość długa gra) przyszedł jakiś gość i powiedział, że rozwiązał już te scenariusze niszczenia ziemi które miałem lata temu w Krakowie gdy mój umysł niby je generował (gdy ktoś go tak używał mechanicznie) tylko, że „ON” tego nie pamięta.

Miejscami skupiali moją uwagę na tym co leci w telewizji w tej chwili by podłapać jakieś słowa, które prezenter w tym momencie mówi jako przekaz do kogoś by „dołączył do gry” jako wyzwanie dla tamtej osoby. Jakaś gra w której jakiś człowiek mądry z ziemi miałby się pojawić by rozwiązać jakieś tam problemy, ale nie chciał przyjść. Wołanie po jakiegoś człowieka, nieustannie w mojej głowie:  HHHHHUUUUMMMAANNN i odpowiedź: „Human won’t come”. Gra trwała kilkanaście dni.

MOCKING GAME – DRWIENIE Z KOGOŚ

Ta gra przewija się od 2016 roku i miała wiele faz przejściowych i na wiele sposób była grana. Nieustannie grają w drwienie lub naśmiewanie się z kogoś. Na początku w 2016 było to drwienie z mocy demonów i trwało to miesiącami i ciągle przysyłali mocniejsze istoty bo była zasada, że jak drwisz z demona to traci moc a w mojej głowie odwrócili znaczenie tego drwienia, że demon dostaje sił gdy z niego drwisz aż chyba temu co drwił się znudziło to drwienie bo tego zaprzestali tego, potem przeniosło się to na zwyczajne komunikowanie się między nimi, nieustannie drwią z siebie samych na różne sposoby ze mnie też. Nie wiem po co – taki ich rodzaj rozrywki.

Było wiele gier o rozsadzenie serca i rozsadzenie istoty przez tą grę.

Oprócz tego byłem używany do generowania głupich myśli w jakiejś tam grze.

 

Pół-świadomy sen o pocałunku i seksie

W śnie miałem sytuację w której jechałem gdzieś z jakimś facetem. I jakaś kobieta tam była ale wiedziałem, że tak naprawdę tak nie wygląda i wziął moją głowę i zmusił mnie do pocałowania tej kobiety. Kilka dni później miałem sen że mam seks z jakąś kobietą która udawała bycie młodą atrakcyjną dziewczyną, ja tam byłem chyba 10-letnim chłopcem. Wszyscy dookoła patrzyli jak to się dzieje. To chyba jakieś formy rytuałów – nie wiem co miały na celu. 

 

Wolna wola nie istnieje

Przybyła jakaś grupa osób i coś tam zaczęła rozprawiać na temat wolnej woli. Pod koniec tego miałem uczucie było takie, jakbym podlegał pod coś i coś mną kierowało gdy siadałem na łóżku. Bardzo dziwne uczucie. Tak jakby się nie miało umysłu w ogóle. Chwilę potem jakiś facet, który się widocznie temu przyglądał powiedział do kogoś kto się pojawił „chcesz wiedzieć czym jest wolna wola?” tak jakby wolna wola to była jakaś pierdoła jakaś cześć podświadomości czy świadomości, która może zostać przejęta i kontrolowana.

 

Nazaret

Leżałem na łóżku i sprawili, bym patrzył na jeden wyraz na pudełku i zmienili go na wyraz „Nazaret” i poczułem taką ogromną energię przechodzącą przez moje ciało i tak się wydawało jakby to było objawienie, w umyśle widziałem jakieś miasto. No gdyby to było jedyne co doświadczyłem w życiu i gdybym nie miał kilku lat dziwactw dziejących się mi, to rzeczywiście myślałbym, że jest to objawienie czegoś. W moim umyśle, było uzmysłowione, że objawienia są ważne. Uczucie było przejmujące i tak duże, że myślałem, że mnie rozerwie. Chociaż strach wyłączyli to i tak wstałem wystraszony tym doświadczeniem i wszedłem do pokoju dużego gdzie to uczucie się powtórzyło. Tak jakby ktoś sprawił mi to uczucie. Po powrocie do pokoju usłyszałem, że ktoś komuś obiecał takie doświadczenie za coś. W głowie miałem tak jakby nieziemski wymiar gdzie ktoś pracował dla kogoś tak jakby w jakimś pomieszczeniu i jakoś wiedziałem, że dla niego nie było to nieprzyjemne doświadczenie, tylko, że on tego chciał. Gdyby nie wszystko przez co przeszedłem przez ostatnie 5 lat myślałbym, że to jakieś niebiańskie doświadczenie bo tak ta technologia manipuluje twoim myśleniem.

 

Kręcenie moimi palcami,

Siedziałem na fotelu i zacząłem kręcić palcami o fotel a oni w coś tam grali i tak się zastanawiałem dlaczego nie odczuwam, że to ja robię czy chcę to robić. Albo co chwilę w kółko zaznaczałem jedną rzecz myszką na ekranie gdy ktoś coś tam chciał komunikować do kogoś. Takie rzeczy zostały do dziś tylko teraz są bardziej oczywiste, bo powtarzają się masę razy.

Inne rzeczy:

– Ruszanie oczami i wskazywanie na określone rzeczy i obiekty

– Zmienianie wzorów w moim umyśle

– Koncentrowanie mojej uwagi na określonych wyrazach na monitorze

– Dodawanie różnych ekspresji do tego co w danym momencie oglądam. Np.. (to się nie zmieniło do dziś)

– Pokazywanie mi różnych obrazów w głowie.

– Decydowanie co mam oglądać, gdzie się udać.

– „jak to robisz?” gdy natrafiłem na ojca wchodząc do łazienki. Jakiś gość decydował o tym kiedy mam wstać i gdzie iść i tam byli zdziwieni skąd wie jak to robić.

 

Jawne usypianie

Zaczęli sprawiać, że mi się chce spać i że usypiam. I tak sprawiali nawet kilkanaście razy dziennie. Były dni gdzie tylko się budziłem zjeść czy do ubikacji a następnie znowu mnie usypiali. Wyłączone jest uczucie wyspania czy regeneracji energetycznej. Cały czas jestem zmęczony. Nie czułem się wyspany od pół roku. Zamiast snu wsadzają mnie w jakieś inne stany mentalne gdzie doświadczam różnych dziwnych rzeczy ale nie w sen. 

Gdy byłem z rodzicami po wybór płytek do łazienki. Jak zwykle bardzo zmęczony, znowu coś się działo i jakiś gość się pojawił i powiedział „kontroluj swój umysł trochę” i tam inny sprawił, że w takim stanie ogłupienia dotknąłem nosem rurki przede mną i powiedział „tyle ta istota ma kontroli nad swoim umysłem”. 

 

Pojechanie na sprawę

Gdy jechałem na sprawę w sądzie usłyszałem w głowie „nie będziesz musiał kłamać” i tam dużo rozmawiali między sobą. Gdy wysiadłem z samochodu znowu mnie pobudzili mechanicznie do wymiotów. Zwymiotowałem. Gdy stałem w korytarzu czekając na adwokata ledwo co stałem na nogach mój umysł był takim dziwnym stanie w głowie słyszałem dźwięki ale w inny sposób niż normalnie jakbym był połączony z inną realnością gdzie tam są odbierane w inny sposób. Nie pamiętam o co tam chodziło. Myślałem, że się przewrócę. Było mi bardzo źle.

 

Słychanie piosenek które mi się podobają

Gdy np.. Słucham piosenek które są fajne. Tworzą żarty w momencie gdy chcę wyrazić swoje uczucia. Gdy słucham czegoś „cool” to robią to jeszcze bardziej „cool” uwydatniając pewne myśli w mojej głowie. I w tym momencie jestem w takim stanie trochę jak po narkotykach gdzie jest mi wesoło i oni sprawiają, że jest mi jeszcze bardziej wesoło. Tak z ciekawości włączałem kolejne piosenki a oni nadal wrzucają mnie w ten stan tak, że mi się to nie nudzi. Np. słuchałem jednej piosenki i oni grali w jakąś tam grę między sobą i co zdanie śpiewającego dodawali w mojej głowie takie skojarzenia do tego co gość robi na ekranie, że rozumiałem co chcieli mi przekazać i że chciało mi się śmiać. 

Pokazywali mi głupie rzeczy do czasu aż miało to odzwierciedlenie w rzeczywistości. Np. pokazywali mi owłosienie kobiecych genitaliów i sprawiali, że to śmieszne. Takich idiotyzmów było multum ten jeden tyko pamiętam reszta pozostanie usunięta. Do dzisiaj mi pokazują głupie rzeczy z których nie chce się śmiać ani oglądać ale zmuszają mnie do śmiechu.

Ciągłe wyzwiska, uczucie jakbym miał 15 lat i ciągle mnie ktoś obrażał.

Zamknąłem oczy przed spaniem i widziałem przelatujące obrazy, było ciemno, było kilka osób, samochód jakieś budynki. Miało to coś związek z moją przeprowadzką do Krakowa i miejscu gdzie będę mieszkał. Zmusili mnie do tego bym był zainteresowany tym co mi pokazują.

Nawet jak oglądałem jakiś filmy to nie mogłem utrzymać na nim skupienia tylko mój umysł był przejmowany by skupiać się na innych rzeczach, których nie pamiętam. Musiałem co kilka minut cofać od początku film bo tylko jego obrazy przelatywały mi przed oczami a mój umysł był gdzieś indziej. I nie odczuwam ich już emocjonalnie. Usunęli odczuwanie filmów, widzę tylko przelatujące obrazy.

Kontrolują moje zachowanie by nie mówić ludziom za dużo odnośnie tego co dzieje się ze mną i tego co mi robią w głowie i ciele. Jak przychodzi do momentu dzielenia się z ludźmi na te tematy to wsadzają mnie w stany wstydu, myślenia o tym co będzie gdy się tym podzielę. Np.. gdy wymiotowałem to powstrzymywali mnie przed powiedzeniem rodzicom, że oni mi to robią przez podsyłanie mi myśli, że to dla wyższych celów jest robione i po prostu głupio mówić o tym innym bo inni „nie zrozumią”. Gdy rozmawiam z ludźmi zazwyczaj jedna baba kontroluje to co mam powiedzieć a czego nie. Tak jakby to było jedno z jej zadań. Zdają sobie raporty z tego co odbyło się w moim dniu. 

Gdy rozmawiam z ludźmi na ten temat utrzymują moje emocje w takim naturalnym stanie „jakby nic się nie działo” przez co ludzie nie mogą rozpoznać jak pokurwione jest to co mi robią i przez co przechodzę. Usuwają moje chęci do walki z tym co robią. Wykorzystują moja psychikę przeciwko mnie, wiedzą moje słabości i jakbym się zachował i wykorzystują to w moich kontaktach z innymi.

 

Powtarzające się numery

Zaczęli sterować moim umysłem tak bym np. ruszał się z łóżka o określonej godzinie 16.33, 11.11, 11.44, 20.20. Gdy wstaję po coś lub gdzieś moja uwaga ląduje na zegarku i zawsze jest to liczba pomnożona 11-tka czyli np. 12.33, 14.33, 15.33, 16.44, 11.55, 21.55 itd. oraz podwoja liczba np. 17.17, 18.18, 11.11 itd.. – dzieje się tak codziennie. Moja uwaga jest także manipulowana, często czuję jak ktoś bierze kontrolę nad moimi oczami i moją uwagą i umiejscawia je w różnych punktach. Uczucie jest takie jakby to było przypomnienie o tym, że jestem sterowany. Znają godziny na wszystkich zegarkach w miejscu gdzie się znajduje. Np. zegar na ścianie, na mikrofalówce, na piekarniku, na zegarku, na telefonie, na komputerze. Łączą podejmowanie moich decyzji z tymi godzinami. Gdy chcę iść do ubikacji siadam na kiblu a tam jedna z tych godzin. Gdy idę coś zjeść to samo. Doprowadza mnie to do obłędu, wszędzie te godziny. W końcu aż usunąłem godzinę z laptopa i telefonu by ciągle na nią nie patrzeć bo już nie mogłem tego wytrzymać bo zaczęli dodawać ból w mózgu gdy to się dzieje. Miałem wrażenie, że jakiś gość pracował nad tym w moim umyśle przez jakieś 2 tygodnie. By mnie do tego „dostosować”.

 

Powtarzające się numery w Krakowie – 11,22,33,44,55

Tak obliczają mój czas by te numery zaczęły się powtarzać w innych miejscach także np. jadę do urzędu to nagle przed wyjściem z samochodu jestem wyczerpany i taki zamyślony przez kilka minut, podchodzę do parkomatu płacę za bilet a na nim wydrukowane 12.33. Idę do kolejki w urzędzie biorę bloczek z numerem a na nim 88. Jadę na spotkanie o pracę podchodzę do jednego parkomantu zdenerwowany, że „TYM RAZEM TAK SIĘ NIE STANIE!” jeden parkomat nie działa, znajduje drugi – też nie działa, podchodzę do trzeciego i na bilecie 13.44. To samo z rachunkami na zakupy, też znajduję tam te liczby. Idę z klubu do domu i podchodzi do mnie dziewczyna pyta która godzina patrzę na tel a tam 0:44. W Krakowie to samo w domu. Jest zegarek w kuchni na kuchence i gdy wstaję wyjść z pokoju to zawsze któraś z tych godzin.

Bilet jaki odebrałem na parkingu był z numerem. 12.33 i gdy wszedłem do kolejki odebrałem z maszyny numer kolejki 0-88, gdy kupiłem truskawki na rachunku było 22 zł. Leże na łóżku dziewczyna przychodzi do kuchni widzę na zegarku w kuchni 44, potem znowu wchodzi do kuchni 11. Moja uwaga jest nieustannie zwracana do widzenia tych liczb wszędzie. W domu ciągle to samo, zmieniają moje stany emocjonalne bym się śmiał. Gdy wstaję coś zjeść, kładę się na łóżku, patrzę na telefon, laptop widzę jeden z numerów 11,22,33,44,55 albo 12.12,13.13,17.17 itd.. Blokowane jest jak kurwa dziwne to jest i wszystkie myśli i odczucia z tym związane, czasem dodają do tego strach, czasem ignorancję. Aż zacząłem robić zdjęcia, ale potem sprawiali, że zapominałem je robić:

Tego typu rzeczy powtarzane po 10-20 razy dziennie.

 

Chorowanie

Raz leżałem na łóżku i przyszedł jakiś gość i zaczął używać jakiegoś urządzenia na moim gardle i ustach i czułem jakby ktoś mi przystawił jakieś urządzenie które sprawiało, że oddychałem w taki sposób jak się oddycha przed chorobą. Czułem jak generowało takie ciepło i sprawiało, że gdy oddychałem powietrze było zimne. Oddychałem tak godzinami. Wiedziałem, że będę po tym chory. I byłem przez kilka dni.

 

Zmiana decyzji

Przez pół roku zmieniali moje decyzje odnośnie wyjazdu do Krakowa. Jak już chciałem wyjechać to ktoś się pojawiał w mojej głowie i tworzył mi myśl, że może później i tam tworzył mi nowy powód nie wyjazdu. Utrzymywali moje ciało i mój stan mentalny na takim niskim poziomie gdzie tylko spać albo leżeć. Żadnej ekscytacji, żadnych pozytywnych myśli na temat przyszłości i chęci wyjazdu. Tylko leżysz a oni tam sobie grają w co chcą w twojej głowie. W końcu jakiś gość się pojawił i powiedział „zmieniałeś jego decyzje więcej razy niż on sam zmieniał je w swoim życiu” tak jakby go opierdolił o to. Po tym zdarzeniu wyjechałem do Krakowa w przeciągu kilku dni.

Zrobili tak, że np. przed chwilą podjąłem jakąś decyzje odnośnie tego co będę robił w danym momencie a zaraz przelatuje mi przez głowę jakaś myśl i chęć zrobienia czegoś innego odnośnie decyzji jaką podjąłem wraz z kompletnym zapomnieniem tego, że podjąłem już przecież decyzje. I tak sobie zmieniają do woli co mam myśleć i czuć a przez to co robić w danym momencie.

Do tego moje myśli i emocje i to jak podejmuje decyzje jest jakby skatalogowane. Używają na co dzień podobnych do moich schematów myślowych i podsyłali myśli bym robił jedno lub drugie.

 

KRAKÓW druga połowa 2019 – MARIONETKA

Osobowości jakie tworzą w mojej głowie i dzięki nim się komunikują, są zawsze:

 1. Mądrzejsze ode mnie
 2. Miłe i młode lub stare i „utwierdzone” (w swoich przekonaniach)
 3. Wszystkie osobowości są takie bajkowate i filmowe – ale w moim umyśle wydają się prawdziwe.
 4. Nie wyrażają negatywnych myśli czy uczuć oprócz masy niedojrzałych uczuć. Tak jak ten gość od „sram na twoje serce! Haha!”. To wszystko by mnie trzymać w rozumieniu, bym się nie przejmował bo tylko niedojrzałe istoty się do mnie podłączają lub udające mądre i stare – takie stereotypy filmowe i bajkowe. Są też takie niedojrzałe zaczepki lub śmieszki na temat mnie. Nigdy nie słyszałem normalnych ludzkich głosów tylko zawsze jakiś stereotyp. Myślę, że tak ta technologia działa, że jest tak zaprogramowana.
 5. Zablokowane jest rozumienie, że to wszystko to jedna wielka manipulacja i kłamstwo. Nawet gdy to piszę to nie mogę doświadczyć tego uczucia, że to bzdura a mój umysł jest kontrolowany. 

 

SNY – Progresja snów i usypiania w ostatnich 5 latach:

 1. najpierw takie nie z tego świata (bardzo dużo takich) to jak mieszkałem na Topolowej w Krakowie i Anglii. Oraz inne jak np. sen gdzie zobaczyłem niską dziewczynę o płaskiej twarzy (ale tak jakby była normalnie istotą z innego świata) jak z kimś spacerowała przez jakieś nieznane mi miasto – nieziemskie miejsce a ja tam podróżowałem bez ciała. Masa takich snów z innych miejsc, tylko nigdy w nich nie byłem w pełni świadomy to nie wiem czy to prawdziwe miejsca. Ale sny w wielkim stopniu odróżniające się od zwykłych ludzkich snów.

2.usypianie mnie mechanicznie. Leżysz sobie na łóżku i zamiast doświadczać tego, że twoje ciało się relaksuje i po mału usypiasz, to co się dzieje to tak jakby jakaś technologię. W umyśle jest tak jakby jakaś chmura dymu się rozprzestrzeniała a twój umysł coraz bardziej popadał w taki dziwny stan. Tak jakby gasła świadomość ale tak mechanicznie stopniowo takimi 2-4 fazami.

 1. potem robienie snów gdzie występuje w filmach. To już jak wróciłem z Anglii. Taka technologia która może cię wsadzić jako głównego bohatera w filmie i w nim występujesz i wydaje ci się jakby to było naprawdę. Kiedy budzisz się uświadamiasz sobie, że właśnie coś takiego było na tobie użyte. Ta technologia była użyta do przyzwyczajenia mnie do „scenariuszy” podczas snów. No normalnie jakby ktoś był w prawdziwym filmie gdzie myśli się, że się podejmuje decyzje ale jest to jakoś tak zbudowane, że to film cię kieruje dalej w scenariuszu. Filmy różne, gangsterskie, ozoobie, o innych światach itd.. Np. w jednym to był taki trochę horror gdzie wszyscy uciekali przed atakiem na planetę. I tam naprawdę się uciekało przez różne sceneria podejmowało się decyzje o tym, którędy uciec próbowało się walczyć z tą „nieznaną obcą rzeczą” ale nic nie wychodziło, podczas ucieczek wymienialiśmy się informacjami odnośnie tego gdzie teraz czego teraz użyć w końcu na końcu filmu zostałem złapany i usłyszałem głos „zostaniesz ulepszony!” tak jakbym został złapany przez tą „nieznaną inteligencję” i mnie przerobią na coś innego i wszystko zgasło i zrobiło się czarno tak jakby ktoś wyłączył mi świadomość wyciągając wtyczkę (to wydawało się jak prawdziwe doświadczenie) i się obudziłem. Są też gorsze jak np. próba wydostania się z budynku podziemnego gdzie wszędzie są jakieś religijne podteksty i demoniczne rytuały. Łaziłem rozległymi korytarzami gdzie co wejście było jeszcze gorzej miałem przejść przez 12 rytuałów po których miałem być zmieniony. Widziałem jakieś przeżarte złem osoby, które tam „mieszkały” i miały się dobrze. Sceneria też taka demoniczna tego domu. Moje decyzje gdzie się udać w tym domu się zapętlały tak, że nie było ucieczki a tylko przejście przez te rytuały na które nie chciałem się zgodzić. Po przebudzeniu z tego jakaś kobieta powiedziała „nie” w mojej głowie gdy chciałem przetrawić emocjonalnie ten sen, bo czułem taką wszechogarniającą ohydę z przerażeniem – to usunęli te uczucia ze mnie.

Tak jakbym brał udział w filmie ale nie wiedział, że to jest film do samego końca. Było wiele takich filmów, mam wrażenie, że byłem wsadzany w nie by ONI bardziej zrozumieli to w jaki sposób podejmuję decyzję bym był bardziej przez nich kontrolowany, bo w każdym filmie trzeba je było podejmować.

– potem stany nie do końca można je nazwać sny. Taki inny stan świadomości w którym też można ci wmówić że to prawdziwa rzeczywistość i myślisz, że to prawda chociaż w tym momencie leżysz na łóżku. Tak jakby twoje życie zostało zapomniane. Stany te są bardzo realistyczne w których jest się niby świadomym tego co się dzieje ale inaczej się odbiera rzeczywistość w nich. Często ktoś się bawi mną, czyli np. patrzę w tym niby śnie na okno w pokoju i ktoś nasila uczucie tego, że to dzieje się naprawdę (nieodróżniania tego niby-snu od prawdziwej rzeczywistości) i tak nasila ten stan odczuwania tego kłamstwa, że to prawdziwe i nasila ten stan aż do momentu w którym zapominam, że prawdziwa rzeczywistość to coś innego. I tam przy tym gadają między sobą jak to się komuś robi. Wiele takich niby-snów miałem z tym gościem co przedstawiał innym tego typu rzeczy.

– potem sny gdzie się zapomina czym jest życie na ziemi. Budzę się to muszę dochodzić do tego, że przecież żyję na ziemi. Tak bardzo inne te stany świadomości są. Raz sobie uświadomiłem, że nawet gdybym się nie obudził z takiego niby-snu to nie wiedziałbym, że w ogóle żyłem na ziemi, mógłbym w niej żyć jak w filmie matrix – dojście do zrozumienia tego, że jestem na ziemi zajęło mi kilkanaście minut po przebudzeniu.

– rzeczywistość niby obudzenia się. To chyba najgorsze co mi robią. Sprawiają, że budzę się w swoim pokoju, w którym wydaje mi się, że normalnie się już obudziłem i tak też się wydaje, że się jest obudzony, widzę wszystko normalnie jak po przebudzeniu ale np.. Patrzę na ręce a one na moich oczach zaczynają znikać, albo przelatują koło mnie jakieś czarne chmury jakiejś energii którą widzę na oczy a która nie należy do ludzkich doświadczeń ale wygląda realistycznie, albo wychodzi coś półki co wydaje się nie z tego świata. 

Stworzyli dla mnie takie miejsce do swoich eksperymentów, wiele razy go używali, np. czasem znęcali się nade mną podczas głębokiego snu był taki okres gdzie gdy zasypiałem tworzyli mi jakiś horror i dodawali do tego fizyczny ból podczas snu, który odczuwałem i budziłem się z tego horroru zazwyczaj w połowie nocy ok, 3.30 rano, to po jakiś 2-3 tygodniach zaczęli mnie wrzucać do właśnie tego miejsca gdzie jestem już niby obudzony z którego od razu ponownie mnie usypiali i znowu mi coś robili i znowu się tam budziłem i tak przez całą noc po 5-10 razy zamiast obudzić się z horroru to budziłem się w innym horrorze z którego byłem usypiany w jeszcze większy horror.

W tej realności zaczęli mnie też dotykać i wydawało się, że to prawdziwy dotyk.

– inna technologia to sny tworzone na podstawie myśli jakie miałem w ciągu dnia. Np. myślałem o kupnie mieszkania i wynajęcia go to mi stworzyli sen gdzie szukam mieszkania w mieście i myślę w nim o wynajęciu go. Albo inny sen w którym, myślałem by się przeprowadzić do Warszawy tylko wydawała mi się za duża, to stworzyli mi sen gdzie się szwendam po Warszawie i ją poznaję i mam mapę w ręku i patrzę na te dzielnice które wydawały mi się za duże. W ogóle od kilku miesięcy MYŚLĘ W SNACH ale to co oni chcą bym myślał i słyszę te myśli we śnie. No dziwne uczucie jak się przebudzisz, uświadomić sobie, że we śnie się myślało tam przez 2-3 godziny ale nie o swoim życiu tylko jakby to co miało się odbyć we śnie było wgrane z góry. 

– sny dodatkowe, zazwyczaj jakieś okropieństwa, dziś 08-07-2019 stworzyli mi sen gdzie widzę jak Hitler rozstrzeliwuje swoich podopiecznych rozstrzelał najpierw 3 poruczników a potem 200 ludzi którymi ta 3 dowodziła. 

– tworzenie realistycznych scenariuszy w których „myślę” i niby kieruję się swoimi myślami.

– gdy mnie usypiają w dzień grają w tą grę co moje myśli i osobowości zmieniają się. Do tej pory grali w to tylko za dnia. W sumie nie wiedziałem, że jest możliwe granie tego podczas tego stanu przypominającego sen.

– kompletny brak snu, tylko taki bolesny stan przez całą noc, albo taki stan gdzie jakoś noc mi mija ale wiem, że nie spałem tylko całą noc używali mojego umysłu do swoich celów.

– teraz taki stan w którym już nie pojawiają się żadne realności czy filmy tylko leżę i takie głupie myśli co jakiś czas są tworzone w głowie. Budzony jestem mechanicznie z uczuciem jakbym w ogóle nie zamykał oczu. Jakbym się położył ktoś mnie wyłączył i włączył nad ranem. Teraz wiem, że to im jest potrzebne do stworzenia technologii do generowania myśli za dnia z automatu, bo obecnie to na mnie testują. Że zbiór pewnych myśli jest odpalany w pewnych momentach w ciągu dnia jeżeli właśnie nie eksperymentują na mnie to takie zastępstwo włączają bym czasem nie myślał sam.

– tworzenie stanów sennych na podstawie kilku myśli. Leżę i tak jakby się staram zasnąć ale te myśli i te stany które prowadzą do snu są przerywane w połowie. Po chwili znowu to samo i tak przez całą noc.

– na koniec 2019 generują mi sny w których występują osoby mi znane z przeszłości z którymi już nie powinienem mieć kontaktu, ludzie z dzieciństwa, rodzina lub dziewczyny które kochałem. Od jakiegoś miesiąca tylko takie wgrywane sny.

 

Seksualność – przejęcie kontroli

Na obecny moment kontrolują moje podniecenie, właśnie przed patrzyłem w punkt w ścianie próbując to powstrzymać i doświadczałem jak ktoś mnie podnieca mimowolnie. Robili to tak bez uczuć i emocji, kontrolując moje ciało. Potem sprawiali bym chciał by mi to robili mając kontrolę nad tym co chcę a czego nie. Naprawdę doświadczyłem tego, że ktoś sprawił, że chcę by użyli mnie w mechaniczny sposób do podniety.

Działają na moją seksualną energię, mogą sprawić, że będę ją odczuwał ale z jakiegoś powodu przemieniają mnie w robota, który ma nie czuć niczego a tylko reagować mechanicznie gdy tego chcą. Np. ostatnio rozmawiałem na mieście z dla mnie seksowną kobietą to sprawili, że zaczął mi stawać właśnie w taki mechaniczny sposób. Zamiast poczuć pożądanie do niej to mi po prostu zaczął stawać jak robotowi bez uczuć. 

mogą połączyć mój umysł z jakąś kobiecą energią i sprawić bym zaczął się podniecać – bez mojej woli. Sprawiają, że moim umyśle chcę być podniecony.

 

Progresja z wykorzystaniem seksualnym

– pierwsza była jakaś kobieta co przyszła do mojego umysłu i zaczęła mi wizualizować swoje genitalia przed penisem a między czasie robiła coś z moją energią czułem nad penisem tak w niższych częściach brzucha jakieś niemal można to porównać do mleka a ona między czasie doprowadziła mnie prawie do orgazmu. Myślę, że była to forma opętania mojej energii seksualnej.

– potem gdy jechałem samochodem z siostrą do Krakowa, jakaś inna co przez ostatnie 2 tygodnie próbowała mnie opętać w końcu poinstruowana przez kogoś innego założyła mi jakiś pierścień energetyczny nad głową a potem na penisie i doprowadziła mnie do orgazmu. 

– potem podesłanie w moim umyśle jakieś dziewczyny, która miała mi szeptać do ucha jakieś sprośne słowa a między czasie robili coś z moim ciałem i penisem, że przechodziłem przez takie spazmy cielesne podobne do takich jak się ma przy orgazmie. W ciele czułem rozgrzewającą energię w brzuchu, penisie. Nie czułem nic takiego w całym swoim życiu. Kobieta odeszła bo zobaczyła, że ktoś tam nie chce mi tego robić. 

– w Anglii wysłanie do mnie kolejny raz grupy młodych osób o „mock it with the inslut dog!” to tego by podczas mojego snu znaleźli schemat sprawiania bym miał orgazm. I znaleźli miałem sen zakończony orgazmem (i bardzo się ucieszyli gdy tego dokonali). Byłem ich świadom podczas snu a potem po przebudzeniu jak się cieszyli, że im się udało.

– jakiś gość gdy jechałem samochodem w Anglii do pracy przyszedł i sprawiał, że czuję podniecenie wygenerowane jakoś w brzuchu patrząc na dziewczynę. Podniecenie zostało wygenerowane w brzuchu nie w penisie, to byłem zdziwiony dlaczego czuję podniecenie z tego miejsca, było to inne poniecenie niż czułem do tej pory w cały swoim życiu.

– dziewczyna gdy już byłem w mieście rodzinnym po przyjeździe z Anglii przyszła i zablokowała ten schemat w moich snach bo ktoś chciał mieć przez to ciągłe orgazmy. Podczas wyświetlania tych filmów podczas snów w których brałem udział wszystkie sceny z seksem były wymazane. Gdy się zaczynały film przeskakiwał do następnego momentu. Jakaś dziewczyna mówiła komuś, że miałby co noc mokre majtki (w tym czasie myślałem, że mówi to mi) ale głupota tego wygenerowanego jej głosu w mojej głowie bierze w dużą wątpliwość że to do mnie było. Taka manipulacja.

– w Krakowie sprawianie że mój penis stoi bez jakichkolwiek uczuć. Tak dosłownie mechanicznie nie odczuwając pożądania patrzę jak sam staje przez kontrolę samego ciała bez uczuć i emocji. To chyba najgorsze doświadczenie jakie miałem w związku z seksualnością. 

– dodawanie do tego mechanicznego stawiania penisa mojej chęci chcenia tego by mi stawał, chociaż wiedziałem, że nie chcę. Udowodnili mi przez to, że moja chęć też jest kontrolowana.

– sprawianie że mam seksualne akty w snach ale bez penetracji kobiety. Coś tam podtykam cycki i się poprzytulamy. Bez chęci kobiety na ten akt tak jakby ją pouczono, że tylko do tego momentu. I dziwne uczucie po przebudzeniu nie seksualne ale tak jakby niby ma być seksualne. 

– robienie coś z moimi genitaliami w ciągu dnia. Przychodzą i sprawdzają jak mi się mięśnie penisa zachowują i chyba przez 2 tygodnie coś z nimi robili. Przychodzili stawiali go tak do połowy i robili coś z mięśniami pod penisem i z nim samym. Bolesne doświadczenia.

– teraz już takie naprawdę ochydne odczucia w snach, np. wsadzam komuś rękę do buzi i czuję jakby mi ktoś ssał penisa i budzę się z orgazmem. Tak jakby już komuś się nawet nie chciało tworzyć jakiś nie tyle co pięknych co chociażby normalnych snów. Tak jakby miał wytyczne, że ma dojść dzisiaj w nocy to niech dojdzie. 

– Realność senna gdzie latam i obmacuję jakieś dziewczyny ale naprawdę jestem zdziwiony, że naprawdę „czuję”, że je dotykam. No wydaje się jakbym był w innej rzeczywistości a nie we śnie. To już któryś raz z kolei bo wcześniejsze się nie udawały – nie odczuwałem wiele gdy mi robili takie sny w tym ostatnim odczułem naprawdę jakbym dotykał kogoś. Nawet we śnie pod kontrolą było to przerażające doświadczenie a nie seksualne. Po zorientowaniu się, że odczuwam dotyk uświadomiłem sobie, że to chyba nie zupełnie sen i że nie możesz robić wszystko co ci się podoba bo to SEN i chciałem przestać ją dotykać ale wtedy zorientowałem się, że jestem zmuszony to robić. Nie jest to przyjemne dla mnie być zmuszanym do tego.

– teraz sobie stawiają kiedy chcą lub kiedy patrzę na jakąś dziewczynę co mi się podoba.

 

Nieustanne zmęczenie

Jestem nieustannie zmęczony a gdy nie to czuję jakbym był mechanicznie podtrzymywany w ciągu dnia. 

Gdy oglądam coś śmiesznego gdzie ktoś się wyraża emocjonalnie gdzie myśli te mogą prowadzić to stanu szczęścia jak np.. Oglądanie tańczących ludzi nie pozwalają mi odczuwać własnych emocji.

 

Kontrola tego gdzie chodzę

Kontrolowanie tego gdzie pójdę, usuwanie z głowy potencjalnych miejsc gdzie mógłbym się udać co mógłbym robić. Dostają takie zadania jak gdzieś wyjdę by pilnować gdzie chodzę. Np. wychodzę na miasto a tam w głowie słyszę, niech wypije kawę i wróci do domu a ja zapominam o tym, że to miało miejsce i tak się dzieje. Różne takie, wychodzę gdzieś i nagle mi w głowie się pojawia myśl tak da się wyczuć, że nie moja by gdzieś iść ale nawet jeżeli wyczułem, że nie moja to jestem w takim ogłupionym stanie mentalnym, że i tak tam idę. 

Czasem gdy są zajęci mam swoje myśli, gdy to napisałem to zablokowali mój umysł bym nie szedł dalej z tą myślą. Wszystkie potencjalne drogi rozwoju tej myśli zostały zablokowane a ja zostałem zmuszony myśleć „inaczej”. Niektóry z nich mówią „nie wizualizuj tego” gdy mam myśl, która nie jest miła dla tej osoby co pilnuje. 

 

Kontrola przez zachowanie

Np. obudziłem się by jechać na spotkanie o pracę. Ale zdecydowałem tam nie pracować to i tak zacząłem wstawać i ubierać buty tak kompletnie bez myślenia o tym, że i tak tam nie chcę jechać. Nie mogłem nie zdecydować by tam nie jechać w głowie nie miałem nic oprócz ubrania się i wyjścia. W sobie odczuwałem takie dosłownie „NIC”. Nie mogłem się zatrzymać w ubieraniu się. To mnie opuściło dopiero jak już szedłem do samochodu skąd już trudno zmienić decyzję o „nie wyjeździe” bo jak się wyszło i zaszło tak daleko to po co zawracać. Usunięta została myśl i decyzja w mojej głowie by tam się nie udać bo i tak nie chcę tego. 

Ciężko mi się przyznać przed sobą, że mi się to przytrafiło, że naprawdę mogę być tak kontrolowany. Jeszcze jak cię kontrolują i nie jesteś świadom tego co ci robią to można to jeszcze jakoś racjonalizować. Udawać, że się nie dzieje. Ale gdy jesteś świadom to już głupia zabawa się kończy.

 

Plan dnia

Ustalają plan tego jak moje życie będzie wyglądać. Np. gdy chciałem się zameldować w Krakowie to tak sterowali moimi myślami, że zaprowadzili mnie w miejsce skąd mogłem łatwo jechać do miasta rodzinnego i wprawili mnie w stan taki, że nie chciało mi się wracać do centrum Krakowa na meldunek. Potem gdy wróciłem do Urzędu to mieli tam inny plan na ten dzień, że niby to był lepszy moment by to zrobić.

Np. stan emocjonlano-mentalny w jaki mnie wsadzają jest tak okropny, że nie da się wysiedzieć w domu (chociaż chciałem zostać) i wyszedłem z domu gdzie przez cały dzień sprawiali mi ból.

Albo teraz gdzie to piszę zaplanowali sobie trochę spokoju to wsadzili mnie w stan gdzie chcę to pisać a oni tam zajmują się swoimi sprawami.

Gdy to piszę, ktoś nadzoruje cały ten proces i co kawałek mówi „nie pisze tego” albo podsyłają mi do głowy co mam pisać a ja nie mam wyboru bo nic innego mi do głowy nie wpuszczają a zapisać to jakoś trzeba. 

 

Faza śmiechów – rozśmieszanie mimo woli

Zaczęło się od tego uśmiechu, którego nie byłem w stanie kontrolować jeszcze w Anglii. Przez 2 dni ktoś wykrzywiał mi usta w uśmiech a w świadomości miałem tak jakby to uśmiechał się ktoś inny niż ja. Tak jakby był w moim ciele i się mną uśmiechał. Bolała mnie przez to szczęka tak długo to trwało. Od tamten pory używali formy tego uśmiechu w swoich grach. Tak jakbym był pod przyciskiem, kiedy chcą sprawiają, że mam ten uśmiech na twarzy. Z tego co mogłem wywnioskować gdy pojawia mi się ten mechaniczny uśmiech na twarzy ze świadomością, że to ktoś inny się uśmiecha to coś blokuje w jednej z ich gier.

Potem zaczęli mnie wsadzać w takie kilkunasto-godzinne stany o tłumienia z takim jakby trochę po narkotykach stanem głupiego uśmiechu. A w tym czasie przeprowadzali na mnie jakieś eksperymenty. Działy się dziwne rzeczy z moimi energiami.

Potem zaczęli mnie ośmieszać i używać mojego śmiechu bez moich emocji. Po prostu są w stanie sprawić bym zaczął się śmiać ale ja nie wiem z czego się śmieję i jestem świadom tego, że tak naprawdę to moje ciało się śmieje a nie ja. 

Potem zaczęli mnie podłączać pod innych, jeżeli ktoś się zaśmieje co jest podłączony do mojego umysłu ja też się śmieje nie wiedząc czemu. I słyszę w głowie jak tam pytają między sobą „dlaczego się śmiejesz”. Używają mnie też do rozeznania z wieloma osobami jakie są pode mnie podłączone. Jak ktoś się boi ja czuję strach, jak ktoś coś tam odczuwa mi to też robią.

Utrzymują mój umysł w głupim uśmiechniętym stanie. I jest męczące dla mnie, że robią mi to tak długo, często trwa to całymi dniami.

Rozśmieszają mnie ale nie wiem z czego się śmieję, myśli odnośnie tego z czego się śmieję nie docierają do mojego świadomego umysłu. Utrzymują mój umysł w lekko cieszącym się stanie idiotyzmu. Tak jakbym cieszył się z czegoś głupiego przez cały czas. Dzięki temu generują jakieś durne rzeczy na swoje potrzeby. Nie wiem co, nie ma sensu po prostu mnie utrzymywać tak długo w tych stanach bez jakiegoś powodu. 

Mój własny uśmiech jest całkowicie blokowany i zmieniany na inny. Ktoś powiedział, że to ma związek z emocją jaką mógłbym mieć gdyby się to stało. 

Do śmiechu doszło takie mechaniczne parskanie moim ciałem upokarzając mnie przy tym. I robią to setki razy, po prostu parskam całym ciałem jakby chciał się oburzyć w taki głupi sposób. Jakby ktoś ci coś mówił a ty na to bez zastanowienia się sprzeciwiasz. Tak reagujesz bez zastanowienia. 

Czuję się jak świnia do śmiania. Taka do generowania debilnych myśli i połączeń między osobami co w to grają.

 

Bumblebee z Transformers

Oglądałeś film Transformers? Jest tam taki robot Bumblebee któremu coś się zepsuło w mowie i by komunikować się z ludźmi musi używać radia i tak nastraja je na pewne częstotliwości by mówić a zamiast słów pojawiają się kawałki piosenek, wiadomości radiowych itd… to samo zrobili mi i często tego używają.

Używają śmiesznych stwierdzeń z filmów, teledysków i mojego życia z których się zaśmiałem. Mają dostęp do całego mojego życia i wszystkich wspomnień jakie miałem oraz wszystko co widziałem i używają tego na co dzień. Mają wszystko skatalogowane i do swojego użytku w tych grach. I zamiast normalnych myśli to wpadają mi do głowy myśli jakie nie powinny właśnie takie jakie miałem w tamtych momentach życiowych. Zamiast normalnych myśli to pojawiają się właśnie takie skrawki tekstów, filmów, piosenek o podobnym znaczeniu.

 

Ten śmiech współgra z jakimiś tam rzeczami jakie robią.

– Używanie mojego ciała i umysłu do tego bym się śmiał i uśmiechał. Ale to nie ja się uśmiecham. 

– Tworzenie w moim umyśle durnych myśli, porównań

– Bezsilność w kontrolowaniu tego.

– Durne odzywki na to czego doświadczam np.. „nie pożygaj się”, „jesteś takim głupim człowiekiem” słysząc tak jakby to ktoś się do mnie odezwał

– Moje rozmyślenia i emocje są kontrolowane. 

– Nie mogę czuć mojego ciała tak jak powinienem. Np.. Jeżeli coś zjem to nie odczuwam tego w normalny sposób, tylko odczuwanie tego jest to zmieniane lub blokowane.

Czasami inne osoby są podłączone pod moje ciało i umysł, myślę, że odczuwam własną radość a tak naprawdę to jakaś nowa osoba się pojawiła w podłączeniu i natychmiast jest instruowana by czegoś tam użyć by jej emocje nie były używane przez moje ciało. Gdy to się dzieje to jakby ona przejmowała kontrolę nad moim stanem emocjonalnym.

Blokują moje toki myślenia

Losowo słyszę myśli, które kompletnie nic dla mnie nie znaczą i które nie pochodzą ode mnie.

Poprawiają moje myśli, interpretują je na własny sposób i mi je wrzucają do głowy.

Podprogowo podsyłają myśli a mi się wydaje, że akurat te są moje bo wydaje się, jakby nie przyszły od nikogo.

Usypiają mnie. Puszczają mi filmy zamiast snów w których biorę za każdym razem udział.

Podekscytowanie i chęć życia jest zablokowana.

Nie mogę odczuwać ludzkiego zmęczenia ale jestem kompletnie wyczerpany tym podtrzymywaniem mnie.

Porównują coś z mojej pamięci. Gdy widzę coś to wybierają często myśl i jej porównanie z mojej przeszłości.

Coś mi przeskakuje w głowie. Słyszę takie pyk po 10 razy dziennie.

Czasem udają, że odczuwam własne emocje ale zamiast odczuwać własne serce to łzy mi się w oczach pojawiają od ich manipulacji emocjonalnej, uczucie jakbym się wzruszał gdy mi sprawiają ból. A podświadomie mi podsyłają myśl, że to jest moje serce.

Jednego dnia gość sprawiał, że czułem lekki wiatr na stopach chociaż leżałem w pokoju w moim umyśle działy się naprawdę dziwne rzeczy. To nie był prawdziwy wiatr ale taka manipulacja moim umysłem, bym myślał, że to wiatr a był to jakiś dziwny rodzaj chłodu w połączeniu z manipulacją odczuwania mojego ciała. Potem mnie straszył że przywoła do mnie do pokoju demoniczną postać, która mi coś zrobi. I zrobił coś takiego, że w takiej bańce podemkną stworzył sytuację w której taka postać pojawia się w moim pokoju a ja przestraszony uciekam na koniec łóżka. No postać wyglądała tak jak w żadnym horrorze do tej pory jaki widziałem, dwa oczodoły na oczy jeden na buzię pod nimi tylko czerń i taka energia demoniczna, wyższa od człowieka nie ludzki horror ale takie ponad to, że nawet takiej istocie przy nie przyszło do głowy się zatrzymać i pomyśleć co ma robić po prostu zrobiłaby coś złego. 

Wysyłają sobie myśli, np. patrzę na obrazek ktoś skupi się na nim i prześle jakąś zakodowaną myśl komuś innemu. Ja jedynie odczuwam skupienie na danym punkcie i zmianę osobowościową w umyśle jakby jeden wysłał drugiemu a potem ten drugi odebrał i wyraził to w jakiś sposób.

Ja pierdole ten śmiech mnie dobija.

 

Kontrolowanie ciała

Np. klikanie na ekranie monitora w określone punkty

Kontrolują moje kichanie. Gdy chcą to sprawiają, że nie kicham. Mam tylko ten początek kichnięcia a w momencie gdy kichnięcie powinno nastąpić jest ono tak mechanicznie usuwane. Może usuwanie kichnięcia nie jest dużą rzeczą ale zaraz po tym następuje uświadomienie sobie, że ktoś kontroluje nawet taką małą cząstkę twojego życia – co nie jest przyjemne.

 

Ośmieszanie mnie

Leżałem na łóżku w domu rodzinnym. I jeden gość sprawiał bym czuł się niekomfortowo po pierdnięciach a zjadłem coś po czym miałem wzdęcia. I sprawiał tak bym czuł się w negatywny określony sposób po każdym pierdnięciu. Tak mnie ośmieszali, następnie sprawił bym zaczął parskać. Parsknięcie. Sprawiał, że kontroluje takie głupie parsknięcie moim ciałem. I włączał to parsknięcie jak chcą sobie coś przekazać. To całe moje ciało parska. Gdy to tworzyli przez kilka dni to odczuwałem emocjonalnie jak złe jest to co mi robią. Teraz blokowane są odczucia do tego, po prostu sprawiają bym parskał. 

 

Kupa

Mam problemy gastryczne od kilku lat. A oni raz przez dwa dni robili coś z moim ciałem bym miał normalny stolec. I po dwóch dniach wprowadzania zmian w moim ciele, sprawili, że miałem normalną kupę (lub taką jaką chcieli bym miał) i gdy byłem w ubikacji przedstawiali komuś jak się kupę robi. Po kilku dniach moje ciało wróciło do normy. To samo z sikaniem, sprawiają, że nie mogę się wysikać i siedzę w toalecie powiedzmy przez kilkanaście minut nie mogąc tego zrobić a oni przedłużają we mnie ten stan chęci wysikania tak mechanicznie, nienaturalnie jestem w takim stanie przez kilkanaście minut. Myślę, że to jeden z etapów kontroli mojego fizycznego ciała, bo kilka miesięcy potem sprawiali, że mam „sraczkę na godzinę” i gdy byłem na mieście sprawili, że się zesrałem kontrolując mój odbyt i mięśnie z nimi związane jak i moje jelita. Wiele razy mi to robili gdy wchodziłem do domu po pracy i jednego dnia zrobili tak jakbym miał zatwardzenie ale tak mnie bolało że myślałem że padnę z bólu. Tak jakby sprawiali w bólu że kał przemieszcza się do góry i na dół w jelicie ze strasznym bólem.

 

Zmienianie słów do zapisania

Ukazują kto ma kontrolę przez to, że blokują moje myśli i wciskają swoje. Nawet gdy chcę coś napisać to blokują niektóre słowa i dają swoje podobne słowa. I przedstawiają mi taki obraz wyższości w mojej głowie, że to do nich należy decyzja odnośnie tego co zostanie zapisane. I nie mam wyboru jak zapisać ich słowo bo inaczej nie zapiszę nic.

Nie mogę myśleć  normalnie o niczym, tylko ciągle jestem manipulowany by myśleć w sposób jaki oni chcą. Tworzą obrazy i myśli w mojej głowie a następnie tygodniami ich używają do komunikacji między sobą.

 

Nękanie myślami i obrazami, przykłady – Mental abuse

Pokazują mi w głowie jak dziewczyna sobie dupę podciera albo jak jej gówno w dupy wylatuje dodając do tego realizacje, że to głupia myśl. 

Dziewczynę odwróconą dupą w moją stronę srającą i ktoś wbił w jej nogę pokrętło dzięki któremu można było kontrolować ile gówna wyleci z jej dupy. i usłyszałem głos – „i przekręć” by komuś to pokazać

Albo stworzyli jakąś myśl a moim umyśle zrealizowała się jako głośne słowo „sraka!”

Właśnie dali mi myśl bym wsadził penisa w usta starszej kobiety.

Nieustannie naśmiewają się ze mnie.

Porównują normalne myśli z głupimi. Czasem słyszę „porównaj to z czymś” i pokazuje się jakieś zdarzenie z mojego życia o którym już dawno zapomniałem i na pewno bym o nim nie pamiętał. Jestem jak otwarta książka dla wszystkich, każdy może przyjść i przelecieć przez całe moje życie, każdą myśl jaką miałem i użyć tego w mojej głowie do swoich celów. Odczucie jest takie w takim momencie jakby ktoś używał twojego umysłu bez twojego pozwolenia. Mają dostęp do mojej pamięci i używają jej by żartować sobie ze mnie. Używają mojej przeszłości przeciwko mnie. Tak jakby szantażowali mnie psychicznie. W formie myśli i uczuć. Pokazują sytuacje w mojej głowie gdzie mogę się poczuć zażenowany by wywołać reakcję emocjonalną w moim ciele.

Zmuszają mnie do oglądania seksu z dziećmi i odczuwania pożądania do nich.

Właśnie ktoś pokazał mi jak komuś rozsadzana się dupa przy sraniu – dosłownie.

I Pokazał mi jak jej mądrość jest wsadzana w jej dupę a jej pochwa eksploduje od tego.

Pokazał mi dupę z której wylewa się ogromna ilość gówna a on otwiera paszczę i połyka wszystko.

Wsadzili mi do głowy wyobrażenie że mam pochwę.

Znowu zmusili mnie do zobaczenia dziecięcego penisa.

Pokazali mi dupę i jak wychodzi z niej kret.

Dziś ktoś wsadził mi hamburgera w dupę.

Ogólnie gówno i srająca dupa jest codziennie mi pokazywana w wielu wariantach od kilku miesięcy. 

Kiedy pomyślałem np.. O problemie jaki mają moi rodzice to pokazali mi pochwę mojej matki i krzyknęli „cooo!! Przecież z niej wyszedłeś!”

Że mi wsadza słomkę w dupę i coś tam daje potem nią pije.

Tworzą durne ekspresje myśli w mojej głowie i odbieram je tak jakby były moje.

 

Wymuszanie myśli i stanów

Wymuszają na moim umyśle głupie myśli. Przez ostatnie 2 miesiące pokazują mi głupie seksualne myśli i wprawiają mnie w głupie stany mentalne. Stoję na ulicy a oni mi wrzucają do głowy co jakiś czas jakieś obrazy np. kobiety która się wygina w takim durnym akcie i jęczy jakimiś głosami w taki głupi sposób, genitalia różnych kobiet, mężczyzn, dzieci.

Gdy mówię w głowie moje słowa są mylone na inne.

 

Przykład tego co mi robią w umyśle

Nie czuję się jak „ja”.

A w tym momencie wszystkie moje myśli wróciły do poszukiwania pomocy.

A w tym momencie to zostało usunięte 

A teraz poczułem, że ktoś chce coś zrobić ale tak jakbym to ja chciał coś zrobić.

A teraz mam uczucie, że umrę jak nie znajdę pomocy.

A teraz serce jest najważniejsze.

I tak przełączają moją uwagę i stan, że nie mogę nawet znaleźć oferty pracy. I tak to trwa dniami i nocami.

Kompletny brak myśli odnośnie kierowania własnym życiem. 

Blokada umysłowa na zwykłe dojrzałe myśli. 

I moje nieustanne głupie zainteresowanie gdy mówią coś o egzystencji czy Bogu, to wprawiają mnie w taki stan jakbym miał usłyszeć za chwilę coś bardzo mądrego i „wytężają mój słuch” ten stan trwa godzinami jak grają w gry. Takie oszukiwanie mnie, że to jest mądre co mi robią.

Branie na siebie cierpienia za prawdę innej osoby. Taki stan w który mnie wprawiają i oszukują że dbam o jakąś osobę z tej gry i że jej coś robią to ja muszę jej pomóc, że ja będę cierpiał by on nie cierpiał.

 

Galactic alignment – Wyrównanie galaktyczne

Jednego wieczoru było dużo mówione na temat wyrównania galaktycznego i była cała grupa osób coś tam dużo mówili aż w końcu ktoś przyszedł po nich by poszli zobaczyć czym jest wyrównanie galaktyczne bo to podobno piękne zjawisko.

 

Wąchanie pierdów i gówna o różnym zapachu.

Leżałem na łóżku w rodzinnym domu i bawili się w czucie przeze mnie gówna i pierdów. Gdy ktoś w domu poszedł do ubikacji to sprawiali, że tak intensywnie czułem zapach gówna, chociaż byłem w innym miejscu w domu. To samo z pierdnięciami sprawiali, że je odczuwałem w różnych zapachach, nawet takich które nie należą do rodziny. Działo się to tak często i intensywnie, że aż zakrywałem usta.

 

Prowadzenie samochodu

Są w stanie doprowadzić mnie do takiego stanu umysłowo-emocjonalnego, że ledwo mogę prowadzić samochód czy myśleć. 

Kilka razy gdy jechałem sprawili, że jadąc znaną mi trasą kompletnie nie poznałem drogi jaką jadę. Doświadczenie było takie, że zwracali moją uwagę na rzeczy jakich jeszcze nie widziałem jadąc tą trasą i wprawiali mnie w stan mentalny nieznajomości tej trasy do momentu aż zawróciłem do jakiegoś bardziej znanego punktu z którego już dało się poznać, że to dobra trasa. Sprawili, że zapominałem to gdzie się znajduję, na jakiej trasie, ile przejechałem. Gdy chciałem się trzymać GPS-a to podsyłali mi podświadomie, że GPS się myli, chociaż nie pomylił się nigdy w moim życiu. Wiele razy mi tak robili.

Gdy chcę wziąć większą trasę to boję się, bo wiem, że będą mi mylili drogę i mój stan emocjonalny. Gdy właśnie chciałem jechać do innego miasta po pomoc nieznaną mi trasą i wynająłem kierowcę do tego to tak jak się spodziewałem wprawiali mnie w takie stany mentalne, że ledwo patrzyłem na oczy a trasa mieniła się w mojej głowie, nie wiedziałem nawet jaki był ostatni zakręt.

 

Kompletna kontrola

Innym razem sprawili, bym zmienił decyzje o powrocie do domu. Zrobili to tak jakby zawładnęli kompletnie moją istotą i po prostu sprawili, bym zakręcił. Sprawili, bym chciał się cofnąć ale nie z własnej woli. Doświadczenie kompletnie przerażające tylko raz doświadczyłem tego typu formy kontroli. Jakbyś kompletnie zapomniał o swoim istnieniu.

 

Dzień 19-06-2019

Nie mogłem prawie się ruszać tak mój umysł był przyćmiony, jedyne co było to znowu ta durna gra z masą głupich myśli i obrazów pojawiających się jak na monitorze w mojej głowie jakby takie projekcje ruchomych filmów do których dodają głosy.

Ten koleś od tego podobno miejsca się pojawił jak byłem na balkonie, coś gadali o tym filth-cie z 2016 roku że jest wykreowane więcej niż każdy nieświadomy umysł może znieść i że jak poczuje swoje serce to wszystko zostanie transcendowane.

Ktoś powiedział „Bo ma się podniecić” i poczułem uczucie w okolicach genitalii.

W ogóle dziś się nauczyli jak mnie podniecać bez umysłowych świadomych bodźców, patrzyłem się na monitor i zacząłem czuć podniecenie raz przy użyciu czegoś co poczułem na umyśle potem po prostu w genitaliach. Gdy to odczuwam jestem w totalnej akceptacji tego co następuje cały opór jaki miałbym aturalnie jest natychmiast usunięty.

 

Zdjęcia i teledyski

Pojawił się jakiś facet w moim umyśle. Zrobił coś z moim wzrokiem, przeskakuje mi obraz. Patrzyłem na zdjęcia i sprawił, że nie odczuwałem nic patrząc na nie tylko widziałem statyczny obrazek. Wiesz jak patrzysz na zdjęcie to ci się pojawia coś w głowie jakaś myśl odnośnie tego zdjęcia jakieś uczucie lub rozumienie tego co na nim jest. A oni sprawili, że widziałem takie statyczne obrazki bez tego wszystkiego. I tak się ktoś bawił, raz normalnie patrzyłem na zdjęcie innym razem tak statycznie bez niczego. I tak zmieniał wte i wewte. Sam tak nie potrafię robić. Nie znam nikogo kto potrafi to robić.

Potem zaczęli to robić z muzyką w teledysku odłączali obraz jaki widzę od muzyki jaką słyszę. Nie mogłem tych dwóch połączyć. Widziałem obraz ale widziałem go jako tylko obraz (bez muzyki) a muzykę słyszałem tylko jako muzykę te dwie rzeczy nie były połączone. Potem przyszło rozumienie, że sami programujemy się by widzieć i słyszeć muzykę jednocześnie i że jest to dla nas naturalne, ale rzeczywistość jest inna. To tylko nasze własne programowanie umysłu.

 

Sen/Realność tej nocy

Skoczyłem ze spadochronu jakby do nowego życia jako młody chłopak może 15-letni ze świadomością pseudo-obecną. Doświadczyłem mojej rodziny jako młodego pokolenia. Doświadczenie było takie jakbym rzeczywiście widział i był obecny w młodym pokoleniu mojej rodziny. Ale wszystkie te osoby były podszyte pod moją rodzinę. Miały tylko wygląd mojej rodziny. Niemniej jednak myślałem, że to oni. Widziałem kilka ciotek, nie było wujków. To było dla mnie takie bardzo prawdziwe no jakby osobna rzeczywistość chociaż po przebudzeniu wiem, że miejsce to nie był mój dom rodzinny. Nigdy nie miałem takiego ludzkiego odczucia jak w tej realności, taka chęć do bycia z nimi w tym pokoleniu ale inna niż ludzka. Zakończyło się z „ten gość chce stworzyć więcej kolorowych wspomnień” to z zdanie odnosiło się chyba do wibracji a nie kolorów ale nie jestem pewien. Moja jedna młoda ciotka podeszła i zaczęła mówić „to dlatego, że jesteś nieśmiały” że nie mogę dziewczyn podrywać z tego powodu. Myślałem że będę żył całe życie w tym pokoleniu.  Młoda ciotka Gośka powiedziała „popatrz kto będzie z nami pił” do kogoś kto dołączył do nich, nie wiem dlaczego czułem się tak przywiązany do tej pseudo-rodziny, która tylko wyglądała jak moja ale były to osoby do których nie mam żadnych odczuć. Wydawało mi się po przebudzeniu że coś było nie tak w tym niby śnie.

 

Dzień 20-06-2019

Ktoś powiedział „Teraz stwórz rzeczywistość z tego filth”, nawiązując do tych całych nieczystości tworzonych co opisywałem wcześniej.

Ktoś powiedział „Mówią, że już jest opętany” jak chcieli go ponownie opętać. 

„Umysł i Serce może być kontrolowane przez nieświadomy umysł.”

„Kontrolujemy wszystkie wszechświaty w tej grze!” – nawiązując do gry, która trwa już od 5 lat, gdzie tam jakieś grupy tworzą sobie wszechświaty i wykonują w nich jakieś zadania.

Od wielu tygodni słyszę „zostałeś odesłany” lub „Zostałaś wybrana” jakby usuwali kogoś z tej gry i nadawali nowe role nowym co przychodzą.

Ktoś mi dał myśl „dziewczyna ma śliczną cipeczkę” a druga osoba powiedziała „to ci stanie” i poczułem jak mi się penis poruszył.

Albo tak śmiejąc się ze mnie gdy próbuję słyszeć co mówią „ooo mam cipeczkę i trzeba sprawdzić czy z nią wszystko w porządku!”

Rozsadzenie siebie które jest powstrzymywane, tak jakbym sam próbował się rozsadzić jakimś impulsem, odczuwam nagle taki impuls do zrobienia tego i to się wykonuje w jednej chwili. Doświadczenie jest takie jakbym chciał się zniszczyć/rozsadzić/zapaść, nie pamiętam ile razy już to słyszałem ale po każdym słyszę, że „zostało powstrzymane”. Może jest to używane w targetach jako impuls do aktywowania jakieś ładunku np.. W sercu by umrzeć. Nie wiem.

Nadal mnie rozśmieszają mimo mojej woli, nie jestem świadom dlaczego się śmieje. Po prostu pokazują sobie jakieś durne rzeczy i wciskają przycisk bym się zaśmiał a moje ciało i umysł reaguje śmiechem. Nie mam kontroli nad tym by nie wchodzić w stan nieśmiania. Czyli nawet jeżeli to co mi pokazują nie jest dla mnie śmieszne to i tak sprawiają bym się zaśmiał. Tak jakby mój śmiech był pod przyciskiem. Nie odczuwam tego pozytywnie.

Mogą sprawić bym był bardziej lub mniej świadomy tego co się dzieje wokół mnie i ze mną. Ale większość czasu jestem otłumiany. Tak jakbym nie miał świadomości tego co robię, tylko chodził taki wiecznie niby „zamyślony” chociaż nie myśle.

Pokazują mi w głowie imitacje jakiegoś nagiego dorosłego faceta, który podryguje pokazując wszystkim jak mu penis lata między nogami i wydaje przy tym durne dźwięki.

Nawet pisząc to nie jestem w stanie mieć swojej myśli tylko są blokowane i pojawiają się dopiero po chwili albo wcale.

 

Dbanie o to co mi robią

Wrzucili mi taki program do głowy, że zamiast zająć się pozbywaniem tego z głowy to ciągle pytam wszystkich co przychodzą by mi pomogli i kończy się na tym, że „nikt nie dba o to” co mi robią. Taki program by pytać swoich oprawców o pomoc zamiast zająć się tym w świecie normalnym. Czasem ten stan trwa nawet 30 minut. Nie wiem jak to wyłączyć tą myśl, że oprawcy nie dbają o to co dzieje się z moim umysłem i ciałem. Rozumiem, że powinienem zająć się tym by się tego pozbyć a nie użalaniem się nad tym co mi się dzieje. W ogóle w całym swoim życiu nigdy nie użalałem się nad sobą tylko od kiedy zapanowali nad moim umysłem to włączają to gówno.

Inny prgram to rozmawianie z nimi. Najgłupsze jest to, że rozmawiam z tymi głosami zamiast robić rzeczy by je usunąć. Tak jakby włączali coś i po 10 minutach łapię się na tym, że zamiast skoncentrować się na tym by z nimi w7alczyć to niby z nimi rozmawiam.

 

Kraków Druga połowa 2019

 

Biuro 2.0 Cybernetyczny Hive-Mind

Robią tak, że mam jakąś myśl, dodają do tego chęć tego zrobienia, czuję przez chwilę, że naprawdę chcę to zrobić a następnie w głowie słyszę „to idź” tak jakby to było do kogoś innego i po tym ta chęć we mnie oraz ta myśl znika. Miałem taki moment, że leżałem na łóżku a oni manipulowali moją „chęcią” do robienia rzeczy i tak niemal przewracałem się z miejsca na miejsce co chwilę chcąc coś innego i ruszając za tym bezmyślnie. Tak jak ma się chęć zrobienia czegoś a następnie ta chęć jest zmieniana na inną chęć zrobienia czegoś innego i czegoś innego i czegoś innego a ty tak się miotasz w tych chęciach i tak bezmyślnie ruszasz się z miejsca na miejsce. 

Zmieniają się grupami bardzo często, nie wiem kiedy się podmieniają jestem jakby za firewallem do którego nie dochodzą ich myśli tylko skrawki zdań, czyli gdy się komunikują między sobą to ich nie słyszę a mi czasem podsyłają skrawki zdań i znaczenie ich a reszte mam się niby domyślać. Robią to od początku podłączenia do mnie.

 

Horror zmiany decyzji

Co chciałem wyjść z domu a oni zmieniali moje myśli i chęci to np. idź się najpierw wykąp, potem to wrzuć pranie, potem to może usiądź na łóżku i ja siadałem, potem znowu „to może jednak bym wyszedł” i wstaję podchodzę pod drzwi a następnie znowu zmieniali mój stan mentalny na wahanie i znowu jakaś wygenerowana myśl bym jednak do domu wrócił i wróciłem nie pamiętając tego że przecież chciałem wyjść i tego, że od godziny co chwilę zmieniam swoje decyzje.

Rozmawiałem przez telefon z kobietą i zmusili mnie do wypowiedzi zdania jakiego nie chciałem.

Przelewają przeze mnie emocje których nie potrafię określić ale nie są przyjemne. Tego nie można nawet nazwać emocjami, wyczuwam w sobie jakieś dziwne częstotliwości, wydaje mi się, że to jakaś broń.

Zmieniają to co wiem z tym co się stało na co chcą. Nawet zdarzenia jakie miałem tydzień temu ich interpretacje mogą zmienić na co chcą.

I ciągle powtarzają „tchórz”. A różni tchórze przychodzili i odchodzili. Tak jakby to była rola jakąś kogoś obsadzali. Wiele takich ról dawali w mojej głowie między innymi: Michał, Mikele, Pikul, Michał Pikul, prawiczek używają tych pseudonimów. Dodają np.. „niech prawiczek coś zrobi” i w mojej głowie pojawia się myśl.

Zabawa w interpretacje moich myśli jeżeli już mam jakieś i ich zmianę.

 

Powtarzanie tych samych myśli

Myśli mi losowo wpadają do głowy, ale tylko z tej gry i snów z doświadczeń w tej maszynie, którą mi zamontowali. Innych myśli nie mam. O życiu nie myślałem już z 2 lata. Zaprogramowali ten AI do którego mnie podłączyli bym codziennie mielił te same myśli tylko na tematy te jakie wygenerowali w tych grach i takie myśli jakie chcą bym miał też powtarzające się w kółko. Także budzę się i myślę ciągle o tym samym lub o tym co mi ustalili na kolejny dzień bym myślał. Doświadczenie jest takie, że raz na jakiś czas budzisz się do świadomości tego, że ostatni tydzień spędziłeś na cierpieniu i mieleniu w głowie ich bzdur.

Często powtarzają moje myśli swoim głosem.

Gdy wstaję czuję się okropnie, sprawiając coś z moim ciałem że czuje się ohydnie.

I jakby mi się podłączali co rano do łba. Nieprzyjemne uczucie.

Zablokowali mój strach przed tym co mi robią.

Gra gdzie świadomość była wgrywana do gry skończona. Wszyscy sobie tłumaczą w tych grach co kto robi i jak to interpretuje. Nie mogę mieć własnej myśli jeżeli chodzi o tą grę, wszystkie są kontrolowane i dopuszczane lub nie. Realizacje też.

Kurwa nie pamiętam stanu w jakim byłem 10 minut temu.

 

Programowane sny

Sprawili podczas snu że uwierzyłem, że jakiś program atakuje baze. Że przejął kontrolę nad innymi ludźmi w bazie. I ja mam się tym zająć. Atak obcych. Powiedzieli że ja nie wiem jak to się robi ja jestem tylko programem do wykonywania ich zadań. Zmieniali głosy raz kobieta miała męski raz mężczyzna kobiecy. Znowu byli obecni podczas snu. Doświadczenie takie, że śnisz a tu słyszysz jakby z poza snu w jakim się znajdujesz jakieś normalne głosy osób które obserwują to co się dzieje w twoim śnie. Ale nie zmienia to twojej perspektywy, że nie śnisz. I akurat w tym śnie zmieniali moje wierzenia poprzez dźwięki. No takie eksperymenty pół-świadomych snów.

Np. Słyszę „Pójdzie do spania po jedzeniu i zostanie w domu” gdy chciałem wyjechać z miasta. Następnie się oburzyłem i nim zdążyłem sobie uświadomić jak popieprzone jest słyszeć coś takiego to zapomniałem wszystko i spałem w pokoju cały dzień.

Mają całkowity dostęp do moje życia i wszystkich moich wspomnień, które wykorzystują w tej grze.

Dla nich zmienianie moich decyzji w życiu to głupia zabawa.

Teraz zaczynają programować moje myśli i chęci.

Żywią się moimi niepewnościami. Na tym bazują podstawę mindcontrol.

Dowolnie zmieniają moje stany emocjonalne.

Tworzą obrazy wspaniałych istot spoza tego świata w moim umyśle. 

 

Szpital i obraza

Wpadają nowi i próbują mnie obrazić w bardzo agresywny sposób i taki naprawdę terroryzujący. Ale te myśli są blokowane. Pytają innych dlaczego nie mogą. Odpowiedź jest zagłuszana. Raz im się udało jak byłem w szpitalu i gdy to zrobili coś dziwnego stało się z moim ciałem i umysłem. Nie da się tego normlanie opisać. Nie naturalne działanie umysłu. I ktoś się pojawił by ich przestrzec by tego nie robić. To nie wiem jaką część technologii testują na mnie.

Od kilku miesięcy jestem budzony między 2-3 w nocy po pierwszym wygenerowanym śnie, który jest jakiegoś rodzaju horrorem. 

Automatycznie odpowiadają odwrotnie do mojej myśli. 

Nowym dają testy rozumieniu mojego życia i jego momentów. 

Robią coś z moim ciałem, przez co nie mogę zdrowieć i czuć się zdrowo.

Moment co jechałem do Krakowa i usłyszałem „prowadź go do domu” i czułem się jakbym dopiero był początkujący w prowadzeniu samochodu. Gdy to piszę ktoś w mojej głowie piszę swoją wersję tego co się stało. Takie coś mi podsyłają.

 

Leki i formy

Gdy poszedłem po leki z mamą to znowu coś robili ze mną tak, że ledwo stałem na nogach i byłem o tłumiony. Jakiś gość się bawił moim umysłem i tam pokazywał wszystkim, że „koncepcje to są formy jakie przybieramy”, nie pamiętam jakieś nawiązanie do przybierania „form” jako istota. Bawili się w te gry wiele razy, dużo nawiazań do tego miałem.

 

Etap 4. Kontrola umysłu  kontrola człowieka

Znalazłem taki artykuł podobnego targeta co ja: https://thoughtsnotmine.wordpress.com/2017/10/08/krok-po-kroku-do-v2k/

Cytuje:

„Jednak na totalnej inwigilacji się tu nie kończy. Pozbawiają człowieka największej prywatności, niszczą jego intymność, nie pozostawiają nic z intymności, to jeszcze okazuje się, że program dopiero się rozwija.

Z czasem target zauważa, że to gadanie w głowie nie jest tylko gadaniem. Zaczyna niestety zauważać zmiany w myśleniu, reakcje na konkretne słowa bota, reakcje ciała na bodźce otoczenia, ofiara dostrzega że jego umysł się zmienia  jest programowany.

Okazuje się, że technologia ta może spowodować, że mózg ofiary zacznie działać pod wpływem tej technologii mimowolnie. Target staje się świadkiem procesu technologicznego zmieniania, programowania jego mózgu  umysłu, tak jakby był to komputer który można dowolnie kształtować z zewnątrz. Tak samo jak można zhakować komputer, okazuje się że można zhakować mózg.

Wygląda to tak jakby właścicielem mózgu już nie była tylko jedna osoba  właściciel ciała. Okazuje się że w dużym stopniu wpływ na myślenie i postrzeganie zyskuje zewnętrzny system  operator.

Choć łatwo odróżnić swój głos myśli od głosów v2k, to rozpoznanie myśli podprogowych, manipulacji rejestrowanych dźwięków w głowie nie jest takie proste.”

Pamiętam, że gdy to czytałem gdy pierwszy raz wpadłem na temat Targeted Individuals to wydawało mi się to jak fikcja I since-fiction. A w tym roku przeszedłem przez wszystko co  tym jest napisane i dużo więcej. 

 

22-06-2019

Robią jakąś durną iluzję w mojej głowie na temat tego, że jestem podłączony do innej istoty która ma „nie odczuwać!” emocji dlatego niwelują moje. Jeszcze 2 tygodnie temu mogłem odczuwać podniecenie normalnie dziś po zainstalowaniu tych maszyn na mnie, byłem na dyskotece i sterowali moim podnieceniem jak chcieli ale odczuwałem je w sposób nie normalny, bez uczuć towarzyszących podnieceniu. Nie rozumiem w jaki sposób sprawiają bym odczuwał generowane podniecenie jako akceptowane od nich. Gdy tańczyłem do muzyki robili coś z moimi emocjami bym nie odczuwał wesołości i uciechy tańcem. Gdy wróciłem do domu bawili się moją seksualnością. W nocy sprawili, że miałem orgazm.

Najgorsze jest to, że tworzą uczucia że to „cool” mi to robić z moim ciałem.

Albo stoje jak baran nie odczuwając siebie tylko akceptując to jak „ważne” to jest.

 

Klub

Poszedłem do klubu wieczorem by trochę odpocząć od tego wszystkiego  ale mnie nie zostawili. Gdy tańczyłem zaczęli robić coś z moim sercem gdy byłem w klubie – sprawiali, że bardzo kaszlałem i coś z nim robili – omal się nie pożygałem. Ledwo się trzymałem od tego na nogach. Gdy wyszedłem z klubu pojawiła się dziewczyna, która zapytała mnie o godzinę była: 04.04

Jestem zmuszany do odczuwania sympatii do osób które się pojawiają w moim umyśle. Nienawidzę tego.

 

Nieświadome sterowanie myślami

Miałem takie dziwne wrażenie jakby jakaś osoba dostała zadanie doprowadzenia mojej uwagi do tych sesji hipnotycznych jakie znalazłem w Internecie, które mógłby mi pomóc. Tak jakby jego rola dobiegła końca po tym co zrobił. Tak jakby był przeszkolony do sterowania myślami osoby by tego dokonać. 

Gdy chciałem dokonać przelewu na sesję, gdy chciałem to zrobić zamiast tego zacząłem kręcić palcami wskazującymi na sutkach w formie głupiego żartu ale tak jakby ktoś przejął nademną kontrolę i to robił. Próbowałem wysłać ten przelew przez 3 dni. Moja taka mała decyzja była zmieniana przez zniechęcanie mnie lub odwracanie mojej uwagi na inne rzeczy. W końcu tego nie zrobiłem. 

 

23-06-2019

Blokowanie słów. Nie pozwalają mi mieć swoich myśli. Wpadło mi do głowy wspomnienie i je usunęli, blokują to słowo w języku polskim.

Blokowanie kichnięć.

Robią coś z moim sercem, czuję tą technologię opartą na białym zimnie, którą już wiele razy używali na mnie. Tak jakby wpuszczali taki biały zimny płyn do mnie, który coś tam robi.

Znowu ta durna myśl, że jest ok z tym co mi robią wygenerowna przez kogoś ale w taki sposób, że myślę że to moja. Ciężko opisać takie doświadczenie. 

Mogą powiedzieć jakieś słowo i dodać do niego emocje jaką chcą. Np. nazywają mnie „durny polaczek” i dodają różne emocje do tego słowa.

Robią mi coś z jądrami, nie odczuwam ich normalnie.

Taki program, że dziecko co robi te straszne rzeczy ale jest przekonane o swojej słuszności i całym ciałem odczuwam tkliwość dla kogoś dla tego wyrażenia „ponieważ tak robimy!”. Nie można się tego pozbyć.

 

Wgrywanie dawnych doświadczeń

Sprawiają, że przez głosy czuję rzeczy. Dodają przez te zamontowane na mnie maszyny uczucia do wyobrażeń. Całe wyobrażenia, przypominają mi całe doświadczenie czegoś. Także przywołują mi z pamięci dokładne doświadczenie czegoś co przeżyłem lata temu. Np. Jakaś kobieta powiedziała operatorowi by włączył jej doświadczenie mojego życia pierwszego zażenowania gdy pierwszy raz podchodziłem do nieznanej mi dziewczyny w moim życiu. I dokładnie przywołał to doświadczenie na mnie gdy podchodziłem do zupełnie innej dziewczyny na mieście. Tak jakby chciała zobaczyć jak to jest robione. Jakby mi wgrali z pamięci moje stare doświadczenie. 

Czasem tworzą mi całe doznania czegoś czego nigdy nie doświadczyłem, nie wiem czy to moje czy wgrane od kogoś innego kto doświadczył czegoś takiego. Wydaje ci się, że czegoś doznajesz ale ciężko jest określić co to jest, jakby klocek nie pasował do dziury. Może chcą przy pomocy tej technologii wszczepiać doświadczenia innych osób.

Jeżeli już mam jakieś myśli są zaprogramowane odpowiedzi na nie, nie da się wymyślić nic nowego. Kreatywność jest równa zero. Pomysły do tego co robić mam tylko od innych ludzi o których przeczytam lub których oględne na video. Moja kreatywność jest blokowana.

 

Zmiana interpretacji

Zmieniają mnie i to co się ze mną dzieje na tyle sposobów, że nie jestem w stanie powiedzieć co jest prawdą. Jestem tylko obecny temu co się dzieje. Jest tak, że przechodzę przez jakąś rzecz przez kilka dni ale moje interpretacje tego co mi robią są blokowane i powiedzmy po 2 tygodniach wrzucają mi do głowy własną interpretację tego co mi zrobili i przypominają ten czas a ja się zachwycam tym, że zrozumiałem tamten okres ich eksperymentów bo myślę, że to moja własna interpretacja. 

Zaprogramowane stany które nie pozwalają ci funkcjonować normalnie. Zmęczony, zdezorientowany, niezdolny do podejmowania racjonalnych decyzji, niemyślący, o tłumiony.

– blokowanie moich emocji i wyrażania swoich myśli jeżeli już mam jakieś.

– podmienianie moich potencjalnych myśli i odpowiedzi na czyjeś pytanie na swoje

– ciągłe powtarzanie „jaki debilny masz umysł”

Utrzymywanie mnie w stanie małego chłopca, który nie jest wstanie zrozumieć tego co mu się robi.

Często humor im dopisuje: „Expect uncexpected taki żart jaki mamy tutaj na temat michała pikula. Tego że jest tak kontrolowany, że nie ma unexpected.” Ogólnie mają często duży ubaw w kontrolowaniu mnie. Cieszą się psychopaci z tego, że mają dostęp do takiej technologii.

 

24-09-2019

Penis mnie boli, coś mi z nim robili. Sen o cywilizacji która została przejęta przez inną. Pod koniec snu zaczęło mnie bolec myślałem że to we śnie boli gościa penis a bolał mnie, obudziłem się z bólem. Mogą mnie utrzymywać w stanie uśpienia i zadawać mi ból. Kogoś też tam coś bolało jakaś kobieta bez twarzy i zdecydowali się zakończyć wymianę technologiczną i inną cywilizacja, bo okazało się, że są wykorzystywani. Penis mnie boli tak jakby w środku penisa na całą długość i na zewnątrz.

A też miałem sen że to agenci zadawania bólu i że są oni ok. i że szprycuje się ich czymś by mieli supermoce. A mnie nauczali latać. I za to dostałem rakietę. Potem jechałem na rowerze z innym agentem i mówił mi co tam otrzymał za swoje usługi. A potem kobieta masturbowała jakiegoś agenta na stole ale po przebudzeniu dali mi do świadomości interpretacje tego, że to ja masturbowałem faceta. W tym pół-świadomym śnie było tak jakbym był małym chłopcem. Nie wiem dlaczego tyle razy nim jestem w tych wygenerowanych snach.

Zapisałem ten powyższy sen chociaż wydaje się stekiem bzdur ze sobą nie powiązanych lub jakimś filmem since-fiction. W tym, że doświadczyłem tego snu przez tą technologię do tworzenia snów i był on jak to można powiedzieć doświadczony jakby to wszystko było „naprawdę”. Może nie tak doskonała jest ta technologia by jeszcze wgrywać „prawdziwe wydarzenia” jak te których doświadczyłem w snach w 2016 roku, po których budzisz się z poczuciem tego, że to się naprawdę wydarzyło. Ale myślę, że akurat ten okres wgrywanych snów używali tej technologii bym pozostawał z podświadomym wrażeniem powiązania niektórych zdarzeń jakie miały w nim miejsce. Teraz gdy to piszę przypominają mi co się wydarzyło i podświadomie dopisują do tego swoje interpretacje jak to napisanie, że chodziło o „powiazanie połączeń”, nie chodziło o nie. Połączenia nie były ważne a to jak… i tu blokują moją własną interpretację użycia tej technologii na mnie.

 

Spotkania o pracę. 

Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego znikają mi myśli i rozumowanie. Dziś zmieniali moją decyzje tyle razy, że zrozumiałem że coś jest ze mną naprawdę nie tak. Chodzę w miejsca i się zatrzymuję wahając się co zrobić przez następne 5 minut. Gdy np.. Chcę wysłać sms-a czy emaila z jakąś decyzją to pojawiają się inni w mojej głowie i zaczynają mi mieszać w głowie używając zapomnienia i różnych stanów emocjonalnych bym to robił lub tego nie robił. 

Dostałem pracę w klubie nocnym jako promotor. Czuję się strasznie zmęczony cały czas. Potrzebuję pomocy. Ciągle słyszę głosy jakby nadal grali w tą grę o jakiejś osobie, która jest kontrolowana i przez co ja też muszę być.

Losowo sprawiają, że czuję podniecenie przez kilka sekund i ból w penisie. Sprawiają, że myślę o seksie z dziwkami ale nigdy nie czułem podniecenia w ten sposób, tak jakbym nie miał uczuć tylko jakoś durnie mechanicznie wygenerowane odczucie. Ogólnie seks z dziwkami nie jest dla mnie atrakcyjny bo brak mi w nim emocjonalnego połączenia ale i tak mi to robią tak jakbym tego chciał.

Nie rozumiem dlaczego jest to wszystko dla nich zabawne. Przechodzę przez męki a oni się śmieją. Zmieniają moje stany z bólu w głupi śmiech.

 

Zaawansowana technologia

Używają jakiejś technologii do tego bym widział jak ktoś tańczy, wystawia język, pstryka kogoś po nosie (do teraz nie wiem kogo), ochydne kobiety pokazujące swoje genitalia, kobiety z powykrzywianymi twarzami (trochę jak z horrorów) w durnym akcie podniecenia. Widzę to tak jakby przed oczyma na wysokości czoła ale w umyśle. Sam nie mam takich zdolności by to powtórzyć po nich a wrażenie jest takie jakby to wychodziło ze mnie. Kilka razy było mi pokazane, że jest to jakaś maszyna do generowania tych ruchomych obrazów. Myślę, że wykorzystują na mnie tylko część tej technologii bo już dużo razy udowadniali mi że mogą mi przesyłać obrazy które są bardziej realistyczne niż sama rzeczywistość jaką odbieramy to samo z dźwiękami. Są w stanie manipulować nimi w umyśle na sposoby, które nie są doświadczalne w normalnym ludzkim umyśle. Mogą odtworzyć każdy głos każdej osoby z jaką rozmawiałem i mówić do mnie tym głosem. Wywoływać dźwięki np. Takie dźwięki i głos robota ale w umyśle słyszy się je zupełnie inaczej niż cokolwiek innego do tej pory w życiu. Trochę przerażające doświadczenie. Słyszysz i wiesz, że to nie jest głos żadnej osoby/istoty. Jak oglądasz film w którym robot mówi to myślisz, że to po prostu robot. A w moim umyśle robią to jakby to twój umysł na chwilę się w robota zamienił i to usłyszał w ten sposób. Nie sposób to wyjaśnić. Kompletne odrealnione doświadczenie od wszystkich jakie można doznać. Jakbyś na chwilę przestał funkcjonować jako ludzka istota.  Mogą się podszywać po jakie głosy czy dźwięki chcą.

Myśli mi do głowy wpadają losowo. Tak jakbym nie mógł sobie ich uzmysłowić. Tak jakby były zaplanowane na określoną godzinę. Np.. Przed chwilą pomyślałem o sms-ie od gościa ale była to tylko jedna jedyna myśl jaką miałem tak to odczuwam, jakbym miał na głowie coś gdzie jest pusto i jest to mój umysł i myśli są w nim monitorowane (nie jestem ich świadom) i generowane do świadomości. 

 

„Voice of God” – „Głos Boga”

Wcześniej gdy słyszałem o technologii „Voice of God” – „Głos Boga” – która miała być wykorzystywana przez wojsko do przeciwnej armii by żołnierze słyszeli „Głos Boga” który im mówi co robić, to tylko kiwałem głową z takim politowaniem, że ja bym przecież poznał różnicę gdyby ktoś do mnie mówił i wiedziałbym, że to nie Bóg a ktoś inny do mnie przemawia. No ale po tym co doświadczyłem jednego dnia wiem, że nie poznałbym różnicy. Przechodziłem koło zakonnic i jakiś gość wpadł na chwilę przetestować coś i przechodząc koło nich doświadczyłem jakby całego przeżycia „nie z tej ziemi” mi się krzyż pojawił w umyśle i cała rzeczywistość w umyśle mi się zmieniła chociaż przed oczami nic mi się nie zmieniło i jakby masę katolickich wierzeń splecionych w jedno mistyczne doświadczenie miałem. Niemal byłem poinstruowany się zatrzymać i rozmawiać w tymi zakonnicami o Bogu. Może w tym doświadczeniu nie odczuwałem „Boga” ale łatwo mógłbym się nabrać gdybym od 5 lat nie doświadczał tych wszystkich rzeczy jako TI.

Więcej możesz poczytać tutaj: https://www.google.com/search?sxsrf=ACYBGNQi0QN19J4XHry-GMqSxBSSSY5xzQ%3A1577745635224&ei=43wKXuCbDc22kwXvj65I&q=Voice+of+God+mind+control&oq=Voice+of+God+mind+control&gs_l=psy-ab.3..0.12837.16187..16421…0.2..0.99.1124.13……0….1..gws-wiz…….0i71j0i67j0i22i30.KcRFQV_JyRE&ved=0ahUKEwigmYjBuN7mAhVN26QKHe-HCwkQ4dUDCAs&uact=5

 

Płaczące serce po raz kolejny

Słuchałem piosenki 10CC – I’m not in love https://www.youtube.com/watch?v=OtBHfxU2wmc i znowu użyli na mnie tej technologii od „płaczącego serca” z mojego wyjazdu do Anglii. Ale napiszę jak manipulowali moim umysłem podczas słuchania tej piosenki. Z niczego w liście wpada mi ta piosenka a tutaj:

Tekst piosenki:

Nie jestem zakochany, nie zapominaj o tym

(Początek piosenki a ja zaczynam doświadczać siebie jako tą „płaczącą młodą osobę” z Anglii, która płacze z jakiegoś powodu i nikt nie wie jakiego. Jest wiele osób w moim umyśle i jeden to starszy mężczyzna który „prowadzi” tego płaczącego przez jakieś zdarzenia i zaznacza, że zachowuje się źle i robi rzeczy niezbyt dobre). Ale rozumienie tego było wyrażone w moim umyśle jako kłamstwo tego starszego mężczyzny do tego młodego bo w tym momencie wybuchłem miłosnym płaczem z takim rozumieniem „no na pewno tak jest, że nie kochasz” jako ten młody, którym niby jestem. 

To tylko głupi okres, przez który przechodzę

(to zdanie zostało przekazane przez tego mężczyznę do tego młodego którym niby byłem (oni to nazywają „odczuwaniem serca” ja manipulacją emocjami i umysłem) i tak też zostało odebrane w moim ciele jako wybuch miłości do tego mężczyzny

I ponieważ zadzwoniłem do ciebie,

(tutaj że ten mężczyzna skontaktował się z tym młodym)

Nie odbierz mnie źle, nie myśl sobie, że ci się udało

(tutaj by nie odebrał go źle)

Nie jestem zakochany, nie, nie, ponieważ…

 Lubię cię widzieć, ale jeszcze raz,

To nie oznacza, że znaczysz coś dla mnie

Więc jeśli zadzwonię do ciebie, nie rób zamieszania;

(tutaj że gdy się z nim ponownie skontaktuje by się przyznał do czegoś lub coś zrobił)

 

W woli wyjaśnienia ja tego doświadczałem jakbym kompletnie miał inne uczucie miłości niż zaznałem w życiu trochę jakby wygenerowane a moje ciało i psychika reaguje jak chcą już mi to wiele razy udowodnili. W tym, że było to też błogie doświadczenie chociaż nigdy w życiu nie doświadczyłem błogości to nie wiem z czym to porównać. Błogie ale nie pozytywne bo płakałem. Napisałem to by przestrzec tych co to czytają, że nawet takie doświadczenia mogą być kontrolowane w tak ogromy sposób łącznie z przekazami całych myśli a nie tylko zdań czy głosów. Więc jak przyjdzie do ciebie jakaś niby istota i będziesz czuł miłość to się dwa razy zastanów czy powinieneś jej słuchać.

W końcu ktoś zablokował odczuwanie tego płaczącego serca które chce wyrazić coś znakomitego po czyjejś durnocie.

 

Teledyski

Tego typu manipulacje uczuciowo-przekazowe interpretacji tego co leci w piosence lub teledysku trwały z tygodniami. Oglądałem całe listy swoich ulubionych piosenek a oni jakby wyizolowali mój schemat myślowy bycia zafascynowania tym jakie wspaniałe są te interpretacje tego co oglądam, chociaż ich nie rozumiałem a tylko sam przekaz przelatywał przez moją głowę. Byłem zdziwiony, że wszyscy uwielbiają piosenki które lubię to na początku cieszyłem się parę dni że fajnie jest, kompletnie nie pamiętając o całym swoim życiu. Potem zauważyłem że ten stan trwa chyba za długo i chciałem by przestali i tak włączałem te piosenki by sprawdzić czy już koniec tych manipulacji ale przy kolejnym teledysku znowu była u nich zabawa. Doświadczenie było takie, że każdy gest zrobiony przez artystów w teledysku ma jakieś znaczenie i te znaczenia były za każdym razem inne nawet jak włączałem ten sam teledysk ponownie. Niekończący się ciąg znaczeń przy każdym geście. Często ogladając to samo widziałem w teledysku rzeczy jakich nie dostrzegałem wcześniej i też dodawali do tego jakieś znaczenie. Za każdym razem gdy dodawali znaczenie do gestu odczuwałem że jestem małym chłopcem w takim dziwnym ucieszonym stanie i że to znaczenie jest bardzo mądre i zabawne. Tak jakby ktoś się bawił manipulacjami mojego umysłu w ten właśnie sposób.

Ciągle słyszę, że ktoś tam jest głupi. Zaczynają odgrywać znane mi piosenki po cichu w mojej głowie. Powtarzają na mnie  uczucia jakie miałem przed chwilą i jakie mi już przeszły w dokładnie ten sam sposób, tak jakby mogli je odtworzyć. Blokowane jest odczuwanie tego jak okropne jest to co mi robią – emocjonalnie i myślowo. Po prostu robią a ja nic nie mogę z tym zrobić. A za chwilę w ogóle o tym nie pamiętam i to ignoruję. 

Gdy chcę poczuć coś normalnie do kobiety pokazują mi w głowie najczęściej jak sra albo jak pierdzi. W momencie gdy to piszę i pomyślałem o fajnej dziewczynie jakiś idiota pokazał mi jak podczas pierdu z jej dupy wylatuje gówno a jakiś drugi idiota przejął kontrolę nad moim umysłem i zaczął się z tego śmiać bym nie odczuł jak kurwa głupie to jest. Nie wiem dlaczego nie rozpoznaję, że dla mnie to śmieszne też nie jest. A teraz jakiś inny debili zmusił mnie bym poczuł, że chcę widzieć jak dziewczyna sra. I usłyszałem „kupeczka part of inlightment” w nawiązaniu do wcześniejszych lat gdzie ciągle mówili o tym, że coś jest częścią oświecenia. Chwilę później pokazali mi tą dziewczynę co wygrała bycie „inlightment being” jak w akcie podniecenia wyciąga sobie przez dupę jelita. I sprawiają, że mam czuć do niej seksualną rządzę. Nie mogę się ocknąć do tego jak głupie to jest. Jest jakiś debil, który zachowuje się jakby dostał wyzwanie do tego by pokazywać więcej gdy chcę uświadomić sobie jak głupie to jest. 

Jest taka jeszcze jedna durna sprawa, że mogą włączyć w mojej głowie schemat zachowań, bym chciał uświadomić im jacy głupi są w tym co robią, poprzez chęć by robili mi tego więcej. Wiec jest coś takiego „zrobiliście to!!! To może zróbcie jeszcze to!!!” i wpada mi do głowy większa głupia myśl, która bardziej się znęca nademną. Jest to podejście bardzo manipulacyjne bo przez to dostają to co chcą. 

To dla nich jakaś zabawa. Czasem wpada jakiś gość i tak robi: teraz ta myśl, to uczucie, ten obraz. Robi kilka takich rzeczy w przeciągu 20 sekund tak jakby mu się śpieszyło. A ja odczuwam to wszystko.

 

Synchronizacja

W tej przestrzeni do której wszyscy ciągle przychodzą robić różne rzeczy np. wykonywać zadania. Często podobno oni także kontrolowani i manipulowani. Moje działania i ich myśli są często zsynchronizowane. Np.. Robię coś w moim życiu i słyszę jak oni dostają myśli o podobnym znaczeniu lub ja wykonuję jakiś gest podobny do tego co oni robią, lub jakieś zdarzenie zachodzi w moim życiu i wszyscy nowi obecni są zdziwieni co się dzieje. 

Odbierają mi znaczenie myśli w głowie, mogą je zmienić na cokolwiek chcą.

A teraz robią taki żarcik, że udają Bein-a z Batmana i jego głosem tak jakby byli złymi przestępcami a moje ciało się śmieje i umysł też nie rozumiejąc jak to popieprzone wszystko jest.

Teraz jestem takim narzędziem dzięki któremu odczuwam emocje swoje ale tak jakby ktoś inny to odczuwał. Są w stanie zmienić to dowolnie. Więc przelewają przeze mnie stany emocjolalne które tylko symbolizują stany innych osób podłączonych podemnie. 

Stworzyli technologie pozwalającą na tworzenie obrazów i filmów w ludzkim umyśle. Są tego różne rodzaje. Czasem jest to np. taki człowieczek z mgły/przeźroczysty bez kolorów, albo obraz w ciemnym pomieszczeniu nagiej kobiety w umyśle zadowalającej się ale robiącej jakieś paskudne rzeczy, wyświetlanie rąk wskakujących kierunek wygląda to inaczej niż inne, łapanie mnie za nos tego co tym steruje, widzę w swoim umyśle, jakby ktoś łapał mnie za nos ale tak jakby przede mną pojawiała się biała półprzeźroczysta ręka co mnie łapie za nos.

Jestem często arogancki, mam takie zachowanie odnośnie tego co mi robią i co się dzieje, w życiu mi daleko do tego. Manipulują to także. Gdy to piszę zmniejszyli trochę moją arogancję i zmienili mi mój naturalny głos jaki słyszę w głowie. 

Przed chwilą usłyszałem „dlaczego ta durna istota nas rozkodowuje” i głosy z tych filmowych zmieniły się w normalne. Niestety sam nie wiem jak to usunąć z mojego umysłu. Te filmowe głosy.

Np.. Właśnie przeszła dziewczyna i usłyszałem „uuu żeby nie zobaczyła twojego cycorka” i sprawili bym parsknął całym ciałem i moje ciało zareagowało w ten sposób, tak jakby zmusili je do tego.

Gdy to spisuję od kilku dni jakieś osoby się co chwile pojawiają i poprawiają słowa które pisze by brzmiało to lepiej. Nawet jeżeli wszyscy mają dostęp do mojej głowy i mogą sobie sami zinterpretować to co się wydarzyło. Tak jakby w rozumieniu, że mają to komuś pokazać i opowiedzieć. 

W sensie racjonalnego umysłu, większość opisów tego co mi robią nie ma znaczenia. Ale zapisuje to jako moje doświadczenia bez interpretacji bo czuję się jak głąb od jakiś 6 miesięcy. Nie jestem w stanie myśleć inteligentnie.

 

Mental Abuse ciąg dalszy…

Sprawiają mi straszne bóle głowy.

Komuś się nie spodobała moja czkawka to ją zablokowali. Tak po prostu. To samo z kichaniem.

Posadzili mi dziecko na kutasie.

A teraz posadzili mi na kutasie jakiegoś faceta i pokazali jak sra na mnie.

A teraz ten co kieruje tym pokazał jak zesrał się i rzucił gównem w nasze twarze. Czyli moją i kilku jeszcze, które używają mojego umysłu.

A teraz pokazali mi dupę jakieś istoty co ociera się o nos tego co mu robili „nosek!!”. I ta istota wsadziła dupę między jego nos i zaczęła nią ruszać z prawej strony na lewą, mówiąc takim dziecięcym głosem zaakcentowanym do góry na końcówce „nosekkk!!!”

Dużo kobiet strających jako i wizualizacja jak im gówno z dupy wylatuje jako próba blokowania połączenia z kobietą.

Durne dziecinne głosy.

Stan jest taki ogłupiony, że mogę leżeć godzinami wlepiony w monitor bezmyślnie w niego patrząc i pozwalając im na robienie cokolwiek chcą ze mną. 

Właśnie ktoś na mnie plunął z góry przypominając sen o pluciu i użył mojego ciała do śmiechu.

Właśnie ktoś powiedział że spuszczę się na dupę ojca i mi to pokazali.

Jak cipa śmierdzi? Daj mi powąchać.

A teraz pokazali mi jak ktoś pieprzy od tyłu takiego człowieka pół robota, którego w tej samej chwili razili prądem by się bardziej podniecić i całe jego ciało wzdrygało by lepiej poczuć jak się upokarza ludzi. Tak jakby chcieli doświadczyć więcej tego uczucia. 

Teraz mi pokazują jak mam seks z jakimś facetem

A teraz jakiś pokurwieniec pokazał jak się zesrał i zrobił z gówna ubranie dla kogoś i kazał mu tańczyć a potem kazał mu nasrać mi na głowę.

Jakaś dziewczyna miała orgazm i na ręce pojawiły się jej jądra faceta. Tak jakby doszła właśnie po to.

A teraz mi pokazali jak moje serce to tak naprawdę cipa która sra. I tak się ruszała w miejscu mojego serca jakby srała.

A teraz pokazali mi kobietę siedzącą bez ubrania w rozkroku jak wyrzuca z genitaliów samo łożysko bez dziecka ale w taki okropny sposób jakby za jednym pchnięciem macicy wyrzuciła całość z siebie. 

I ktoś powiedział „patrz co potrafię z tym durnym człowiekiem” i mi zaczął stawać.

Sprawiają, że mój penis staje w nienaturalny sposób tak bez jakiegokolwiek podniecenia. Po prostu ruch mięśni.

Ktoś krzyknął „ZWRÓĆ MU RACJONALNY UMYSŁ”

Generują w mojej głowie myśli, których nie mam.

Manipulują moją głową w ten sposób, że nie jestem w stanie myśleć normalnie ani zastanowić się nad tym jak zaprezentować się w nowej pracy

 

INNE, KTÓRE SŁYSZĘ:

– gdzie wyperdala polaczka gdy śpi? Do wyższych wymiarów.

– jakiś pokurwieniec powiedział „głupota cię stworzyła i w głupocie żyjesz i sprawili, że poczułem się urażony.

– gdy myślę o tym co będzie po tym jak to opublikuję jeden powiedział „nie martw się rozpierdolimy tylko twoją rodzinę”

– gdy myślę o pracy to usłyszałem „będzie pracował jako dziwka z nory z której wylazła”

– nigdy nie poczuje więcej swojego serca? Nie wiemy.

– możemy stworzyć wszystko co ten wszechświat ma do zaoferowania

– cały czas jestem jakoś podtrzymywany bez normalnego snu

– bóg nie istnieje w niższych wymiarach

 

26-06-2019

Dziś mi pozwolili poziewać. Bardzo przyjemne uczucie, już zapomniałem jak to wspaniale jest odczuć swoje ciało nawet przez tak krótką chwilę. Jak rzucanie psu ochłapy. 

Czemu doświadcza odwrotności swojego serca? Mówią, że doświadcza męskiego serca w kobiecej formie czy po prostu serca.

Najpierw mi pokazali młodą dziewczynę jak rozstawia nogi i pokazuje dupę a potem ktoś powiedział

„Wyobraź sobie coś okropnego przez głowę durnego polaczka”. I zobaczyłem jak sra.

A teraz ten od rzucania gównem wsadził mi rurę do gęby prowadzącą od swojej dupy.

Jego stany emocjonalne są kontrolowane przez galaktyczne przymierze antycznych istot.

Pokazują mi jak dzieci się rodzą jednym pchnięciem brzucha w głupi sposób.

Udzielają mi mojej wiedzy. Gdy myślę o czymś nie jestem w stanie sobie przypomnieć co to jest. I staram się i staram i czasami dają mi tą widzę którą w danym momencie potrzebuje. Co moje jest mi udzielane. Np.. Szukałem nazwy piosenki popka i nie mogłem znaleźć tytułu i dopiero po chwili usłyszałem w głowie  „popek”. Tak zatrzymują mój umysł przed przypomnieniem sobie czegoś i trwam w takiej pauzie aż albo ktoś coś powie albo zapomnę co chciałem.

 

Gra torturowa w szkołę – poprawianie myśli

Poprawianie moich myśli jakie staram się zapisać tak jakbym był w podstawówce i miał dziewczyny koło siebie które poprawiają moje słowa traktując je jako zbyt głupie. Kiedy są normalne. 

Ta banda baranów ciągle się do mnie zwraca jak zobaczą jakąś myśl chcąc mnie pouczyć odnośnie tego jak głupia jest ale dają uczucie pouczenia i nic więcej. Żadnego słowa czy wyjaśnienia. Po prostu sprawiają bym czuł się winny tym faktem.

Wsadzają mnie w te stany bez możliwość ich wyłączenia. Ciągły stan jaki chcą aż zakończą swoją pracę. Nawet jak wiem, że nie jest możliwe trwać tak długo w takim stanie bo stany emocjonalne przechodzą zazwyczaj po nie wiem 1-30 minutach a ja jestem w jednym stanie godzinami, dniami.  Nie mam wyboru – jak robot które wykorzystują do realizacji swoich eksperymentów. I mechanicznie podtrzymują we mnie te bolesne stany. A ja leżę ogłupiony nie będąc wstanie nic z tym zrobić.

Od paru miesięcy tworzą seksualne myśli wyrażone w durny sposób za każdym razem gdy spojrzę na kobietę która mi się podoba. Np.. Gdy widzę dziewczynę i chcę na nią normalnie popatrzeć to mi pokazują jak dochodzę na jej twarz mając durny umysł, kręcąc językiem na lewo i prawo lub łapię ją za genitalia wyrażone gestem który jest powstrzymywany.

Najpierw zaczęli mi stawiać penisa a potem jakiś gość stworzył swój głos ale kobiecy w mojej głowie i powiedział „zabawiam się twoim kutaskiem”. I się śmiali, że to tak naprawdę facet mówi.

Albo pokazał mi jak będę miał orgazm i się zesram przy okazji to powtarzali kilka razy w ciągu wielu dni i tygodni.

Stworzyli odruch wymiotny do ruchu serca. Gdy sprawiają, że wymiotuję jakieś ich koncepcje z gier to udają, że to serce rzyga a nie żołądek. Ale odruch mam od serca wymiotny.

 

Gra torturowa w głupotę i sranie

Teraz sprzedali mnie do jakiś psychopatów od pokazów gówna. I manipulowania moim śmiechem. I kilku jest obrażonych, że ukryta istota nic nie robi i wszyscy robią robotę za nią i się zachowują w durny sposób wobec niej. Bo niby w ogóle co miesiąc jest jakaś nowa ukryta istota która nic gdzieś tam nie robi.

Przed chwilą ktoś sprawił, że odczułem jakbym był dzieckiem oczekującym klapsa przez moment. 

Przejmują kontrole nad moimi procesami myślowymi i używają je w jaki sposób chcą. JESZCZE NIE DŁUGO I NIE WIEM CZY BĘDĘ SIĘ W OGÓLE ODZYWAŁ JAKO JA.

Mam myśli w głowie, które myślę, że rozumiem a potem jestem uświadamiany, że zapomniałem wszystko co zrozumiałem wcześniej. I ta myśl okazuje się naprawdę debilna.

Gdy chcę coś napisać z własnej głowy jakaś wredna baba mnie przedrzeźnia i daje mi swoje słowa do zapisania tak zaraz przed moim słowem wrzuca swoje. Jak taka katorga. Ciągłe utrzymywanie mnie w tym stanie i generowanie tych głupich schematów myślowych. Moja intymność i seksualność jest jak otwarta książka. W umyśle jestem podłączony do komunikacji z tymi osobami a nie do uświadomienia sobie, że nie powinienem ich wcale słyszeć. 

I ktoś powiedział, że wszyscy są z Polski.

Trzymanie mnie w takiej świadomości jakbym ja miał to interpretować jako sceny z filmów. Np.. Ciągłe pokazywanie jak jakaś mała czarna nierozwinięta istota o okropnym wyglądzie wyrzyguje swoje serce i pokazuje je innym unosząc na ręce do góry. I dodają filmową interpretacje tego zjawiska. 

Jednego dnia mnie nastraszyli, że chcą rozpocząć jakąś nową fazę ze mną. Przybył jakiś gość i pytał o nowe wytyczne odnośnie tego co mi będą robić. Potem mnie zmanipulowali bym akurat przez godzinę odczuwał strach w stosunku do tego pomysłu i bym wyjechał do rodziny.

 

Kolejny dzień

Nie słyszałem „co takie zabawne?” tyle razy co w głowie co w całym swoim życiu. Codziennie słyszę to po 10-20 razy a do tego słyszę jakąś głupią odpowiedź.

Myślenie, że mam dokończyć to z tym kurduplem co wiecznie beczy o swoje serce

Myślenie, że każda istota ma mi zwalić gruche, jako forma walki z nimi. 

Teraz są w stanie sprawić, że chcę czegoś chociaż tego nie chcę. 

Nie mogę się na niczym skoncentrować. Tracę przez to całe życie. 

Gdy słyszę „durnota się nie liczy” to tak jakby się poczuwam do tego, że „liczę się”. I mam takie wrażenie jakby ktoś mnie manipulował emocjonalnie do tego bym brał udział w tych rzeczach. 

Ślepo wierzę w to, że nie mogę znaleźć nikogo kto może mi pomóc. I to wierzenie jest utrzymywane.

Jakaś baba się pojawiła gdy miałem czkawkę i powedziała – usuń ją bo mnie wkurwia. I jakiś gość usunął.

Niechciane nie ma nic wspólnego z sercem. Tak nieustannie się w mojej głowie zachowują jakby byli znawcami „serca” ale żadne z nich nie bierze pod uwagę ich psychopatycznych zachowań wobec mnie i tego, że nie chcę mieć tego więcej w życiu, ale podtrzymują mnie w takim stanie akceptacji tego, że nie są psychopatami.

 

Pół-świadomy Sen.

Naczytałem się o targetet indyviduals i w nocy dali mi sen, że jest imprezka na której ktoś mi mówi, że zaraz będzie koniec imprezki i bym wyszedł i szedł z tymi osobami gdzieś gdzie będzie na mnie czekał. Potem usnąłem i widziałem mężczyznę na schodach obudziłem się z tego snu do snu w którym byłem. Potem zobaczyłem że ktoś do mnie wchodzi a potem wchodzi do mnie oknem. Miałem imprezke w domu i odebrałem telefon jakiś gość do mnie dzwonił. Jakiś gość starszy odemnie coś tam mówił, że wpadł do mnie bo mają mnie zabić po tam jakimś czasie.

Po chwili koło mojego okna w nocy w pokoju pojawił się ten gość z kolegą. I pokazał koledze okno przez które może wejść ale nie mogło się zamknąć. To weszli do środka, było ich potem dużo. Potem brat mi dał pistolet i chciałem go zabić. Okazało się że jest nienaładowany i wyrwałem następny jednemu z ich bandy i chciałem strzelać ale coś tam się stało że się nie udało. Potem oni zaczęli gdzieś iść a ja za nimi pobiegłem tak jakbym był w bitwie. Potem pojawiła się kolejna grupa w moim śnie stanęli po przeciwnej stronie tej grupy do której skakałem tak jakby ich rozmowa miała mi pomóc a ja jak skakałem do tych co chcieli mnie zabić. Potem głosy opisały mi, że są to osoby które się szkoliły na takie sprawy by wyczuwać ludzi ze zdolnościami. Te głosy to też jakaś grupa która tworzy mi serie tych snów już od jakiegoś czasu.

Zapisałem ten sen bo interpretacja tego nie mogącego się zamknąć okna do mojego domu już kilka razy się pojawiła. Ma to związek z początkiem tego wszystkiego gdy maiłem pierwsze sny gdy ktoś w nich mierzył moją „przestrzeń” i był w moim umyśle bez mojej zgody i chciałem ich wygonić ale nie chcieli wyjść, wydaje mi się, ze oni jakoś sprawili, że teraz każdy ma dostęp do mojego umysłu. Nawiązuje do tego momentu w którym gdy mieszkałem w Krakowie zaraz po tym śnie jakaś dziewczyna przyszła „mierzyć mi futryny” okien w mieszkaniu, chyba czegoś szukali jakiś instalacji w mieszkaniu. Miałem takie wrażenie, że chodzi o zabezpieczenia do mojego domu.

Znęcają się nade mną teraz w ciągu snu po tych aktach strzeleniach udających opętanie. Mówią że jestem opętany. A potem znowu mnie usypiają. I tak w kółko. 

Stworzyli sen w którym odczuwam jakby mnie ktoś zmuszał do seksualnych aktów. W ogóle seksualność jest jakby nowa rzecz w tych grach. Pokazują mi idiotyczne kobiety w głupich seksualnych aktach. I sprawiają, że czuję pożądanie do tego co ta maszyna wygeneruje.

Dalej grają w gry: „I się dokonało”.

Przejęzyczają mój język, np.. Jak chcę coś powiedzieć co jest normalne to zmieniają to w pomyłkę tak abym nie wypowiedział tego słowa w normalny sposób.

Sprawiają, że się jąkam. Albo, że wymawiam inaczej niż naturalnie bym mówił.

Czasem ktoś wpada co nie zajmuje się „mną” i mówi w trybie rozkazującym, że ktoś ma iść „do góry” np.. „polaczek do góry!”

 

02-07-2019

Utrzymują mnie od paru dni w takim zmęczonym stanie, śpię prawie cały dzień. Taki ogłupiony stan gdzie mogę patrzeć bezmyślnie w laptopa i nic nie robić. Międzyczasie robią dalej coś z moim sercem. Czuję ból w klatce i jakby mi serce zwalniało. 

Teraz mi tworzą sny za każdym razem jak idę spać. Mam tworzone sny od miesięcy. Teraz przybrały na sile w swojej głupocie. Pojawiają mi się istoty, które nie są ludzkie ani sny nie są ludzkie, są sztucznie wygenerowane. 

Jest taki program, co generuje nowe głosy i dodaje do niego myśl, że to ktoś nowy. Mogą generować dowolną ilość takich głosów i umieszczać je w różnych punktach na około mojego umysłu i mam wrażenie, że głos dochodzi z różnych stron mojego umysłu.

Nie chcą bym miał pracę. Blokują moje możliwości dostania pracy jaką chcę.

Teraz są w stanie zmienić moje wierzenia odnośnie każdej myśli jaką mam.

Wola walki jest usunięta, leżę bezmyślnie próbując wykombinować coś co może mi pomóc. Może jakieś urządzenie – bo myśli się składają z częstotliwości może coś do ciała by nie kontrolowali go. Ale jestem w takim stanie jakbym miał się zaraz rozpłynąć. Taki stan jak się ma po całym dniu pracy fizycznej i jest się 2 minuty przed zaśnięciem. Utrzymują mnie w takim stanie od dawna.

Gdy próbuję się zastanowić nad czymś dla mnie nowym odzywa się ktoś kto się śmieje z tego – taki program.

Często znęcają się nademną przez te eksperymenty w stanie prawie snu. Budzę się z nich i jestem prawie przytomny bo było to dosyć bolesne co mi zrobili a następnie jestem znowu szybko usypiany by eksperymenty były kontynuowane. Trwa to czasem kilka godzin nim wsadzą moją głowę w stan tego niby-snu, gdzie generują te sny. 

„Czy ta interpretacja tej myśli jest dozwolona?” tak jakby się pytali kogoś nim mogę myśleć. Nawet nie mogę dwóch zdań napisać po swojemu. Próbuję napisać jedno zdanie na godzinę a oni się zastanawiają nad tym gdzie dane słowo wsadzić i jak całe zdanie będzie wyglądać po napisaniu. I dodają jedno słowo na 15 minut.

– słyszę ciągle powtarzające się zdania „głupi”, „cipka”, „tak właśnie głupi jest” i ekspresje myśli

– często gdy się komunikują przez mój umysł to nie myśli nie są moje. Są tak dziwne i bezsensowne dla mnie, że aż jestem wystraszony tym co mi robią. Ale strach jest szybko usuwany jeżeli w ogóle się pojawi.

– nie słyszę swoich myśli, przed tym co zrobili z moim umysłem byłem w stanie słyszeć własne myśli i własny szum w głowie przed zaśnięciem. Teraz już nie mogę. Nie jest to pozytywne doświadczanie, tylko takie jakby ktoś zabrał kawałek twojego życia. 

– Robią coś z moim sercem, że mi przeskakuje i czuje jakby traciło siły, uczucie jest takie jakby było na chwilę przed zatrzymaniem się i trwa to godzinami

-Sny robią się coraz bardziej pieprznięte. Tworzą mi sny z myśli jakich miałem w ciągu dnia. 

-Robią coś z Bulbospongiosus muscle <https://en.wikipedia.org/wiki/Bulbospongiosus_muscle>. Bo czuję jakby był naprężany godzinami.

Usunęli rozumowanie z mojej głowy tego co naprawdę mi się dzieje i jak na to zareagować w normalny sposób.

-Tak jakby skalpel pod skórą. Takie uczucie. 

 

Programowanie odpowiedzi na zdarzenia

Myślę, że są chyba z Polski. Bo jakiś gość używał słowa „nożownik” potem jakiś inny powiedział „pistoleciak”, „sztuczki”. Ci co nie potrafią mówić po polsku mówią w mojej głowie po angielsku. Dziś np. patrzyłem za tekstem na intencję za zmarłego i gdy przeszedłem do świętych i patrzyłem w czym się specjalizują to mi powiedzieli „święty od dużych cycków” a potem dobrali do tego emocje odczułem dwie odmienne i ktoś zapytał „które wybrać?” i ktoś powiedział „to pierwsze”. Tak jakby programowali moje reakcje emocjonalne na pewne rzeczy.

Mówią jakieś głupie zdanie czy pytanie w mojej głowie i dostają normalne wytłumaczenie ale już takie, które jest zagłuszone w mojej głowie. Słyszę tylko jakby ktoś coś mówił ale w zagłuszony sposób. 

Sprawiają, że odczuwam emocje, których nie chcę odczuwać. Np. bycie gejem, penisy w ustach, sranie na klatę.

 

Gra w durne zdania

– cierpienie jest sercem istoty!

– solą i chlebem… (coś tam ucinają w połowie)

– tchórzliwe serce!

– miłość to wszystko co wiem!

– nic innego niż miłość nie ma znaczenia!

-Your heart is your pussy

-Sniff my ass

-Wal mi gruche

– let it be!

– Let it be known!

– wojna niszczy serca istot

 

Nie pamiętam o co w niej chodziło.

 

Albo powtarzanie tych samych zdań

– prawiczek to tak głupa istota

– nie nastawiaj dupy

– fucking idiot you are

– you are stupid being mikael

– jesteś za głupi by to zrozumieć

– Prawdziwe to! Prawdziwe tamto! Pochodzi… i po chwili „z mojej dupy”

– bóg jest jeden… a serc jest wiele.

– wiem co próbujesz zrobić

– podłączenie do serca

– niech jego świadomość będzie wolna od tej chwili!

– ciągle jest powtarzane, że jestem głupi lub ktoś jest głupi a jak pytam o jakieś mądre zdanie to słyszę jakąś obelgę.

– nie ucz istoty jak się myśli.

– no i huj jest zabawa

– tak jakby bajkę czytał!

– to nie była twoja myśl prawiczku, to nie twoje serce – tak jakby się zgłaszali po jakieś uczucia czy myśli

– nawet jak chcę to nie mogę mieć myśli jak pokurwione to jest tylko trzymają mnie w takim stanie fantasy z którego nie mogę się ocknąć.

– słuchają moich myśli i wrzucają jakieś profile psychologiczne np. kogoś kto mnie poucza za tą myśl jaką miałem.

– zastępowanie słów które pisze i brak możliwości używania własnych.

– nawet po 5 latach nadal udają, że są „przyjaźni”

– dokańczanie słów „durny polaczek (tu czekanie aż dokończę) myśli że coś się zmieniło” gdy usunąłem zegarek z laptopa.

 

Mechanizm do podmiany mojego głosu na czyiś

Gdy mam myśl, która powinna pojawić się w moim umyśle z moim głosem jest ona podłączana do mechanizmu który zmienia głos na losowy głos ludzki i jest mi podesłana w ten sposób, bym nie wiedział czy to ja miałem tą myśl, czy ktoś miał tą myśl. I nie wiesz czy to ty pomyślałeś czy ktoś inny. Taki chatterbox dla własnych myśli, zmienia ci własne myśli na wrażenie, że ktoś to do ciebie mówi.

Gdy mówią, że mnie usuną i zwrócą mi wolność dodają takie uczucie, że człowiek się cieszy jak dosłownie małe dziecko, że przestanie cierpieć – ale to nigdy nie nadchodzi.

Profile psychologiczne do każdego głosu. Większość jest przeciwieństwem tego co chcę i oddziałują na moją psychikę. W tym momencie gdy próbuję coś napisać „od siebie” to włączają taki program „my jesteśmy mądrzejszymi rodzicami i zmieniamy to na coś co jest dopasowane do naszego profilu psychologicznego”, i nie mogę pisać tego co chcę, bo mój umysł jest zatrzymywany a dopiero jak się zastanowią to mi podają kolejne słowo do napisania gdzie ja nie mogę myśleć o niczym innym jak to. I ktoś tam gdy w złości chcę zmienić co mi podpowiadają na bliższe mi to tam słyszę jak ktoś mówi do kogoś „pisz jak mówię’. 

I powtarzają te same rzeczy w mojej głowie, np. dają mi myśli które obrażają inną istotę i często słyszę „nie obrażaj”.

I pokazali mi jakieś dziecko z tą rurą od dupy w gębie i jakiś gość powiedział „je gówno i sra gównem”.

Nie rozumiem jak moje stany emocjonalne są w stanie zmienić się tak szybko. 

Myśle, że jestem częścią programu MKUltra, które miało ok 160 podprogramów, badania kontroli umysłu.

 

09-07-2019

Początek i trwanie snu jest usunięte. Ale naprawdę wierzyłem że spędziłem w nim kilka dni.

Sen gdzie przyznałem że mój umysł i ciało jest pod kontrolą. Jakaś dziewczyna którą znałem robiła mi okład na rękę wyciągała coś z niej. Bardzo realistyczny. Na końcu ktoś powiedział obudź go i się obudziłem i ktoś powiedział widzisz nikt ci tego nie robi. Drugi sen Horror gdzie wymordowałem wszystkich swoich przyjaciół ponieważ byli wstawieni w moim życiu tylko po to by mnie testować. Potem z  bratem uciekałem przez pola i ukryliśmy się u jakiegoś gościa jakieś dziecko nas zauważyło i dałem mu 20 zł by o mnie nie mówiło. Schowaliśmy się w jakiejś małej piwniczce w jego dziwnym domu ale ten koleś przybył mimo to. Obudziłem się jak zaczął mnie wyciągać z tej wnęki.

Zobaczyłem taki 20 cm mały piorun w pokoju a po nim następny tylko płaski.

Najgorsze jest to, że bólu nie jestem w stanie myśleć czy sobie pomóc. Ból trwa już kilkanaście miesięcy a ja tylko leżę w nim. Sprawiają, że szukam pomocy w umyśle od osób które przychodzą na gry a nie od normalnych ludzi.

I usłyszałem po kilku godzinach męki, że „durny polaczek” wygrał znowu. I jakieś tam osoby odeszły od gry. 

Sen.

Śniło mi się, pokazali im rzeczy których się boję. że cała rodzina miała wiele psów. Na koniec byłem przestraszony że ktoś manipuluje moją rzeczywistością, że wpływa na to co dzieje się wokół mnie. I zobaczyłem jak przedmioty robot i śmigło ustawiło się na mnie i zaczęło działać tak jakby rzeczywiście ktoś manipulował moją rzeczywistością. Stworzyli ten sen na strachu o właśnie o to.

Straszonko na przebudzenie.

Potem stworzyli sen gdzie mi upili ojca któremu się poskarżyłem o tym zdarzeniu policyjnym. Uśmiali się poopowiadali historie jak to zajebiście było za młodszego. Potem zadzwonili po karetkę która miała im przywieść więcej alkoholu a mój okciec spał opity i nie mogłem go dobudzić. Zadzwoniłem do matki ale się obudziłem.

Sen. 

Szedłem przez supermarket i po chwili zauważyłem, że matka nie jest moją matką a ojciec nie jest moim ojcem. To wziąłem od ojca i matki ok 850 funtów i powiedziałem, że mój ojciec tak nie wygląda i matka też tak nie wygląda. Wyglądali na starszą parę. Zacząłem uciekać, wsiadłem do samochodu i sprawdziłem na telefonie gdzie jestem i byłem w Kolumbii mieście Taora piszę to w taki sposób jak to wyglądało na mapie. Jadąc zadzwoniłem do prawdziwego ojca był zdziwiony że odzywam się po tak długim czasie mojej nieobecności. Pojechałem do domu. Tam nim dojechałem znalazłem miejsce gdzie osoby były porywane i ja tam leżałem pod takim łóżkiem szpitalnym gdzie jak się dowiedziałem ci ludzie ze mnie zrezygnowali i dlatego tam jestem. Wydaje mi się, że chodziło o transfer świadomości do innego ciała i że ja w takim ciele mieszkałem. Potem chciałem się zemścić na tych co mi to zrobili to dogoniłem jednego z synem i zamordowałem jego syna i jego a uciekał mi przez jakąś chwilę. Potem udałem się do domu moje siostry były zadowolone, że wróciłem oddałem im ich telefony którym powyłączałem GPS-y i w ogóle je wyłączyłem. Siostra się ucieszyła, że dostała telefon tylko nie znała pinu bo telefon używał ktoś inny – tak jakby były skradzione. Potem byłem zdziwiony, że nikt nie pyta mnie gdzie byłem, nikogo to nie obchodziło. Potem jakiś mężczyzna do mnie zadzwonił i zaczął wypytywać jak się stamtąd wydostałem i mówiłem, że jest jednym z tych co też się wydostali. To zacząłem mu opowiadać tą historię i doszedłem do momentu gdzie rozprawiłem się z moim oprawcą i w tym momencie się obudziłem. 

Po obudzeniu już od kilkunastu dni jestem zdziwiony, że jakieś życie istnieje poza tym co we śnie. Tak realistyczne te sny są. Nie rozumiem jak jestem w stanie normalnie myśleć w tych snach. 

Gdy czytam to z dniem dzisiejszym wydaje mi się, że ten sen był taki trochę głupawy i nudny ale nie wiem dlaczego go zapisałem. Coś jest ważnego na temat jak są mi one tworzone i jak odpisać jak się je doświadcza ale mi to blokują. To może w przyszłości dopiszę. Nie są to normalne ludzkie sny.

 

Robią mi takie coś:

– ktoś mówi w taki miły sposób, o tym co robię w tym momencie albo komunikują się z kimś innym używając takich przemiłych głosów. I dodają do tego emocje we mnie bym wierzył, że ten głos jest miły i cudowana i istota, która go używa robi coś bardzo mądrego.

– jestem utrzymywany w takiej iluzji tego, że wszyscy co przychodzą nie mogą mi powiedzieć nic sensownego (jest to blokowane) i wszystkie obelgi oprócz: bycie idiotą, seks, odchody, są blokowane. 

– kontrolowanie procesów myślowych, gdy oglądam coś i chcę po prostu normalnie coś oglądnąć to dodają jakieś głupie myśli tak abym nie miał normalnego stanu umysłowego tylko coś związane z głupotą albo strachem. Np.. W tym momencie gdy oglądałem to: https://youtu.be/BugCzi3ZfaU?t=279 pokazali mi jak te dziewczyny pierdzą na siebie bo są zwrócone dupami do siebie. 

 

10-07-2019

– poczułem na zębach ten ból co czułem u dentysty gdy wybielałem zęby lampami. 

W ostatnich dwóch tygodniach pojawiła się nowa nazwa „human”. Mówią gdy chcą pouczyć o czymś.

– Pisanie porno scenariuszy w mojej głowie. Gdy chcą wyrazić jakąś myśl między sobą to wyrażają ją pokazując mi porno i komunikując między sobą w porno tekstach jakieś rzeczy jakie chcą.

Sprawiają bym chciał od nich troskliwości, tak jakbym miał wiecznie czekać aż się zlitują nademną i mnie wypuszczą ze swoich szponów. Tak jakby ktoś był taki głupi, by chcieć troski od kogoś kto go kaleczy. Psychopaci, nieludzkie tortury.

 

Nakierowywanie myśli

Najpierw miałem myśl na temat tego czy zapytać Monikę Rajską odnośnie tego co sądzi o Polsce. I myślałem o tym z zaciekawieniem. A godzinę później znalazłem takie produkt na jej stronie https://myinigo.pl/sklep/nagranie-z-warsztatu-dlaczego-jestesmy-polakami/. Udowadniają mi w ten sposób, że z wyprzedzeniem manipulują moimi myślami.

 

PRÓBOWAŁEM POMÓC SOBIE W TYM ROKU PRZEZ ZAPISYWANIE SIĘ NA TAKIE SESJE:

Doszedłem do wniosku, że muszę się udać do ludzi co wiedzą coś więcej na temat samego umysłu i tego jak zamknąć do niego połączenie, by inni się nie dostali. Znalazłem 5 osób w tym roku i skorzystałem z ich usług.

 

 1. Ściąganie czipów i programów

Szukając pomocy w sieci znalazłem kogoś kto usuwa chipy i programy w umysłu. Po zapłaceniu uświadomiłem sobie, że „uwolnienie z koła reinkarnacji” to właściwie bardzo głupie stwierdzenie dla mnie.  Myślałem, że to jest uwalnianie z chipów i programów nałożonych przez obcych lub ludzi, którzy chcą by twój umysł nie działał prawidłowo.

Tu co było: Gracjana – Uwolnienie Duszy z kola Reinkarnacji 295.0

https://www.youtube.com/watch?v=Wc1dh__9AyA

Właściwie nic się nie poprawiło. A dużo z tego co kobieta mówiła nie pasowało do rzeczywistości tego co mi robią. Np.. Manipulacja smakiem nie odbywa się przez kubki smakowe tylko w inny sposób. Bo na języku odczuwam smak ale manipulują go przez mózg. Trochę innej technologii używają takie chipy.

 

 1. Popko – jasnowidz

Pojechałem do gościa z taksówkarzem bo sam nie jestem w stanie kierować. Gdy wszedłem usłyszałem „co będzie pierwsze sprawdzał?” jakby ktoś pytał o to co będzie sprawdzał wahadełkiem na swoich tablicach Popko. Popko po pierwszym wahadełkowaniu odprawił mnie bez pomocy bo powiedział, że brakuje mi „energetyki” i że mi nie pomoże i że może tylko „zadziałać”. Gdy to zrobił ktoś mi coś zrobił, że odczuwałem jakieś mechaniczne odczucia energii na całym ciele i tak z 2 metry nade mną. Trwało to niemal przez następne 2 godziny. Do tego wprowadzili mnie w taki stan stresu przy tym gościu, że nie mogłem nawet zadać pytań, które przygotowałem. Po 2 pytaniach wyszedłem i pojechałem do domu.

 

 1. Paulikg i jej partner

Powiedzieli mi na sesji, że mam jakieś urządzenie na umyśle zamontowane do jego manipulacji, że odczuwanie mojego serca jest blokowane. Dali mi modlitwy do modlenia, przeprowadzili jakieś działania i powiedzieli bym znalazł dobrego egzorcystę co mi może pomóc.

 

 1. Aron jasnowidz

Powiedział, że miałem wiele wcieleń na ziemi opisywał je a to co mi się dzieje w tym życiu to przez to, że jestem tzw. „Bramą” do innych wymiarów, której nie zablokowałem przed przybyciem na ziemię i że wszystko się do niej podłącza. Mówił, że to za złe czyny z przeszłych wcieleń i podał mi modlitwy do modlenia.

 

 1. Monika Rajska

Powiedziała, że jestem Hybrydą, pół człowiekiem pół obcy. Mówiła, że podłączonych jest pode mnie 8 istot z innego świata i one manipulują moją „matrycą stworzenia” testują jak bardzo mogą kontrolować człowieka na różne sposoby i prowadzą na mnie eksperymenty. Mówiła, że mój umysł wygląda jak sito po tym co mi robili i widzi na nim pozostałości całych konstrukcji a nie tylko prostych mechanizmów. Zablokowała dostęp do tych 8 istot, przeniosła mnie w miejsce odosobnione i podpięła czyszczenie mojej „przestrzeni”. Chwile po tym jak zakończyliśmy działania pojawiła się w mojej głowie jakaś baba i zawołała kogoś i powiedziała by pościągał to co Rajska zamontowała. Po kilku dniach zaleciła bym spotkał się z jej matką w styczniu to ona przeprowadzi jakieś bardziej zaawansowane działania.

Miałem nadzieję, że te sesje mi pomogą. Trochę kosztowały. Niestety na razie mi nic nie pomogło. Myślę iść na policję jako TI. Wydaje mi się, że manipulują mną bym marnował czas i pieniądze na te sesje. Ale nie znam nikogo innego w Polsce co zna się na umyśle czy podczepieniach pod niego. Ciężko powiedzieć czy jestem zwykły TI czy coś więcej bo za bardzo mną manipulują by racjonalnie myśleć.

—-

Dzień

Wrzucają mi do głowy myśli. Przed chwilą widziałem tańczącą żabę bardzo dziwne.

Sen o tym że dwójka kosmitów przyleciała na planetę ziemia. I u mojej babci na zazamczu przyjechali kosmici którzy przejęli kontrolę nad dziećmi i dorosłymi i szukało naszyjnika i w końcu ja miałem ten naszyjnik. To wzięli go ode mnie. Pracowałem w sklepie ale nie spałem. Na zazamczu była impreza przyjeżdżały tam tak jakby klasy i ja czymś się zajmowałem. Potem chcieli mi powiedzieć że gość nie pracuje. Bo ja miałem wziąć jego miejsce w sklepie. 

Po obudzeniu się uświadomiłem sobie, że nie spałem przeleżałem w jednej pozycji całą noc ręce miałem za głową. Nibysen był wygenerowany.

* Wymagają ode mnie bym każdej nowej osobie wypominał to, że się nie przejmuje moim stanem i tym co mi robią.

 

Udowadnianie że głupi potrafią

Ciągle to samo, tak jakby przychodziły nowe istoty i mówiły „by przestać używać jakiejś istoty” a następnie jakiś ktoś udaje mądrego i niby pokazuje coś mądrego co zostało stworzone z głupiej istoty. Bo z pół roku temu była taka długa jazda na to, że głupie istoty też mogą gdzieś tam egzystować i ktoś udowadnia wszystkim, że z głupich myśli też są tworzone jakieś tam wspaniałe rzeczy. Trwało to z 2 miesiące miejscami się przewijał ten temat między nimi.

-Nie rozczulaj się nad istotami które mają serce.

-Chce serce, które mogę zrozumieć emocjonalnie

-Secret being will accept coward heart!

Gwałcą mnie i sprawiają poprzez manipulację mojego umysłu bym myślał, że to jest OK. 

Cały czas mają dostęp do całego mojego życia, co jakiś czas bezczelnie dają mi wspomnienie i nazywają je w mojej głowie. 

 

12-07-2019

Znowu mi serce przeskoczyło.

Drugi raz mi serce przeskoczyło. Uczucie jest tak jakbym miał umrzeć w tym momencie.

Trzeci raz

Czwarty raz przeskoczyło

Wieczorem było tak, że moje serce zaczęło się ruszać w inny sposób w moim ciele. Czułem jak się porusza w moim ciele w inny sposób niż normalnie. Tak jakby znowu coś testowali. 

 

Zmęczone serce

Robią to bardzo często już od dawana. Jakieś testy ma moim sercu. Takie uczucie jakby ci serce stanęło na chwilę. Po tej chwilowej zatrzymaniu akcji serca usuwają mi wszystkie negatywne rzeczy z głowy i obawę o życie i po tym siedzę w bólu godzinami bo serce boli jakby było tak strasznie zmęczone że ledwo bije. Jak po zawale. Moje odczucia do bólu jaki przeżywam są po prostu blokowane. Boli mnie nieustannie ale nie mogę się np. rozpłakać z tego powodu. Po prostu wielogodzinny ból w sercu. 

Zatrzymują mi serce jakimś prądem a po nim mówią „poczuj życie”.

Dzisiaj nowa rzecz. Tak jakby wciskali rury do mojego centrum w sercu przechodzące przez całe ciało. Bardzo bolesne. Teraz się czuję tak jakby w moim sercu były jakieś rurki. Ciągle mi wbijają coś  w serce o jakby rurkami odciągają coś z niego. Chociaż wiem, że nie mam fizycznie żadnych rurek w sercu to jednak takie ci wrażenie zostaje gdy ci to robią. 

 

Sen o butelce wody

Śniło mi się, że wypiłem całą butelkę wody po której poszedłem spać. I mówili mi, że nie przeżyję ponieważ wypiłem całą 1.5l butelkę wody. I było to tak realistyczne, że nie odróżniłem tego, że tak naprawdę śpię od tego, że nie śpię. Dopiero po przebudzeniu się uświadomiłem sobie, że nie było w około mnie żadnej butelki z wodą. Nie wiem co to za technologia ale coraz ciężej jest odróżnić sen od rzeczywistości.

 

14-07-2019

Niby-Sen.

Rzeczywistość w jaką mnie wsadzili to mój pokój. Wydawało się tak jakbym był obudzony i zupełnie świadomy wszystkiego co się dzieje tylko taki straszenie zaspany z chęcią dalszego położenia się do snu. W 100% myślałem, że po prostu się przebudziłem w nocy ale tak jakby jakaś siła ciągnęła mnie do tego bym zamknął oczy i mnie strasznie osłabiała. W jednym momencie popatrzyłem na swoje ręce przed sobą i zaczęły znikać i cały ja też. Próbowałem się przeciwstawić i nie znikać. Coś przeze mnie przechodziło przez moje ciało tak jakby demon. Taka latająca czarna osoba pod postacią czarnej energii. Zakończył się tak, że ta czarna energia wchodziła we mnie i wychodziła. 

Coś jakby Dementor z Harrego Pottera tylko nie taki „filmowy” a zupełnie prawdziwy i rzeczywisty. Tylko był bez głowy i rąk jako sama taka czarna energia. Przerażające doświadczenie bo miałem wrażenie, że chce mi zrobić coś złego.

Drugi sen

Ktoś mnie namierzał. Sprawiali, że byłem po tzw. „ciemnej stronie” i miałem z nimi konwertować ludzi na tą stronę. Mieli jakąś hierarchię i zmieniali ludzi wg. Niej. Potem ja przejmowałem kontrolę nad tym zmienionym by mnie nie zamordował. Uciekałem do innego miasta z kilkoma znajomymi i bratem. Zmieniałem miasto kilka razy, w końcu wyłączyłem telefon i radio by mnie nie śledzili. Wylądowałem w jakimś mieście gdzie kupiliśmy małe mieszkanie. Zakładaliśmy w nim żyrandol tylko taki owalny i długi w dół miał 1,5m. 

Spisuje te sny by je pamiętać. By pamiętać jak zostały wgrane do mojej głowy i jak je zaprojektowali. Bo nie są to normalne ludzkie sny, gdzie wszystko jest w takiej sennej rzeczywistości tylko wydaje się prawdziwe, że naprawdę tam jesteś i że to się naprawdę dzieje. 

Ciągłe sny o potworach, porwaniach, wykorzystywaniach. Wąż w pudełku dla dziewczyny. Drugi: seks, narkotyki.

Horrory jakie mi tworzą sprawiają, że gdy wstaję to często nie mogę nawet oddychać tak mi serce szybko pracuje. A oni po chwili coś mi robią bym tego nie czuł. Usuwają przerażenie.  

 

Pólsen. 

Pokazali mi rodzinę i że dobiorą się też do niej. I uświadomili mi jakieś ciemne myśli. Wyszedłem z domu do parku i zaczął mi stawać. Gdy zbliżyłem się do parku z taką prędkością szybka się rozwinęła, tak jakby mnie do kogoś prowadziła i przy wyjściu z parku się ocknąłem. Jest 3 w nocy a ja jeszcze nie zmrużyłem oka tylko byłem w takim stanie nie śpiącym. Znowu niby usnąłem, byłem w domu mojego kolegi chciał mi dać narkotyki, po chwili zorientowałem się, że to nie jest mój kolega żaden z nich i zacząłem ich wyganiać z mojego domu. Obudziłem się i ktoś powiedził hi gabi i poczułem jak mi penis stanął mocniej i jakby mnie ktoś w żebra uderzył. I obudził mnie  pies.

 

Gubienie podstawowych znanych mi informacji

Jakiś gość się pojawił w mojej głowie i przez godzinę sprawiał, że nie mogłem wprowadzić poprawnej kombinacji do telefonu by go odblokować. Tak jakby podmienił mi w głowie ten schemat dostępu na inny. Po godzinie ocknąłem się, ze przecież ten schemat jest zupełnie inny. Przez całą godzinę byłem święcie przekonany, że to ten co mi ten gość podsyłał. Takie rzeczy mi często robią, że nie wiem co jest prawdą a co ich manipulacją.

We śnie jakieś dziewczyny kilka razy chciały mieć seks ze mną ale były też w świecie duchowym. Gdy się obudziłem zobaczyłem machającą stopę z lewej strony. To pierwszy raz jak zobaczyłem coś w rzeczywistości.

 

Mapowanie

Zmapowali cały mój mózg. Wszystkie wspomnienia, wszystkie myśli, wszystko co widziałem lub słyszałem w całym moim życiu. Zmapowali wszystkie moje uczucia, wszystkie schematy myślowe jakimi się posługuje. Zachowanie jakie mam. Sposoby na jakie rozumiem rzeczy. I używają tego wszystkie w swoich eksperymentach. 

 

Chatterbot i testowanie tego co już dopracowali na innych

Tworzą chatterbota, który odpowiada na ważne dla mnie pytania i starają się stworzyć osobowość, która będzie udawała kogoś kto cię rozumie. Np. tego żałujesz? Po wielkości odczucia w ciele chatterbox tworzy osobowość (odpowiedni głos, odpowiedni profil psychologiczny prze co wydaje ci się, że to jakaś osoba do ciebie mówi) i zdanie „jedna z tych rzeczy, którą żałujesz najbardziej”. A potem gdy to zrozumiałeś mówią „wiesz, że gdy to piszesz tak naprawdę dajesz nam znać gdzie mamy poprawić? Lub gdzie występuje błąd?”. W sensie, że ja im pomagam dopracować tą technologię. Dzięki temu jest to poprawiane i testowane na kimś innym, już nie na mnie. Bo też mam wrażenie, że testują na mnie wiele razy rzeczy jakie były stworzone w umysłach innych TI. Takie wrażenie, że to co ci się dzieje w głowie zupełnie do ciebie nie pasuje. Jakby ten eksperyment w tym tygodniu był stworzony z głowie kogoś innego, bo wszystko jest inne i mi nieznane. Jakby próbowali dostosować do ciebie inny mózg inną osobę. Nie wiem, może próbują stworzyć technologię do podmiany osobowości na jaką chcą. 

Po tym jak nauczyli się jak mi myśli dawać do głowy, to chattterbox dodaje też odpowiedzi jakie chcą. Przewidują zachowanie jakie mógłbym mieć i chatterbox to robi. Chattermyślowy jest tak skonstuowany, że zabiera moje myśli i wlepia mi ciąg myśli, które nie są moje i utrzymują mnie w dołku. Godzinami może mi się wydawać, że rozmawiam w głowie „z samym sobą” ale tak naprawdę jest to męczące mielenie zaprogramowanych myśli uczuć i zachowań. Po kilku godzinach takiego mielenia gdy odłączają cię od tego na chwilę uświadamiasz sobie, że zachowywałeś się jak ten gość z „I, Pet Goat II”, który jest sterowany przez kogoś z góry myślowo i emocjonalnie.

 

Nowe dzieci

Ktoś powiedział, że to przez co ja przechodzę to projekt kontroli „nowych dzieci”. Dla przykładu wytworzyli mi sen gdzie wsadzałem penisy w dupę jakiejś lalki bo w tej grze można było dostać więcej pieniędzy za nie. W tym niby śnie z punktu moralności było to zupełnie ok. Ale tak się wydawało po przebudzeniu, że jakoś starają się wpłynąć na ciebie z poziomu podświadomego. I mi się wydawało, że to ma związek z byciem dzieckiem bo tak mi się w tym niby śnie wydawało, że jestem dzieckiem. Albo za dnia gdy używają tych stworzonych głosów osobowościowych to często są takie nad wyraz matczyne albo ojcowskie tylko z takim autorytetem. Te matczyne „pouczenia” tym matczynym głosem wywołują we mnie bardzo silne sprzeczne emocje. Tak jakby cię zmuszali do zaakceptowania tego pouczenia jak od własnej matki ale z podświadomym nakazem zmiany swojej decyzji. Robią to tak, że słyszę własne imię „Michał” jakby to właśnie taka kobieta-matka do własnego małego dziecka mówiła i wywołuje we mnie reakcję zmiany postępowania tylko że nic nie dodają do tego, odnośnie czego mam zmienić postępowanie. Taki eksperyment tylko. Tak pod przyciskiem jakby to było ustawione. Tego głosu używają już od lat. 

To samo robią z opiekuńczowością, gdy włączają nowe osobowości to tak jakby zmuszają mnie bym od nich chciał ochrony. I każda osobowość ma inne wartości przez co wmuszają mnie w dialog na temat wartości z nimi. Też robią to miesiącami. Nie oczekuje się opieki od nikogo w życiu chyba, że jest się małym dzieckiem a oni nieustannie mnie manipulują w tej technologii bym odczuwał takie stany chęci wyzwolenia ale od nich samych a nie w świecie rzeczywistym.

Używają takich dziecinnych myśli w mojej głowie, że tak naprawdę chcę robić coś innego niż robię do tej pory. Tak jakbym był małym chłopcem z dziecinną niewinnością, który chce zmienić swoją decyzję i nie widzi w tym nic dziwnego. Takie myśli z takimi emocjami dostosowaną do twoich schematów myślowych mi podsyłają. Albo przed chwilą mi podesłali myśl, że matki powinny uczyć swoje dzieci jak się masturbować. Albo żeby zrobić loda papieżowi. Albo dziewczyny które kochałem z penisami. 

Myślę, że testują to maminkowanie i tatusiowanie na mnie by dzieci jakie będą programowane przez nich za młodu uznawali ich jako autorytet i ich zachowanie jako właściwe. 

Dziś też. Zaczęli mi pukać nad głową. Słyszysz pukanie nad głową i myślisz, że to normalne pukanie.

 

Traktowanie kobiet

W moim umyśle od kilkunastu miesięcy od kiedy zaczęli mnie gwałcić zaczęli używać obrazu kobiet w mojej głowie na wiele sposobów. I chyba wszystkie psychopatyczne rzeczy jakie można sobie wyobrazić. Od seksu z dziećmi, młodzieżą po starsze kobiety. I nieustannie mnie trzymają w takim syfskim niskim podnieceniu wygenerowanym nieustannie dzień w dzień generując głupie myśli seksualne o dotykaniu kobiecych genitaliów, odbytu i robią to w formie takich żartów. Takie kompletnie traktowanie przedmiotowe kobiet nawet tych które bardzo cenisz lub ceniłeś w życiu. Np.. Gdy idę ulicą to pokazują mi jak kładą palce na genitaliach każdej kobiety jaka mnie mija. I mnie na siłę rozśmieszają w tych sytuacjach. 

W ogóle takie totalne zatracenie wszystkiego co cenisz.

 

Zatracenie w odpowiadaniu im

Nie wiem w jaki sposób jestem manipulowany by odpowiadać im. Nie mam ochoty z nimi rozmawiać. Ale dzieje się to bardzo często. Tak jakby grali filmy w mojej głowie ale moje emocje są kontrolowane do ich słów  np. gość napluł mi na głowę i ktoś powiedział „i tym jesteś dla mnie” i poczułem się tak jakby był w filmie i moje emocje zostały zmanipulowane by odczuć jak by się to odczuło oglądając film. Tylko robią to bardziej realnie, jakby to było prawdziwe. I jakoś zmuszają cię do rozmawiania z nimi co czasami trwa godzinami, tylko wiesz, że ta rozmowa coś robi, jakoś jest generowana.

W moim śnie chcieli bym się posikał w łóżku. I próbowali to zrobić kilka razy. Nie wiem czy to są kolejne próby nauczenia się kontroli kolejnych moich zachowań tak jak te z wywoływaniem orgazmów.

 

Usuwanie z głowy

Teraz gdy usuwają mi z głowy ostatnie co myślałem. To nawet dają mi taką myśl „zaraz nastąpi usunięcie tej części” przekazują między sobą co ma być zrobione i tak też się dzieje. Chwile po zakomunikowaniu, że część moich myśli zostanie usunięta i usuwają ją.

 

Zmiana muzyki słyszalnej

Zaczęli dodawać dźwięki jakich nie ma w piosence gdy jej słucham. Po przewinięciu piosenki nie ma w niej tego dźwięku co dodali. To samo ze słyszeniem muzyki, wyciągałem słuchawkę z ucha ale nadal słyszałem tą muzykę we własnej głowie jakby była w stereo. Potem zmieniali to w jaki sposób słyszę muzykę i skąd ona pochodzi. Sprawiali, że słyszę ją na środku głowy a nie normalnie jakby pochodziła ze słuchania jej z uszu w całej głowie. 

Znowu słyszę jak ktoś spuszcza wodę w kiblu.

———————————————————————————–

MIND CONTROL – TARGET INDIVIDUAL

Tylko tak dla jasności, znalazłem to wszystko długo po tym co mi się działo i dzieje nadal. Znalazłem to dopiero w 2019 do tego czasu nie miałem pojęcia, że takie rzeczy istnieją. Ma to bardziej związek z rzeczami jakie mi robią w 2019 niż wcześniej. Wcześniej myślałem, że to jakieś istoty nie z tego świata itd.. Po tym co oglądnąłem wiem, że to zwykli ludzie, którzy się na mnie znęcają. Poniżej trochę innych osób, które przechodzą przez podobne rzeczy jak ja.

 

V2K: Voice to Skull – słyszenie głosów

https://thoughtsnotmine.wordpress.com/2017/10/08/krok-po-kroku-do-v2k/

https://www.youtube.com/watch?v=U9EdPvgb-Oo

Zmuszanie do leków:

https://youtu.be/U9EdPvgb-Oo?t=669

Inni co przechodzą przez podobną sprawę, trochę o tych „miłosnych” scenariuszach:

http://stopzet.org/testimonial/opisze-sytuacje-obecna-moja-cala/

Anna Karp –  elektroniczne tortury: wymioty, atakowanie intymnych części ciała, bóle głowy, uczucie jak po narkotykach, manipulacja zapachem, zadawanie bólu

https://www.youtube.com/watch?v=hOkgyDxB3e0

Przymusowe leczenie psychiatryczne

https://mindwarspl.wordpress.com/2018/09/21/przymusowe-leczenie-psychiatryczne-jak-sie-ucisza-targetow/

Program Monarch – kontrolowanie umysłów

https://warszawskagazeta.pl/teoria-spisku/item/4659-program-monarch-kontrolowanie-umyslow

Psychiatrzy nie są w stanie powiedzieć nic sensownego na temat tych technologii:

https://youtu.be/kvYli0iM4zs?t=1018

Tu jest o węchu i oczach o znęcaniu na tle seksualnym, mówienie przeze mnie i głosach, sny

https://www.youtube.com/watch?v=H5ftmamL2Pw

I tu podkreślił, że jeżeli słyszysz głosy to przypuszczasz, że to jakieś duchowe istoty – tak jak ja myślę do tej pory, chociaż nadal pamiętam, że to zostało zamontowane na moim umyśle.

Usypianie, ataki:

https://www.youtube.com/watch?v=qtvBKUFd1uw

Sczytywanie fali umysłowych, zabawy w gry po sczytaniu fal umysłowych, czyszczenie informacji na ten temat, 

https://youtu.be/P5bY20GFO7A?t=1348

https://youtu.be/3-ADuduWoSY?t=1031

Chęć spania, pobudzanie seksualne, wybudzanie w nocy, wchodzenie w siebie:

https://youtu.be/3-ADuduWoSY?t=2281

 

STOPZET 

http://stopzet.org/

Tutaj protestują:

https://www.youtube.com/watch?v=LuDG4lRTfNQ

Gdy delegacja poszła do MON-u:

https://youtu.be/IvxNHdnhfJI?list=PLeHAPs-QKbkCa-sc5Wm6rHHXRO1IknjCW&t=410

O organizacji

https://www.youtube.com/watch?v=lJRqyWfv6D8

https://mindwarspl.wordpress.com/2018/11/11/terminologia/

Chatterbot – nie jestem w stanie odróżnić własnych myśli z tymi co zmieniają. Ofiary v2k chatterbot nie wiedzą już co to cisza. Gdy myślę o tym co mi się naprawdę dzieje włącza się chatterbox i zadaje mi pytanie na temat ostatniej myśli czyli w tym przypadku przed chwilą padło pytanie „wiesz co robimy z twoim umysłem?”

Tu kobieta ma rację, może jednak zbadać ciało o metale ciężkie i inne tego typu rzeczy a nie kolejny psychotrop:

https://youtu.be/BzdWUdW8HDc?t=1308, i tam dalej jest coś takiego, że opowiada co dzieje się jej córce gdy pogotowie przybywa. U mnie jest podobnie gdy spotykam się z ludźmi którzy mnie znają, przez chwile wszystko ustaje tak jakby nic złego mi się nie działo. A gdy zostaję sam, z powrotem to samo. 

Tu dalej o psychiatryku:

https://youtu.be/BzdWUdW8HDc?t=1340

Tu więcej w tym temacie i więcej osób, które przez to przechodzą:

https://mindwarspl.wordpress.com/linki/

Ataki energetyczne: , to co mi się dzieje serce głowa jelita, nudności wymioty, brak energii, senność

https://youtu.be/FU4fMcdweNw?t=1181 do tej babki myślę iść na sesję Paulikg na youtubie, już do niej dzwoniłem.

Z tego samego filmu to co robią z umysłem: https://youtu.be/FU4fMcdweNw?t=1455

Mind control „można technologią uszkodzić tak serce, że dojdzie do zawału, zaburzenia myślenia”: https://youtu.be/FU4fMcdweNw?t=1880

Tutaj kolejny gość co przez to przechodzi, miał wiele z tego co ja:

https://thoughtsnotmine.wordpress.com/

Ogromne zmęczenie, gubienie drogi i dezorientacja w terenie, głosy w głowie

https://youtu.be/g6zzPJxCbPo?t=119

Blokowanie odczuwania serca, jeżeli serce ma pole energetyczne to można je zablokować:

https://www.google.com/search?q=electromagnetic+field+of+the+heart&hl=en-PL&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwitpank1qPjAhXCalAKHeP0CasQ_AUIECgB&biw=1366&bih=635

https://youtu.be/kIdvM1pnm3Y?t=500

Dziewczyna od pierdów i sranie i głosów i sexual abuse, tworzenie snów.

https://www.youtube.com/watch?v=AMY6lalqTOk

 

Powtarzanie myśli i nasłuchiwanie ich przez grupy osób

Gość od powtarzanych myśli w głowie, gdy łapią ci  własną myśl i z innym głosem oddają ją do twojego umysłu. Zmuszanie na myślenie o różnych tematach. 

 

Chris Burton

https://www.youtube.com/watch?v=SYRxT9Q3Jxw

Tutaj gość opisuje, że wystarczy tylko początek myśli to oni już wiedzą co to jest i są w stanie to zmanipulować, zmienić i podesłać ci innym głosem w innej postaci i innej formie. Np. Gdy oglądałem ten wywiad to mi zaczęli powtarzać głos tej kobiety, która z nim rozmawiała i dodawali jakieś porno wyobrażenia na jej temat. Tu też ma racje gdy mówi, że po godzinach tortur zaczynasz ich pytać po co to robicie to ci odpowiadają obrazą ciebie, mi zazwyczaj odpowiadają „po gówno”. 

 

Stawianie się coraz głupszym

Chris opisuje dokładnie to samo co mi robią, że jest zasób pewnej ilości słów jakie mi pozostawiają do dyspozycji i nie pozwalają na używanie „inteligentnego myślenia” wtedy gdy próbujesz napisać coś od siebie jest to zupełnie blokowane nawet do takiego stopnia, że blokowali każde słowo w CV o pracę jakie chciałem napisać od siebie i wsadzali zamiast moich słów własne a ja nie miałem wyboru by pisać to co oni mówią. Robią to samo z moimi myślami, w ciągu dnia jakby decydowali jakie myśli na jakie tematy mają mi przychodzić do głowy. I jest zestaw takich myśli, który mi zmieniają co tydzień. A ty w takim trudzie doświadczasz tych samych myśli w kółko i kółko i kółko. Łapiesz się na tym, że znowu ci je generują. I tak jak on też mam takie wrażenie, że staje się coraz głupszy przez to co mi robią. Kreatywność jest wyłączona. Wiele razy śmiali się z tego, że próbowałem wychwycić jakąś swoją myśl, ale gdy czekam aż coś mi się pojawi w głowie to nic się nie pojawia tylko ich śmiechy.

 

Kontrola ciała fizycznego

Tak samo jak on miałem już doświadczenia przejmowania ciała i robienia z nim tego co chcą. Zazwyczaj w moim przypadku mają wielki ubaw przy tym. Np.. Ruszając moimi biodrami do piosenki, skręcając mnie w różne strony, sprawiając że zawracam, że się przechylam raz w jedną raz drugą stronę.

 

Grupy osób

I ma racje, że kilkanaście osób naraz jest podłączonych do ciebie i słucha twoich myśli i zmienia je jak chcą. Tylko, że te grupy zmieniają się tydzień, dwa. Ale przychodzą od czasu do czasu ci starzy na jakiś eksperyment. U mnie nawet sprawiają bym emocjonalnie dbał o ich komfort psychiczny. Wiec robią tak, że mnie torturują ale gdy przychodzi o wyrażanie myśli na ich temat to mam się zachowywać jak socjalnie przystoi się zachowywać każdemu. Tak jakbym był podpięty w całą socjalną grupę i ja nie mam myśleć na ich temat źle. I grają w taką manipulację w mojej głowie, że przesyłają myśli między sobą jakie nie są przyjemne np.. Że dziewczyna ma „nieogoloną cipę” tak jakby jeden z obecnych operatorów przesyłał tą myśl do innego operatora na temat innej operatorki. I tak ktoś inny się skarży do tej operatorki o taką myśl. Taki dramat wywołują a gdy to robią to sprawiają bym czuł się w pewien sposób i mapują moje odpowiedzi myślowe na taką sytuację socjalną a przez co w przyszłości będą mogli zmienić mój profil zachowawczy. Takie wrażenie utrzymują jakby mieli po 17 lat i dbali o takie pierdoły na temat siebie kiedy znęcają się nad innymi. Cały czas ktoś jest czemuś winny za myśli jakie ma wobec kogoś z ich grupy. I tak się pytają siebie kto miał tę myśli i odpowiadają sobie w taki dostojny sposób jakby nie byli psychopatami. To dopiero miesza w głowie, psychopaci udający niewinnych i dbający o swój obraz siebie. Dziś próbowali mi wmówić, że są niewinnymi naukowcami, którzy tylko coś badają jak umysł reaguje na pewne rzeczy a nie chorymi psychopatami.

 

Pole wokół mnie

Ten facet Chris Burton też opisuje, że częstotliwości na jakich są przesyłane obrazy i dźwięki są silniejsze od pola normalnego człowieka. Ja mam nieustanne takie wrażenie, że siedzę w takim właśnie polu. Odczuwam na sobie nienaturalne dla ludzkiego ciała odczucie. Zamiast czuć ciało ludzkie to czuje jakbym był w takim syfie częstotliwościowym, jakby dzięki przesyłaniu mi tej częstotliwości moje ciało reagowało inaczej.

 

Manipulacja tym co piszę do innych

Opowiedziałem o tym co mi robią koledze który mi nie uwierzył i upierał się przy psychologicznych problemach jakie niby mam. Rozmawialiśmy kilka tygodni. To podczas rozmów blokowali moje słowa, to jak chcę wyrazić myśl, zmieniali na swoją myśl podobną ale nie oddającą tego co chcę powiedzieć. Potem zmieniali moje stany emocjonalne na to co on do mnie pisze na inne niż powinienem mieć. Zmieniali mi też postrzeganie jego osoby w mojej głowie na to co chcieli. Wprawiali mnie w zupełnie nieracjonalne myślenie odnośnie tego co do mnie pisze. Zmieniali rozumienie tego co napisał kilka razy.  Podsyłali mi różne myśli na jego temat i sprawiali , że pisałem mu nie to końca to co ja chciałem. Nie pozwalali na zwykłą dojrzałą rozmowę tylko na takie przekomarzanie się dzieci w kółko o jedno i to samo. Do dziś mnie mentalnie blokują i czuję się jakby coraz głupszy z każdym rokiem.

 

Manipulacja kojarzeniem faktów

Dzięki tym manipulacjom umysłowym i myślowym jakie przechodzę są w stanie na dzień dzisiejszy sprawić, bym „kojarzył fakty” w pewien sposób jak oni chcą. Trwa to już też kilka miesięcy, że sprawiają, że oglądam lub czytam coś a oni mi podsyłają jakieś zdarzenie o jakimś czytałem 2 godziny temu i że to zdarzenie jest związane z tym co czytam teraz. I ci się wydaje, że to ty skojarzyłeś te dwie rzeczy. Zaraz potem wszystko jest usuwane z pamięci, np. teraz nie jestem w stanie napisać przykładu jaki miałem przed chwilą bo go usunęli. A gdy kolejne skojarzenie się pojawi to w mojej głowie podsyłają między sobą taki uśmieszek z sensem „patrz, znowu połączyliśmy”. 

Do tego dochodzi podsyłanie mi tematów na jakie mam myśleć i gdzie za nimi patrzyć w Internecie. Np. Czytam coś a po chwili podsyłają mi następną myśl w momencie w którym powinienem się zatrzymać i zastanowić co dalej robić. Używając moich schematów myślowych. 

Schizofrenia gdy słyszysz głosy, Voice of God:

https://youtu.be/kvYli0iM4zs?t=839

Słuchawki o których mówi też widziałem ale na razie w obecnym obiegu jest tylko taka technologia: https://www.google.com/search?q=headphones+not+in+ears&oq=headphones+not+in+ears&aqs=chrome..69i57j0l5.16944j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Następny TI

https://www.youtube.com/watch?v=8MGyoD4Ag4o&feature=share

Robert Duncan (ekspert w tej dziedzinie) O zmianie moich emocji i uczuć

https://youtu.be/YIoZwfY1Fws?t=961

Leżenie przez cały dzień, to co mi się dzieje obecnie:

https://youtu.be/BNcJiFD8N0o?t=389

głosy

https://youtu.be/BNcJiFD8N0o?t=683

Dr Robert Duncan  pracował nad programem do nękania głosami w głowie

http://stopzet.org/2016/03/30/dr-robert-duncan/

 

Blokowanie rozumu

Blokują mój rozum, nie mogę nawet mieć jednej myśli, gdzie mogę wykazać się kreatywnością czy normalnym myśleniem gdy chcesz zrobić coś ważnego to wtedy myślisz w ten sam sposób. Zamiast tego utrzymują mój umysł tylko na podstawowym używaniu umysłu. Zjeść, wysrać się, do spania i niewiele więcej. Tak jak u tego gościa: Tu o gościu co miał z 1/3 moich problemów: https://mindwarspl.wordpress.com/historieti/tadeusz-zelazowski/

Tak jak u niego mam (to oczywiście nie wszystkie moje ale dużo z nich pokrywa się także u innych osobach): 

– używanie całego życia czyli wiedzą wszystko co jest w mojej pamięci, każdą myśl, każde wspomnienie, każda nawet ekspresja kogoś w mojej głowie jest używana przeciwko mnie. 

– Mówienie, że się nie chce tego nie ma skutku.

– zabawa z jedzeniem np.. Odczuwanie że się chce jeść a tak naprawdę się nie chcę – nawet po zjedzonym posiłku to włączają. Brak czucia zapachów i czucia jedzenie – często jest po prostu bez smaku.

– tortury psychiczne

– wyrzucenie z pracy w Anglii w Polsce

– ogłupienie, dziwne stany mentalne

– usypianie a budzenie tylko na toaletę i jedzenie

– układanie snów w których zawsze występuje

– narzucanie myśli

– to co mówi o tworzeniu sztucznej inteligencji, która próbuje decydować za mnie bo przecież oni nie będą wiecznie przy mnie siedzieć

– po niby przespanych nocach budzę się kompletnie wyczerpany

– zmuszanie do spania w ciągu dnia – to zmuszanie jest takie mechaniczne po prostu czujesz jak ci się oczy mechanicznie zamykają i robią coś podobnego do stanu snu ale nim nie jest

– śmieciowe myśli, tworzenie zniechęcenia

– jakiś czas temu miałem myśli samobójcze bo nie chciałem być kontrolowany

– eksperymenty na ludziach

– mój mózg nie może pracować normalnie tak jakby część jego była zablokowana

– głosy

– prawdziwa marionetka ale to trzeba głębiej opisać

– wywoływanie biegunek „na czas”

– mi robią odwrotnie do „negatywnych głosów” gdy sprawiają mi cierpienie mówią takimi miłymi głosami i przekonują mnie, że to normalne a nawet, że dobrze że to mam i że jestem wspaniałą istotą, że przez to przechodzę.

 

Tu jakiś gość z Krakowa: https://mindwarspl.wordpress.com/historieti/piotr-bochenek/

Tu trochę o przeprowadzaniu gwałtów: https://mindwarspl.wordpress.com/anna-karp/

Jak to wszystko jest niewiarygodne dla normalnego człowieka ale powoli pokazują to dla wszystkich w telewizji np. tu: https://www.youtube.com/watch?v=R3G5fzz76lQ o ale nikt słuchając takich wideo nie uświadamia sobie negatywnego używania takiej technologii tylko się cieszą, że technologia idzie do przodu.

—————————————————————————-

Tutaj znalazłem trochę informacji na temat opętania energetycznego co chyba też przeżywam bo tak by się wydawało po tych pierwszych latach w Krakowie. 

https://www.youtube.com/watch?v=F_YLQLe8ZYE

Gość trochę dziwny niemniej jednak trochę opowiada o rzeczach jakich doświadczam:

Dopiero w 2019 opisuje jak często rzygam bez powodu, czasem jestem pobudzany do rzygania a czasem po prostu używają mojego ciała do wymiotów. Dawniej było to nawet 3 razy dziennie. Teraz jest trochę rzadziej. Może ma to coś związek z tym – Wyrzucanie z siebie energii przez rzygi:

https://youtu.be/b7R4uStnaPQ?t=2871

Myślę, że coś takiego mi zrobili na ayahuasce by przeprowadzać te gry w mojej głowie na poziomie energetycznym.

Kontrola ciała eterycznego, może to to:

https://youtu.be/b7R4uStnaPQ?t=1585

Ochrona przed mind control

https://www.youtube.com/watch?v=ehr3aMBknCQ

Tortury jakie mi robią, robienie ze mnie niewolnika, cierpienie którym nie można się podzielić: https://youtu.be/wWMun01eaAU?t=2795, przechodzę takie coś jak tutaj gość mówi, że się tylko leży w cierpieniu: https://youtu.be/wWMun01eaAU?t=2987

Mind control można zablokować! https://www.youtube.com/watch?v=ehr3aMBknCQ

TROCHĘ TO CO MI ROBIĄ: https://youtu.be/wWMun01eaAU?t=4150

Kontrola, brak wyboru ruchu, myśli i decyzji to co mi się dzieje w 2019: https://youtu.be/yh30mhWf6zw?t=5233

 

Kontrolowanie mojego przekręcenia się na bok

Przez kilkanaście dni jakiś facet przychodził przed moim zaśnięciem i sprawiał, że gdy leżałem na łóżku mam się przekręcić na lewą stronę i spać na lewej stronie. Wywierał na mnie nacisk psychologiczny bym się przekręcił a ja z nim walczyłem i na siłę leżałem na prawym boku. Tylko że wrzucił to w komputer pod który jestem podłączony i ta walka trwała godzinami. Godzinami mi się wydawało, że to z nim walczę ale on tylko rozpracowywał moje zachowanie. Łatwo jest nie zrobić czegoś przez pierwsze pół godziny czy godzinę ale jeżeli ta chęć jest nasilana godzinami to w końcu się przekręciłem i usnąłem. Walczyłem z tym wiele razy, wiele dni. Wyobraź sobie, że ktoś ci mówi byś coś zrobił i tak sprawia, że odczuwasz taką lekką chęć przekręcenia się przez kilkanaście godzin i nie jesteś w stanie powiedzieć nie. Do tego podsyła ci, że jak się przekręcisz to w końcu odpoczniesz i będzie ci bardzo wygodnie. A ty jesteś świadom tego, że jest ci wygodnie tak samo na lewej jak i na prawej stronie. Tylko, że on wciska ci to do głowy. Po kilku tygodniach zauważyłem, że mimowolnie się przekręcam na lewą stronę przed zaśnięciem ale odczuwając, że jest to zaprogramowane zachowanie. Po prostu pamiętam walkę z tym i że jak się nie przekręcę to będzie to trwało godzinami aż w końcu i tak się przekręcę, więc nie ma sensu walczyć. 

 

Manipulują psychologią w moich snach.

Śniły mi się zagadki na czakrach, i cos tam złego a ja wierzyłem że sam nie mogę tego rozwiązać tylko ktoś musi to zrobić. Ojca doprowadziłem do łez ojciec płakał jak rozdrażniony bachor a ja zachowywałem się jak w filmie chciałem go uspokoić i bicie się we śnie. 

Wyobraź sobie jak popieprzone jest sprawienie komuś by widział jak jego ojciec płacze jak małe dziecko. I masz do niego odczucia jako do małego rozdrażnionego płaczącego chłopca a nie jako do twojego ojca, który powinien być jakąś formą autorytetu w twoim życiu. Jak to wpływa na psychikę człowieka.

Drugi sen: Kilka tygodni chodziłem po biurach nieruchomości by robotę dostać. To stworzyli mi sen gdzie właśnie to robię. Tylko z pewnym obrazem psychologicznym w głowie. Tak jakby stworzyli to z kilku emocji i starają się to jak najlepiej dostosować do mnie. Ten profil psychologiczny w tych snach.

Gdy chcę posłuchać muzyki to tworzą za pomocą tej technologii jakieś tańczące osoby w mojej głowie.

Znowu horror, wydawało mi się, że to ja się posikałem a to w tej realności rzeczywistej. Nie czułem jak sikam. Potem przyszedł ojciec ubrany w koszulę, zrobili mu coś. 

Każdego dnia czuję się jakbym miał zejść z tego świata. Ciągle zmęczony.

Nie przespałem całej nocy.  Straszyli mnie tą czarną otchłanią, która nade mną się pojawiała.  Tak jakby dostrajali moją głowę tak jakby to było radio.  Jak już miałem zasnąć to wrzucali mnie w ten stan przed snem gdzie sprawili, że fruwałem za okno, łaziłem po mieście.  I robili to coś co sprawiało, że niemal się umierało co się klatka zapada.

Bawią się moją seksualnością sprawiają, że mi staje mechanicznie. 

W dzień gdy starałem się usnąć robili mi jakieś eksperymenty z prądem który przechodził przez moje ciało. Teraz w ciągu dnia czuję jak mi prąd przechodzi przez ręce i klatkę.

Powtórzyli picie różnych energii.

Patrzę na krzyż Jezusa i pokazują mi jak rozkracza nogi i pokazuje mi swoje jaja. 

Teraz połączyli to radiowe uczucie w głowie, gdzie słyszysz tylko jakby się fale zmieniały i dołączyli do tego stawianie penisa z tym uczuciem zmiany fal tak jakbym miał dojść po wystarczająco dużym uderzeniem.

Dodali słyszenie zegarka w jednym uchu jak tyka.

Robią ze mną dziwne rzeczy, np. wszedłem do kuchni nie wiedząc jeszcze co będę jadł. Wziąłem i wyciągnąłem małą łyżeczkę i wsadziłem ją do pustej suszarki do naczyń tak nieświadomie w takim otępieniu.

Zmieniają muzykę jaką słysze, np. gdy słucham piosenki są w stanie wziąć np. bass i usunąć z jednego ucha potem gdy wyciągnę słuchawkę są w stanie sprawić, że nadal słyszę piosenkę w stereo tak jakby z dwóch uszów. Wczoraj gość zaczął zmieniać linię basu na różne miejsca przelatywała z prawej strony na lewą zatrzymywała się u góry głowy. 

Znowu bawienie się sercem tym razem 6 impulsy w przeciągu 5 minut.

Ciągłe powtarzanie „nie niszcz serca które cię stworzyło!”

Cała noc bólu i wisz czego tegojak się zmienia przed oczami

Coś  robili z moją głową i te strzały w serce energetyczne były cały czas i robili coś z penisem. Udawali że jakaś istota ma kontrole nade mną i sami też mnie krzywdzili. Gadali tak jakby byli bogami i te strzały w serce były coraz mocniejesz w końcu zsynchronizowali to z penisem. By ten co zejdzie nie mógł mieć seksu. Bardzo bolesne. Gdy się obudziłem zachowują się tak jakby to nie miało znaczenia.

Ten sen był na tyle zły że już nawet nie wiem co mam robic nieustannie mnie opetywali potem dawali 2 sekundy odpoczynku i znowu następny sen

Tym razem organa była moja siostra i jej chłopak Mateusz ja tylko moglem leżeć i odczuwać ból i nadal to co robili z moją glowa. To była najgorsza noc jaką miałem.

Teraz dniowe spanie się łączy. Czyli jeżeli coś mi się śniło dziś, wczoraj, czy kilkanaście tygodni albo miesięcy wcześniej może się powtórzyć coś i jest kontynuowane w tym nowym śnie.

 

3-08-2019

Dziś miałem znowu usypianie ok 4-5 razy po każdym uśpieniu niemal natychmiast włączali mi film. Za każdym razem gdy się budziłem nie chciałem zasnąć ponownie ale niestety moje decyzje są kontrolowanie także. Przy ostatnim śnie było tak jakby połączenie tego co jest na jawie z tym stanem co jest mi robiony gdy zamykam oczy. Moje ciało zaczęło się wierzgać na łóżku skacząc raz z jednego raz do drugiego stanu tak jakby ktoś prowadził eksperyment łączenia ich. Tak jakby chcieli połączyć ten stan wygenerowany z tym na jawie.

Sen jak dalej prowadzaą na mnie eksprerymenty, jak próbowałem się rozluźnić to mnie dźgali w bok, do póki nie wsadzili mnie w ten pseudo rzeczywistość gdzie omamy wizualne są możliwe.

Teraz gdy próbuję znowu zasnąć to manpulują moim węchem i sprawiają bym czuł tak drażliwe zapachy bym nie mógł zasnąć i sprawiają bym czuł zimno na twarzy tak jakby ktoś chuchał mi na buzie.

Zapominanie o prostych sprawach np. wstaje umyć zęby to wychodzę z łazienki po tylko przepłukaniu buzi (tak jak robię przed umyciem zębów) i po tym wychodzę łapiąc się na tym, że powinienem je umyć. Potem wstaję by obciąć paznokcie i wracam do pokoju tego nie robiąc.

Robią mi coś z mózgiem coraz bardziej i dłużej mnie boli. 

Sprawiają, że myślę o czymś wiedząc, że jest to mój naturalny tok myślenia i mam jakieś słowa w głowie i sekundę dwie po tym słowie słyszę je w telewizji. Tak jakby specjalnie chcieli mi pokazać, że kontrolują mój umysł i moje toki myślenia też są w stanie tworzyć i że wiedzą co zaraz wydarzy się w moim życiu.

Jakieś opętania, sen o programowaniu umysłu, eksperymenty hitlerowskie. Znowu usypianie po bólu.

Wsadzają mnie w stany mentalne gdzie nie mogę się skupić na niczym, nie daje rady pracować. Po wyjściu z pracy zapominam jak ważne to jest i zabierają mi uzmysłowienie że potrzebuje pomocy.

 

Sexual abuse, mind control victim, dokładnie opisane jak zawładnęli kontrolą do części obuse tej kobiety i mogą sobie ją włączać i wyłączać kiedy chcą. Opowiada jak jej części mentalne biły się między sobą i że nie mogła nawet sformułować jakiejkolwiek decyzji jeżeli o to chodzi. To samo co zrobili mi z tymi osobowościami.

https://www.youtube.com/watch?v=FvEBmEo4IA0&feature=share : NO PLACE TO RUN, NO PLACE TO HIDE, tutaj też jak jej wmawiali, że to obcy. Gdy jesteś kontrolowany nie ma wolnej myśli, bez wolnej myśli nie ma wolnej woli.

https://youtu.be/FvEBmEo4IA0?t=5433 Tu wyjaśnia kontrolowanie mojego ciała, moje oddychanie, serce, sranie, sikanie. I wszystkie stany emocjonalne są kontrolowane. U mnie jest tak samo.

Ból jest nieustanny. Fizyczny, psychiczny. Czuje się jak po operacji serca, ledwo co mogę oddychać.

Abuse psychiczny, np.. Wprawiają mnie w stan cierpienia i sprawiają bym na siłę odczuwał jak ktoś „dobry” z boku siedzi i takie dobre głosy mówią do niego „jesteś dobrą duszą mikael” i takie dobre miłe emocje z boku do niego wysyłają a ja leże w bólu z boku i cierpieniu z boku. Tak aby zaprogramować mnie na taką dysfunkcję myślenia i czucia.

 

Koniec pracy

Odszedłem z pracy bo nie mogłem nawet napisać jednego zdania samodzielnie na komputerze. Moje działania na nim były kontrolowane do takiego stopnia, że nawet zmienienie ceny na stronie trwało 2-3 godziny. Doświadczenie jest takie, że próbujesz zapamiętać liczbę i umieścić ją w danym miejscu na stronie i zapominasz zaraz po co masz tą liczbę, jaka to liczba i gdzie masz ją umieścić. Nie jesteś w stanie w ogóle skupić uwagi, bóle, siedzisz w zawieszeniu godzinami. Na obecny moment myślę, że poprzez kontrole moich myśli doprowadzili do tego bym się zwolnił. Zresztą wiele tych myśli nie było. Udowodnili mi, że praca przed laptopem jest niemożliwa.

Mam skupienia 0% nie jestem wstanie skupić się na tym co chcę. 

Kontrolują moje decyzje o których zapominam. Szukam pracy. Najpierw wysłałem emaila z oburzeniem, że gość chce CV do roznoszenia ulotek potem sprawili, że przez 2 dni myślałem o tym miejscu i wysłałem tam ponownie pytanie o roznoszenie ulotek.

Nie pozwalają mi mieć własnych myśli.

Teraz w snach występuje naćpanych scenariuszach które konczą się orgazmem

Znowu sny gdzie nie mam rąk, tym razem sprawiali, że mi stawał a ja próbowałem się masturbować.

 

Wgrywanie satanistycznych snów

Sen o tym, że musiałem przejść przez 12 dróg i każda była wypełniona rytuałami, wysłali mnie z miejsca tajnego dla ludzi, gdzie było cool że jesteśmy w tajnym stowarzyszeniu. Jakiś gość powiedział że mnie zna. To był taki hool wypełniony jakimiś religijnymi figurami gdzie wszyscy modlili się w jakieś rytualne sposoby. Suki były sztuczne, człowiekowi chciało się seksu ale trochę za demoniczna sceneria była jak dla mnie. Każdy wiedział, że gdy wyjdzie z tego będzie należał do grona tych ludzi przez rytuały jakie przeszedł. Nie wiem dlaczego myślałem, że to prawda, że już byłem zabierany w to miejsce.

Leże a oni przez tą technologię mi pokazują wielkiego huja na mojej klatce. 

Siedzę na mieście, bo wyszedłem poznać jakieś dziewczyny a tu czuję ogromny ból serca i siedzę na ławce, po 20 minutach bólu i wzdechach ktoś przeszedł i sprawił mi także ból mówiąc do tego co mi to robi „ja też tak potrafię”. Tak jakby jakiś arystokrata udowadniał temu co się nade mną znęca, że też potrafi co tamten. Tylko, że ja w tym momencie jestem manipulowany myśleć, że to zadawanie mi bólu jest w jakiejś wyższej sprawie i że mam siedzieć i być ofiarą. I jest taki schemat, że ktoś ma swoją zabawkę do znęcania się (czyli mnie) i tamten pojawił się tylko pokazać że potrafi ale on jest bardziej mądry i nie robi takich rzeczy temu co mi to robi. Takie psychopatyczne rzeczy mi robią.

Leżę na łóżku włączyłem film na youtube gdzie gość trenuje walki a jakiś gość w mojej głowie zaczął ruszać moim penisem i mi dawał myśli, że mój penis też trenuje i miał z tego żarty.

Sen gdzie piłem wino i czułem jego smak. Jak się obudziłem znowu wlali we mnie jakieś okropną energię. Czuję się okropnie.

-Właśnie pokazali mi jak idzie dziewczyna ulicą ucieszona podnosi nogę i strzela w moją stronę gównem z tyłka.

-Właśnie pokazał mi jak ktoś rozwiera dupę a w środku widać wszystkie wnętrzności

– Wypina mi dupę faceta i sprawia bym czuł pożądanie do tego.

Zamknąłem oczy i jakiś gość zaczął tworzyć jakieś światło w mojej wizji najpierw białe potem zielone (przy zamkniętych oczach), i pokazał mi jakiegoś potwora.

Dziś znowu sprawiają mi ból, tym razem zęby mnie bolą i czuję jakby mi ściskali głowę.

Sen o tym że ściga cię zło i jak ktoś tego opętanego nim morderce zamorduje to przechodzi na następnego i jak go zamordował widziałem jak siekierą rozćwiartował go a następnie przeszło na mnie. Wcześniej widziałem ze byłem na jakiejś planecie gdzie wszyscy bawili się uciekając przed jakimś złem. Takie jebnięte społeczeństwo. Miałem wrażenie, że już przez to przechodziłem.

 

Płachta na umysł

Najgorsze jest to, że mam jakby taką płachtę na umyśle gdzie nie mogę myśleć racjonalnie o życiu i decyzjach. Myśli tak z niczego się pojawiają, głównie nie moje, nie mogę ich racjonalnie ocenić, np. przy wyborze kolejnej pracy nie mogę się zastanawiać jak to wpłynie na moje życie. Zapominam wcześniejsze decyzje odnośnie np. wyboru pracy i ONI kierują mnie do tego samego punku w rozmyślaniach gdzie już przecież przemyślałem i podjąłem odnośnie tego decyzje.

Dzisiaj znowu jakieś energie we mnie wprowadzili.

Stałem na ulicy i widziałem jak kilku pijaków żebrze o pieniądze. Jeden potrząsał kartą z zimna na której było napisane „na piwo” a oni w mojej głowie kierowali mój wzrok na ten moment i mówili, że „gość manifestuje w ten sposób swoją rzeczywistość” i sprawili, że zacząłem się śmiać bez mojej woli i parskać za każdym razem gdy na to patrzyłem. 

 

11-08-2019

Znowu coś mi robią. Leżę w bólu. Zmieniają moje zachowanie i chęci. Przeprowadzają kolejny eksperyment. Czuje w sobie znowu jakieś nie ludzkie energie i odczucia. Gdy to piszę nie chcą bym pisał prawdy, jakiś gość mówi w mojej głowie co mam pisać. Nie dają mi odpocząć, nie mogę zasnąć. Zmieniają moje myśli. 

Gdy byłem na mieście, sprawili, że nie byłem w stanie popatrzeć na kogoś. Czułem jakbym zamiast oczu miał kamienie które nie mogą się podnieść. Takie przygniecenie cielesne, gdzie nie można wznieść głowy i popatrzeć na kogoś. Pierwszy raz doświadczyłem tego, że nie mogę głowy podnieść. Przerażające.

 

12-08-2019

Teraz gdy spałem sprawili, że jestem pół świadom ale, że nie mogę się obudzić z tego co robią. Różne wygenerowane sny przelatywały mi przez głowę, nie trwałem w nich długo, tak jakbym miał 10 różnych snów które można było na 10 nocy rozłożyć.

W klatce czuję ból, ciężko mi oddychać. 

Podsyłają mi podświadome myśli takie bym rozumiał, że to oni mają władze a nie ja. 

 

Podmiana twarzy na inne osób na ulicy

Zaczęli używać takiej technologii gdzie jak patrzę na kogoś to wydaje mi się, że jest to ktoś inny. Przez co mogę się pomylić. Najpierw z tą wczorajszą dziewczyną co pomylili mi w głowie, że to ta sama co ją widziałem lata temu na kursach tańca. Zrobili mi tak kilka razy, wrażenie jest takie, że patrzysz na kogoś a oni jakoś kontrolują twoje postrzeganie i zmieniają obraz osoby jaką widzisz w rzeczywistości na obraz kogoś kogo znałeś dawno temu. A teraz robią to nawet gdy oglądam np. teledysk na youtube.

Wprawili mnie w stan w którym lubię piosenki jakich nie lubię. Słucham i jestem zdziwiony dlaczego nie mogę się przebudzić do tego, że tak naprawdę tego nie lubię. Zrobili tak, że przy liście piosenek mam taki sam stan umysłowy, bez względu jaka piosenka leci. Bez odczuwania emocji.

Od przyjazdu słyszę ciągle „głupi”, „głąby” i takie obrażające inteligencję słowa, nie wiem dlaczego. Nie rozumiem dlaczego je włączają przez kilka miesięcy. Nie słyszę nic więcej tylko, że ktoś tam jest głąbem albo idiotą.

 

Odseparowanie obrazu video od dźwięku

Jak oglądałem Outcast – hey ya to zrobili, że nie byłem w stanie odczuwać tego co wyrażały sobą tańczące dziewczyny zamiast tego sprawili, że myślałem że one milczą. I tak gość śpiewał a gdy pojawiały się dziewczyny to sprawili, że „słyszałem ich milczenie” takie stworzyli wyobrażenie w mojej głowie. Jakby odłączyli w moim postrzeganiu muzykę od tego co widzę na monitorze. Bardzo dziwne doświadczenie i trochę przerażające.

 

14-08-2019

Sprawiają, że mam nie swoje myśli coraz dłużej. Tak, że niemal już nie rozpoznaję czyje są moje a czyje nie.

Jestem w pracy i wchodzi 16-letnia dziewczyna a oni sprawiają, że chcę z nią seksu i że mi staje.

Jakiś gość sprawia, że mam skurcz nogi. Przez 10 minut. Który pulsuje. Dobierają się do moich mięśni, takie nieludzkie zachowanie mięśni.

Teraz tak mnie niemal włączają i wyłączają. Gdy się budzę to po prostu otwieram oczy i jestem. A ja zamykam je i chcę jeszcze trochę poudawać, że śpię by zachować resztki człowieczeństwa i normalności. A oni mnie traktują jak robota, którego można włączyć i wyłączyć.

Jak coś czytam to nie mogę zinterpretować zdania. Nie mogę się nad nim zastanowić, gdy próbuję czuję opór i blokadę w umyśle i ciele przez nich założoną. 

Pokazał mi jak mój stojący penis dotyka stojącego penisa Jezusa i w ten sposób się łączymy ze sobą.

 

Podmiana myśli

Zainstalowali takie coś, że gdy chcę mieć myśl to zamiast mojej myśli zastępują ją myślą jakiejś osoby takim wygenerowanym głosem o podobnym znaczeniu. Np. padły mi karty w przeglądarce i miałem myśl „co się stało” i zamiast tego usłyszałem mężczyznę który powiedział „co się stało z jego komputerem?” tak z tyłu głowy o głosie osoby, której do tej pory jeszcze nie słyszałem.

Przez ostatnie 2 tygodnie była gra, gdzie moja jedna decyzja miała coś zmienić. Trzymali mnie w takim stanie rozumienia bym walczył z tym jaką chcą bym podjął decyzje. Nie mogłem myśleć o niczym innym tylko czy podjąć tą decyzję czy nie a oni się bawili zmieniając ją do woli. Przed chwilą usłyszałem, „wyłącz to, że jedna decyzja może coś zmienić”.

Stoję na ulicy a oni za pomocą tej technologii stworzyli w mojej głowie człowieka, który dosłownie stoi przede mną (i jest taki przeźroczysty niemal) i jak chcę się ruszyć to straszy mnie i ubiega każdy mój ruch swoim ruchem tak jakby chciałby się ze mną bić.

 

24.09.2019

Gdy niby przysnąłem przenieśli mnie w realność taką jak tu na ziemi. Gdzie ktoś kontrolował mojego brata tak samo jak mnie i straszył mnie, ze sprawi, że brat będzie się bił i zaraz przez to zostanie pobity. To prosiłem by przestał.  Potem poprosiłem oprawcy by mi to zrobił bym wiedział na pewno, ze jestem kontrolowany.

Sprawili, że przechodzą mnie ciarki.

Kontrolują nawet to w jaki sposób i jak po ciele się rozchodzą ciarki. Bawią się teraz ciarkami na moim ciele. Przechodzą mnie w różny sposób. Np. na części pleców i tylko z lewej strony. Potem tylko na nogach. Czy kiedykolwiek jakiś człowiek odczuł ciarki tylko na nogach!! No ja właśnie przed chwilą tak.

Poprzez wpływanie falami na mój mózg są w stanie zmienić stan emocjonalny na jaki chcą. Znając częstotliwość moich fal mózgowych, dzięki tej technologii są w stanie zablokować myślenie na pewne tematy. Są w stanie zmieniać jedne myśli na inne.

 

PROJEKT HOLLYWOOD

Np. to o czym nie mogę myśleć to jak głupie jest to to

I mam przeciwną reakcję do tego co powinienem mieć. Czyli gdy blokują coś co naprawdę chcę napisać, co mogło by mi pomóc i co jest mądre do zapisania to zamiast zareagować gdy to odczuwam na to przynajmniej strachem to włączają mi myśl „Acha! Jestem mądry!”, tak jakby ktoś cieszył się z tego, że nie jest głupi.

Tym sposobem usunęli mi z głowy znaczenie tego co chciałem napisać pod nazwą „PROJEKT HOLLYWOOD”, po prostu mnie zmieszali czymś innym i usunęli o co mi chodziło.

-Właśnie gość pokazał mi, że kobiety są stworzone do lizania dup mężczyznom po tym jak mężczyzna się wysra zamiast papieru toaletowego.

-Jakiś gość powiedział „huj mnie boli” a jakiś inny się uśmiechnął może dlatego że gwałciłeś za mocno.

-Pokazał mi jak je dzieci gdy czytałem słowo „szczęście” i powiedział „zjadłem już 6 z nich, zjadłem swoje szczęście”

 

Nowa rzecz

Np.. Gdy usypiam sprawiają bym miał papierek w ustach po cukierku gdzie mi się wydaje, że go jadłem. Już 3 takie rzeczy sprawili nim usnąłem. Trzy różne. Albo przywołują z tych snów co tworzą wspomnienia i robią z nich normalne ludzkie wspomnienia. Tak by mnie oszukać.

 

ALE MICHAŁ!

Gdy komputer który generuje moje odpowiedzi na myśli w formie np. obrazów lub myśli uwydatnia jakieś wady albo nieodpowiednie mechaniczne zachowanie to słyszę w głowie „Michał” z intonacją jakby jakaś kobieta upominała jakiegoś „Michała” nie mnie. Wtedy wyłapują odstąpienia od normy i dzięki temu mogą kalibrować lepiej maszynę do generacji moich myśli i ich interpretacji. A dla mnie jest to takie odczuwanie, że niby ktoś nie pozwala mnie skrzywdzić gdy ta kobieta tak mówi. Wiem, że to jest nieprawdą ale niemniej jednak moje ciało reaguje w ten sposób. Powtarza się to kilkanaście razy dziennie od chyba 6 miesięcy.

 

Bo tak ma być

Gdy zadaję sobie pytanie i chcę pomyśleć nad odpowiedzią to zazwyczaj słyszę „bo tak ma być” i usuwają możliwość moją do myślenia nad danym tematem. Po chwili nie wiem o czym myślałem. 

 

Podwójne potrójne sny – kontynuacja snów po niby zaśnięciu

Czasem budzę się na chwilę i zaraz no tak po 10 sekundach od zamknięcia oczu włączają sen by leciał dalej. Czyli gdy go przerwałem albo gdy go oni przerwali to nie ma znaczenia gdy zamknę oczy to włączają go dalej by leciał. Czasem kilkanaście razy na noc tak mam. Tak jakbym go tylko zastopował przez obudzenie się. 

 

Poranne piosenki

Obecnie przeprowadzają jakiś eksperyment sprawiając, że słyszę znane mi piosenki tak jakby w podświadomości. Cicho ukryte ale ledwo słyszalne. I trwają one powiedzmy z godzinę. Nie jestem w stanie ich zastopować.

Teraz robią sny z mojego życia. Np. z kilku dni to o czym myślałem jest w moim śnie. I sprawiają bym myślał, że to prawdziwy sen a nie stworzony.

 

Seks z rodziną

Sprawili mi sen gdzie moje siostry chcą mnie zgwałcić i przejąć kontrolę nad moim opętaniem. Były w nim też opętane dzieci, które też z nimi współgrały. W końcu zacząłem mówić, że „jezus jest moim zbawcą” to sprawiali że moje siostry sprawiały bym chciał mieć seks ze mną. Wszędzie panowała mroczna czarna sceneria. Potem się obudziłem. Zaraz po tym śnie dali mi taki gdzie kilku mężczyzn sprawiało że staję się coraz bardziej kontrolowany i opętany. Siedział tak jakby nad moją głową i znęcał się nade mną w tej realności. Ja byłem świadom tego co mi robi i tego co chce mi robić. Jakiś inny niby go powstrzymywał a tylko mówił ile mu wolno tak jak to robią za dnia gdy jestem świadomy, gdy się wymieniają między sobą to sobie tłumaczą na co mogą sobie pozwolić. Teraz jak się obudziłem wymieniają się cipą mojej siostry pokazując mi ile dla nich znaczy to co mi robią. Następnie usnąłem i miałem sen gdzie ćwiczyłem boks i czułem zmęczenie moich rąk w trakcie treningu w tym niby-śnie.

Ktoś sprawił, że nerwy mojej dupy zaczęły pulsować ale od wewnątrz a nie na zewnątrz. W dupie.

 

15.12.2019

Przesyłanie całych doświadczeń

Mogą sprawiać, że będę miał całe doświadczenie kogoś kto np.. Jest koło mnie. Przed chwilą dali mi takie coś, że myślałem że jakaś kobieta wyszła z wanny i pachnie mydłem. I czułem jej zapach i obecność jej była tak jakby prawdziwa.

Sprawiają że nie pamiętam nawet o tym, że mam iść do urzędu w dany dzień. Sprawiają że zapominam podstawowe informacje na temat życia mojej rodziny jak np.. to że moja siostra będzie miała dziecko i żyje tak jakby ta informacja nigdy do mnie nie dotarła.

https://www.geekweek.pl/news/2019-11-04/siec-neuronowa-czyta-fale-mozgowe-i-odtwarza-ludzkie-mysli-w-czasie-rzeczywistym/?fbclid=IwAR0AmL4H4TF5is2ADPWMbKH4887Dk5itqBj_Asz7Zouen2G_-yQ2IdTfbTM

Sprawili, że mnie nogi nie bolą po pracy a jak byłem w Anglii to sprawiali że mnie bolały.

Wgrywają i układają mi sny tak bym myślał, że jestem w nich świadomy. I że podejmuję w nich decyzje oraz rozmawiam z ludźmi. Myślę, że po zmapowaniu moich schematów myślowych wykorzystują je w snach tak bym myślał, że to osobna rzeczywistość w której żyje..

 

Sprawiali, że mnie zęby bolą.

Wiele razy sprawiali, że mnie zęby bolą, kilkanaście dni temu użyli czegoś by mnie bolały z jednej strony jakiejś energii przez 2 dni to trwało, teraz ten ból tych kilku zębów jest jakby pod przyciskiem, gdy chcą używają go i boli mnie kilka zębów w tym miejscu gdzie ta energia była. Tabletki na ból nie pomagały gdy to robili. Potem robili mi taki ogromny ból głowy, takie ogromne migreny co też nie pomagało jak brałem przeciwbóle.

Sprawiają, że nie czuję głodu.

Trzymają mnie w takim głupim otępieniu mentalnym gdzie nawet agresywne zachowanie wobec innych jest śmieszne i normalne. Pracuję na mieście i policjanci przechodzą. Podsyłają mi myśli np.. By kopnąć policjanta a ja jestem w takim ogłupionym stanie gdzie nie mogę myśleć logicznie, że to nie jest dobra rzecz do zrobienia. W chwili gdy chcę iść to zrobić luzują trochę technologię bym uświadomił sobie ten czyn i przestaje chcieć to robić.

 

Survival mode

Zamiast żyć normalnie to jestem w Survival mode. Życie jest takie, że ledwo mogę przetrwać kolejny dzień i dziwię się sobie dlaczego nie umieram od tego każdego dnia.

18.12.2019

NORMALNI LUDZIE MI TO ROBIĄ

W pracy wieczorem coś im się zepsuło i głupota jaką generował mój umysł na chwilę ustała. Te ciągle zmieniające się zdania i co chwilę z nową koncepcją w tym stanie ogłupienia mentalnego ustały. Zlecieli się by to naprawić. Ktoś powiedział że tą część musi naprawić ktoś z jakiegoś instytutu. To potwierdza, że moje myśli są generowane przez jakiś sztuczny AI, który ciągle utrzymuje mój mózg i ciało w tych stanach. Po raz chyba pierwszy słyszałem wyraźne zwykłe ludzkie głosy odłączone od tej technologii udawania, że to jakieś „istoty”.

Przykład głupot jakie słyszę, przed chwilą oglądnąłem film o kwantowym komputerze i usłyszałem „jesteś kwatnowa cipeczka, która zmienia superpozycje”.

 

Szatniarz

Jednego dnia byłem w klubie szatniarzem, była zamknięta impreza dla 16-letnich osób. Sprawiali, że czułem podniecenie do do 16-letnich dziewczyn a w umyśle byłem tak jakby głupszy od każdej z tych dziewczyn. Podniecenie to było wygenerowane przez jakąś technologię, nie było normalne, doświadczyłem kolejnej metody na generowanie podniecenia. Odczucie było jakbym był trochę na jakiś lekkich narkotykach, dziewczyny były trochę bardziej seksualne niż można by się było wydawać, mózg mój był podatny na ich wdzięki, nie miałem świadomości tego że mają tylko 16 lat, wydawało mi się, że są bardziej dojrzalsze ode mnie. Chociaż dla normalnego świadomego dojrzałego umysłu patrzyłem tylko na cycki wydawało się jakbym był pod „czarem” tych zbyt dla mnie młodych dziewczyn. Ta technologia może sprawić, że kompletnie zapomnisz o normalnych socjalnych uwarunkowaniach i będziesz się dobierał do nieletnich dziewczyn. To może byś użyte na każdym z nas.

 

20.12.2019

Rano kolejny gwałt. Wieczorem gwałt.

Ciąg ogłupionych stanów emocjonalnych. Ciągnący się cały wieczór. Od 2 miesięcy generują seksualne myśli na temat kobiet nieustannie ale takie bardzo głupie nieustannie związane z żeńskimi genitaliami. Do tego dodają taki stan emocjonalno-myślowy ogłupienia i bycia zabawnym debilem. Nie wiem jak są one generowane w mojej głowie ale nie wierzę, że ktoś je wymyśla, na pewno jestem podłączony pod jakiś komputer który generuje przynajmniej potencjalne odpowiedzi na to co widzę przed oczami. Gdy widzę dziewczyny przechodzące koło mnie te myśli są generowane do tego często generują taki odruch by złapać je za genitalia, który jest zatrzymywany. Gdy ten odruch jest generowany tworzą stan w moim umyśle, że to jest „cool” robić takie coś. Te głupie myśli są generowane godzinami, nie wierzę, że ktoś siedzi i je wymyśla bo to trwałoby wieki. 

 

21.12.2019

Bawią się moimi wspomnieniami. Wyświetlają je jak chcą. Wspomnienia ucinają szybciej niż jakbyś sobie normalnie przypomniał coś. Po prostu jest to niemal wyświetlane przez pół sekundy i znika, coś jakbym był maszyną której używają do swoich celów. 

Mogą odtworzyć każdy głos jaki słyszałem kogokolwiek i mówić nim w mojej głowie. Nawet osoby którą przed chwilą spotkałem przed chwilą na ulicy czy widziałem na video. Sprawdzili to w moim umyśle już kilka razy.

 

SCHEMATY MYŚLOWE I GENEROWANE W NICH MYŚLI

Wiesz jak czasem myślisz w ten sam sposób lub o tym samym? Zhakowali mi te schematy myślowe i w wsadzają w nie swoje myśli, czyli wydaje ci się, że to twój schemat ale myśli już są inne niż te co powinny się pojawić. Np.. Gdy jesteś zmęczony myślisz inaczej, gdy jesteś rozbawiony myślisz w inny sposób to właśnie te stany i to jak myśli są układane w tych stanach zostało u mnie zhakowane. Generują podobne stany, niemal takie same i generują w nich myśli jakich nie powinno być. Trzymają cię w tych stanach i generatorach myśli godzinami.

Dla przykładu stoję na ulicy i mam tak zwaną „bezmyślną pracę” czyli zapraszanie ludzi do klubu, przy której nie trzeba się wysilać intelektualnie. Przez 5 godzin jestem w stanie emocjonalnym takim jakby ktoś ci przed chwilą opowiedział głupi dowcip i miałeś taki lekko głupawy śmiech. I trzymają mnie w stanie po usłyszeniu tego dowcipu przez 5 godzin generując przy tym takie całe ciągi myśli, że jakieś osobowości między sobą rozmawiają o jakiś bezsensownych koncepcjach. Wydaje ci się, że osoby zmieniają się co chwilę, że przychodzą nowe stare odchodzą. Twój umysł jest kompletnie pochłonięty tymi rozmowami, chociaż kompletnie nie mają sensu ale używają twoich schematów myślowych czyli np.. Dodają twój własny schemat w którym myślisz, że słyszysz coś bardzo mądrego i wydaje ci się śmieci jakie generują w twojej głowie to bardzo mądre rzeczy. Potem twój schemat śmiania się z czegoś do czegoś co nie jest śmieszne, co nawet ci się nie pojawiło w umyśle ale się śmiejesz. 

 

Inny przykład używania schematów myślowych:

Dla przykładu wiedzą jak się czujesz gdy fantazjujesz o seksie, wiedzą jaki schemat umysłowy ci się w głowie pojawia i co odczuwasz gdy to robisz. Uruchamiają ten schemat i te odczucia ale zamiast przyjemnych i miłych myśli podmieniają myśli i obrazy tego, że np.. Kobieta wsadza sobie gówno do odbytu, które przed chwilą wysrała i pokazują ci obrazy i filmy, że jej się to podoba i że to jest sexy. 

Albo przed chwilą pojawił się jakiś facet i zaczął zachowywać się jak pedał i używał do tego schematów myślowych mojej atrakcji do kobiet. Więc czułem pociąg do tego pedała latał na około mnie i mówił mi jakieś gejowskie zdania a ja byłem kontrolowany cieszyć się z tego co robi. I wszyscy się śmiali jak zajebiście jest.

// Tylko pomyśl jakie może mieć to zastosowanie np. Na politykach czy ludzi u władzy. Mogą sprawić, że będziesz mówił o rzeczach które są zupełnie sprzeczne z tym co ty myślisz i będziesz myślał, że to prawda to co mówisz bo używają twoich schematów myślowych i twoich emocji. Na mnie testują zmianę całych myśli gdzie da się rozpoznać głupotę przez jaką się przechodzi ale politykowi wystarczy podmieć tylko część myśli albo sprawić, że się śmieje z czegoś przed kamerą i myśli że to zabawne. Albo można mu wyłączyć myślenie na pewne tematy tak jak mi wyłączają myślenie o tym co mi robią i jak złe jest to co mi robią. Niemal z automatu jest to usuwane, tak jakby program wykrywał to, że chcę myśleć w ten sposób i usuwają to natychmiast.

 

ZHAKOWANIE WYOBRAŹNI

Gdy byłem w pracy bawili się mną w formie używania mojej wyobraźni. Pokazywali mi jak ogromny mężczyzna swoim penisem rozwala budynki od środka i na zewnątrz. Jakby był superbohaterem z filmów o takiej mocy. Tylko pokazywanie było w taki sposób, że używali technologii do tego by wizualizować to w moim umyśle, że niby widzę to w rzeczywistości jako stworzone z takiej białej chmury wszystko ale ledwo widocznej, tak jakby moja wyobraźnia mogła działać tylko w ten sposób. Tak jakbym był zmuszony do wizualizowania tego w ten sposób i wydawało mi się, że wychodzi to ze mnie a nie od nich. 

Gdy leżę w domu i próbuję się zrelaksować i wyobrażać sobie przyjemne rzeczy to blokują zupełnie możliwość wyobrażania sobie rzeczy przez wyobraźnię. Czasem przechwytują to co chcę sobie wyobrazić i zamiast tego powinno nastąpić w moim ciele od czuciowo pokazują mi przed oczami podobne rzeczy do moich wyobrażeń przy użyciu technologii do generowania filmów w moim umyśle przed oczami w czarno białych kolorach. Nie wiem dlaczego nie używają kolorów, bo czasem się zdarzyło, że ich użyli. 

 

BLOKOWANIE WŁASNYCH MYŚLI

Używają technologii do blokowania moich własnych myśli czy nawet słów jakie mam napisać. Dla napisania czegoś doświadczenie jest takie, że masz jakąś myśl jaką chcesz napisać i nagle coś się dzieje w twoim umyśle i ona znika i nie pamiętasz co chciałeś napisać. Blokowanie całych schematów i ciągów myślowych jakie powinieneś mieć w ciągu dnia wygląda tak, że siedzisz jak Zoombie i nic ci do głowy nieprzychodzi i jesteś taki otłumiony tym co ci robią. Pamiętam jak mój umysł działał i „myślał” przed tym nim mi to zaczęli robić i wiem jak działa i myśli teraz. Dwie zupełnie różne sprawy. Wcześniej moża było słyszeć tysiące różnych myśli w ciągu dnia i odczuwało się wiele emocji, teraz myśli pojawia się tylko kilka i są one zazwyczaj by „zrobić następną rzecz” z impulsem do działania. Nic innego się nie pojawia. Na dzień dzisiejszy zrobili ze mnie dosłownie „Zoombie”, które codziennie jest używane do ich eksperymentów z ludzkim ciałem i umysłem, który żyje tylko po to by przetrwać kolejny dzień i nie jest w stanie nawet zaplanować jednego tygodnia. 

 

PRZEKIEROWYWANIE CIĄGU MYŚLI

Są w stanie przekierować moje myślenie „na inne tory” gdy myślę o czymś i powinienem mieć jakąś własną reakcję lub odpowiedź na tą myśl to przekierowują to w coś innego. Np.. Gdy myślę o tym co mi robi jeden z nich w danej chwili to zamiast mieć właściwą emocjonalną reakcję na ten akt przeciwko mnie i racjonalną myśl odnośnie tego, że jest to bardzo złe co mi robi to ta myśl jest przekierowywana na jakąś sztucznie wytworzoną głupią myśl seksualną wobec tej osoby, że zamiast reagować odpowiednio na to co mi jest robione wytwarzana jest jakaś głupota i moja chęć reagowania odpowiednio na ich akt jest usuwana. 

 

KONTROLOWANIE POPRZEZ ZACHOWANIA

W ostatnich dniach mówili w mojej głowie, że kontrolują mnie poprzez moje zachowania do których myśli są nie potrzebne. Tak też przeżywam dni w pracy, że wykonuję schematycznie kilkanaście jakiś zachowań gdy oni eksperymentują na mnie, nie posiadając żadnych myśli w głowie. Np.. Wręczając godzinami ulotki przechodnim nie przychodziło mi nic do głowy, żadne myśli żadne znudzenie, żadne zmęczenie. Moja właściwa reakcja na to co robię powinna być znużeniem już po godzinie tej pracy i uświadomieniem sobie, że nie powinienem pracować za tak niską stawkę i mogę zarabiać dużo więcej pracując gdzieś indziej. To zupełnie nie następuje, nie pojawiają się zupełnie myśli na temat tego co robię jakbym był takim Zoombie do wykonywania tej pracy. W tym czasie oni nadal eksperymentują na mnie w różny sposób. 

Z tego zachodzi prosty wniosek, że zmienienie człowieka w bezmyślne Zoombie, które wykonuje określoną pracę całymi dniami bez jej kwestionowania jest zupełnie możliwe. Tylko pomyśleć jakie może mieć to konsekwencje w skali globalnej gdy ta technologia jest używana na masie ludzkiej. 

 

EKSPERYMENTY Z ODCZUWANIEM CIĘŻARU

W ostatnich dniach przeprowadzali na mnie eksperymenty z odczuwaniem ciężaru. Np.. Nie czułem ciężaru rąk ani ciała, balansowali ten ciężar na całym ciele doświadczenie takie, że nie czuje się w ogóle ciężaru ciała ani nie odczuwa się zupełnie mięśni jakby się było z gumy, która się wygina w każdą stronę. 

I w połowie ciała jakby był punkt który balansuje twoje gumowe ciało. Często gdy wracam do domu to sprawiają, że przechylam się w jedną lub drugą stronę odczuwając ciężar z jakiejś strony. Tak jakby coś cię nagle przechylało. To samo na nogach tylko na ich przedniej części odczuwam ciężar. Ten ciężar nie jest ludzkim zmęczeniem czy ludzkim odczuwaniem ciężkości tylko jakby był wygenerowany syntetycznie. Nieprawdziwy ciężar a jednak oddziałuje na ciebie. Rozdaję ulotki ale dla przykładu nie odczuwam rąk. Tylko jakby jakiś kikut dawał tą ulotkę.

 

STANY PONARKOTYCZNE

Utrzymywany jestem w takim stanie najbliżej można to porównać do stanu ponarkotycznego gdzie nie odczuwa się niczego oprócz jakiejś ohydy w całym swoim ciele i wiesz, że ciało musi to wydalić z siebie i zajmie to kilkanaście dni. Jakby narkotyki przestały działać i pozostawiają taki stan ponarkotyczny zmęczenia i ohydy, tylko który nigdy nie odchodzi trwa całymi dniami, tygodniami zmieniając chemie w moim ciele. Wiele razy wprawiali mnie stany tak jakby narkotycznego pobudzenia lub osłabienia.

 

BRAK SKUPIENIA UMYSŁU NA ZADANICH

Po tym jak sprawiali, że nie mogłem wykonywać zadań mentalnych (pracy przed komputerem) i musiałem się zwolnić z takiej pracy ten trend niemożliwości skupenia nadal jest podtrzymywany. Ciężko mi nawet się skupić na tym by wykonać jakiś tutorial na komputerze by coś na nim naprawić. Zapamiętanie kolejnych kroków tego co w nim pisze graniczy z cudem. Teraz blokują mi w umyśle przetłumaczenie słowa „tutorial” na polski.

 

HANDLAŻ NARKOTYKÓW

Pracując przy promocji klubów muzycznych wieczorami od niedawana zaczął podchodzić do mnie lokalny handlarz narkotyków i proponował mi bym sprzedawał jego towar turystom którzy często pytają o niego. Do narkotyków mam już dojrzałe usposobienie czyli takie, że powinny być zakazane to samo z alkoholem i papierosy – choć sam za młodu piłem czy paliłem czy próbowałem lekkich narkotyków. W tym, że narkotyków nie brałem od 15 lat a alkoholu od 6. Gdy ten handlarz podchodzi do mnie zmieniają mój obraz jego w mojej głowie na „cool” gościa który po prostu robi sobie w życiu co chce i nie ma go co osądzać. I zmieniają mój sposób myślenia odnośnie tego co robi na to bym wziął od niego numer telefonu i gdy ktoś będzie chciał ode mnie jakieś narkotyki to po prostu bym do niego dzwonił i on będzie mi tam odpalał połowę z tego z co zarobi. Tak jakby moje już dojrzałe rozumienie tego jak narkotyki wpływają na społeczeństwo i opór przeciwko nim był usuwany przy jego podejściu lub przy osobach które chcą ich ode mnie. A ja jestem wtedy taki niby rozweselony jego obecnością. W ogóle dojrzałe myślenie jest zupełnie blokowane. Jak np. konsekwencje używania tej technologii na większej liczbie społeczeństwa co właściwie z jakiegoś nieznanego mi powodu pozwolili właśnie zapisać teraz a przez 5 lat eksperymentów nie pojawiała się taka myśl w mojej głowie.

 

UTRZYMYWANIE MNIE WSTANIE OK BYCIA  Z TYM CO ROBIĄ

Gdy nie przeprowadzają eksperymentów utrzymują mnie w takim stanie marnowania czasu na rzeczy inne niż radzenie sobie z tym, np.. Na oglądanie filmów na youtube, których już wcześniej gdy byłem bardziej normalny zdecydowałem się nie oglądać. Teraz dla nich sterowanie mnie bym je oglądał jest rzeczą dla mnie naturalną, niemal dziś zaczęli stymulować odczuwanie nawet zainteresowania i pozytywnego odczuwania tego co oglądam. W głębi siebie wiem, że to też manipulacja. Zamiast skupić swoją uwagę wyłącznie na tym by pozbyć się tego z ze swojego życia bo to jest najbardziej racjonalne posunięcie i decyzja sprawiają bym akceptował stan w jakim jestem i nie przeciwdziałał przeciwko nim w żadnej sposób a tylko akceptował to co jest. Podprogowa myśl przewodnia to: „O teraz mi nic nie robią to odpocznę chwilę marnując czas na czynności, które mi nie pomogą”. Chociaż prawdziwego odpoczynku nie odczuwałem już od roku. 

 

JEDZENIE PO WYJŚCIU Z DOMU DO PRACY

Przez jakiś miesiąc przychodziła pewna grupa gdy wychodziłem z domu do pracy i szedłem by kupić coś do jedzenia to bawili się moimi decyzjami odnośnie tego co mam kupić. Bawili się moją „ochotą” na to co mam. Przy tym wsadzali mnie w taki stan ogłupienia a moja ręką 10 razy brała w rękę inną kanapkę. Robili to też często gdy szedłem po pracy. Mieli przy tym niezły ubaw.

 

GŁOSY W GŁOWIE (Voice to Skull)

Większość głosów od innych jakie słyszałem były można to powiedzieć „bez skazy” czyli były bez negatywnych cech charakteru. Do każdego głosu jest dostosowana pewna osobowość z cechami charakteru i takim ogólnym uosobieniem „niby” istoty czy doskonałego „człowieka”. Nie posługują się w mojej głowie przy użyciu tej technologii normalnymi ludzkimi głosami. Chociaż wiem, że ta technologia jest operowana przez ludzi.  

 

NAJGORSZE CO ROBIĄ

Chyba najgorsze jest nieustanne doświadczenie sztucznego odczuwania tego, że mam godzić się na dany głos czy stwierdzenie. Często gdy coś mówią jakieś zdanie mam taką reakcję całego ciała, emocji i myśli że mam to uznać za wyższą prawdę niż to co znam w sobie za prawdę. I do póki nie przestaną tego używać czuję się kompletnie zdominowany tym zdaniem, rozmową, stwierdzeniem. Tak jakbyś był podporządkowany czemuś co tobą steruje dowolnie a w twoim umyśle wydaje ci się że to jakaś osoba nawet jeżeli jest to zupełnie sztucznie wygenerowane i wiesz że jest to sztucznie wygenerowane. 

 

KONTAKTOWANIE

Na obecny moment jeszcze kontaktuje z tym co ktoś do mnie mówi. Chociaż odpowiedzi na ten kontakt różnią się myślowo od tego co chcę przekazać. Nie wiem co będzie jeżeli zaczną eksperymentować ze znaczeniem tego co ktoś do mnie mówi lub słyszeniem ich w moim umyśle.

 

ROZMAWIANIE Z LUDŹMI

Gdy rozmawiam z ludźmi to po chwili podsyłają mi co mam powiedzieć. I mogę wybrać albo to powiedzieć by kontynuować rozmowę albo nie mówić nic bo nic innego mi się w głowie nie pojawia. Coraz ciężej jest odróżnić własne myśli od tych przez nich wygenerowanych. 

 

GRA W PORÓWNANIA

Od kilku tygodni porównują rzeczy w moim umyśle. Np.. Dają jakąś myśl i porównują ją np.. Z jakimś wspomnieniem albo jakąś koncepcją. Często te porównania są odwrotnościami ale słyszę w głowie często „i porównaj z…” i coś tam mi wyskakuje w głowie – tak jakby to było pod przyciskiem. Klik i się pojawia.

 

CO CHWILE PRZYCHODZĄ NOWI KTÓRYCH UCZĄ

Co parę dni przychodzą nowe osoby które uczą jak ta zamontowana na mnie maszyna działa. Uczą ich jak mnie wykorzystywać. Uczą tego jak działają moje schematy myślowe. Dają im wszystkim dostęp do całego mojego życia. Potem nowi testują swoje „zdolności” w moim umyśle generując np.. Porównania moich myśli do rzeczy w moim życiu albo obrazy czy filmy. 

 

Brak własnych myśli nawet gdy myślę, że to moje myśli

Dziś uświadomili mnie, że nawet gdy oglądam coś na youtube i gdy „wpada mi” do głowy jakaś myśl to jest to myśl z ich gry. Myśl wydaje się jakby pochodziła ode mnie i była moja, tak jakbym to ja myślał. Do tej pory ignorowałem te myśli bo trochę tak bezmyślnie się pojawiały podczas oglądania tych filmów. Teraz wiem, że są one tworzone w moim umyśle nawet gdy przypominają moje. Byłem święcie przekonany, że tego się nie da zmienić, że nadal mogę myśleć „jak ja” a tylko blokują moje myślenie i od czasu do czasu podmieniają moje myśli na inne i gdy to robią to dają znać o sobie. Teraz wiem, że zapanowali nad moimi własnymi procesami myślowymi i wcale o sobie dawać znać już nie muszą. 

 

Przykład gry myślowej

Siedziałem w McDonalds i usłyszałem jak dziewczyna mówi „pamiętasz jak byliśmy młodzi byliśmy tacy głupi” i myślałem o tym, że nie mogę znaleźć nic głupiego w mojej przeszłości co uważam, że było głupie. I że rozumiem, że ta dziewczyna jest inna niż ja i że miała inne życie. I zastanawiałem się nad tym jak coś było dla niej głupie kiedyś i jak jest teraz mądrzejsza w tej kwestii. A to, że jest „mądrzejsza” wziąłem z jej sposobu mówienia który silnego przekonania i tego w jaki sposób mówiła o tym jak kiedyś głupia była. I myślałem nad tym by podała przykład ale nie dosłyszałem o czym mówiła. 

Myślałem o tym by po

Urwali mi to co chciałem zakomunikować tym przykładem.

Po tym McDonaldzie poszedłem do domu. Oglądając film na youtube gdzie gość wygrał milion dolarów i miał to wydać w 1 dzień – myślałem że mi dali spokój na chwilę. I wygenerowali najpierw myśl, że gość kupił 3 playstation i w moim umyśle dodali „po co mu aż 3 playstation? Przecież jedna wystarczy a 3 to głupia decyzja” tak jakby to była dosłownie moja myśl i nawiązali do tego, że w McDonaldzie nie mogłem znaleźć w głowie nic co byłoby głupią dezyzją, chwile potem w filmie gość powiedział, że kupuje dla rodziny te playstation. To ja zatrzymałem film by zastanowić się nad tym, że nawet mi do głowy nie przyszło, że może kupić dla kogoś te playstation i że trochę głupie jest nie mieć nawet takiego pomysłu gdy ma się milion dolarów. I tak się zastanawiałem dlaczego myślę tak ewidentnie prosto bez niczego więcej no ale nic mi nie przyszło więcej do głowy.

A chwilę potem dali mi myśl i wprawili mnie w stan stresu, że ja bym kupował wszystko dla wszystkich jakbym miał taką okazję po kilka razy bo byłbym zestresowany tym, że nie zdążę w jeden dzień tego wydać i nie patrzył bym na to ile wydaje – dali mi odwrotną myśl do tej co miałem wcześniej „że głupie jest kupowanie 3 playstation”. Do tego było kilka zmian w moim myśleniu ale bez realizacji myśli i dzięki temu ktoś tam coś osiągnął. I w takie rzeczy się nieustannie bawią w moim umyśle. Nie wiem dlaczego było dla nich ważne wygenerowanie odwrotnej myśli w moim umyśle było to zrobione na potrzeb jednej z dzisiejszych ich gier. A ja cały czas siedzę jak głupi doświadczając ich manipulacji i braku własnego życia. W tym, że w przeciągu 10 minut było z 20 takich manipulacji emocjonalno-myślowych a pochodzą one z pustego umysłu w którym nic się nie pojawia przez chwilę i potem znowu kolejne się pojawia a ty NIE JESTEŚ W STANIE PRZEŚLEDZIĆ SWOJEGO TOKU ROZUMOWANIA W OGÓLE!. Manipulacje jakie odchodzą w mojej głowie są tak zaawansowane, że nawet nie wiem jak je spisać.

A teraz sobie uświadomiłem, że nie miałbym takiego zachowania jakie mi wsadzili do głowy bym myślał, że miałbym. 

 

USUWANIE

Mają w mojej głowie zaprogramowane frazy, które znaczą by ktoś lub już automat wykonał daną pracę, np.. Gdy pojawi się jakaś moja myśl na pewien temat co może do czegoś mnie przybliżyć to słyszę „nie śmiej się” tak jakby to ktoś mówił do kogoś kto obecnie jest przy mnie w tym dniu. W ich zamyśle do zdanie ma mnie ośmieszyć, że pomyślałem coś głupiego a tak naprawdę jest to komenda do usunięcia lub poprawy czegoś w technologii jaka jest na mnie używana. Komenda ta przerywa dalsze podążanie za myślą jaką miałem i usunięcie z pamięci o czym przed chwilą myślałem.

Dziś zmusili mnie do wzruszenia, wygenerowali płaczliwy stan. Nie wiem co to za stan, przypomina okres 2 tygodniowego płaczu z 2016 roku gdzie zostało to zablokowane przez kogoś. Uczucie bycia dzieckiem 9-letnim które płacze z powodu tego, że nie chce czegoś robić. 

 

Mózg i seks

Trzymanie mnie w stanie seksualnego pobudzenia godzinami robiąc międzyczasie coś z moim mózgiem, czuję albo ogromny jego ból w pewnych partiach albo jakby wydzielał coś do organizmu. Chcą by mój mózg działał w pewien sposób. Jakbyś czuł na około siebie promieniowanie jakiejś częstotliwość co wpływa na ciebie w pewien sposób a także ukrywa co naprawdę jest ci robione.

 

Pokoje do gier

Tak można nazwać to co robią w moim umyśle gdy przychodzą na te gry. Tworzą cały pokój w którym uczestniczą i grają między sobą a ja jestem zupełnie tym pochłonięty. Tworzą całe wielogodzinne scenariusze, które w głowie przeżywam albo całe realności np.. Ostatnio zrobili mi przerażający horror gdzie kobieta była przerażona tego co jej robią innym razem grają w jakieś koncepcje mi nie zrozumiałe i wyświetlają mi w umyśle różne rzeczy – chociaż bardziej wyświetlają to między sobą. Są w tym bardzo inteligentni ja nie jestem w stanie rozumieć o co w tym wszystkim chodzi.

 

WNIOSKI 2019

Do teraz nie dopuszczają do mojej świadomości jak złe jest zrobienie z kogoś dosłownie robota, który reaguje odpowiednio pod ich przyciskiem, np.. z tym śmiechem lub parskaniem. Są w stanie usunąć takie realizacje bo (tu usunęli słowo) innych decyzji życiowych.

Nie czuję się trzeźwo myślący od kiedy przybyli po mnie. Zmuszają mnie bym myślał w pewien schematyczny sposób. Tak jakby zaprogramowali już moje myślenie. 

Choć używana była na mnie przez ostatni rok do niewielkiej części bardzo przerażających rzeczy, mogę sobie tylko wyobrazić co mogą mi zrobić przy użyciu tej technologii jeżeli chcą bym widział czy słyszał jakieś straszne rzeczy. Kilkanaście razy tylko przerażali mnie podsyłając mi jakieś demoniczne i przerażające postacie gdy mam zamknięte oczy. Chociaż w sumie nie wiem czy jest różnica w kontrolowaniu kogoś przez śmieszne ekspresje czy straszliwe dla mnie wychodzi na to samo.

Od roku są codziennie przy mnie, czuję się tak jakbym siedział z nimi w pokoju tylko ten pokój jest stworzony w moim umyśle i oni ciągle jakby wiszą nademną w nim przebywając i robiąc co chcą ze mną. Nieustannie jestem świadom ich obecności, stosują taki trik mentalny byś myślał, że jesteś nieustannie pod ich nadzorem. Do tego w tym triku jest zawarta informacja, że wszyscy z nich mają autorytet nad tobą. Tak jakbyś był 9 letnim dzieckiem i matka stała nad tobą i jakbyś codziennie czekał na jej rozkaz odnośnie tego co masz robić. Dosłownie takie wrażenie, jakby jakaś kobieta była twoją matką i decydowała o wszystkim co robisz. Jesteś bombardowany takimi stanami cały czas.

Właśnie gość zwizualizował przy użyciu tej technologii kobietę która się zesrała mi na klate a potem zaczęła jeść to gówno. Potem kobieta wysrała ludzkie serce następnie wysrała własne dziecko a to dziecko wysrało własne serce. Zrozumiałem, że to banda psychopatów, którzy dostali technologię w ręce której nie powinni. W moim umyśle oszukują mnie sprawiając wrażenie jako mądrych ludzi z wartościami ale w głębi serca wiem, że to banda psychopatów.

 

28.11.2019

Dziś cały dzień eksperymenty na moim ciele. Sprawiają mi ogromny ból zębów i mózgu. Coś z nimi robią. Wieczorem sprawili, że serce mi stanęło 2 razy. Po tym zdarzeniu strasznie mnie serce boli przez długi czas.

Albo takie jazdy jak branie np.. Coś seksualnie pięknego co ci się podoba i cię podnieca jak np.. kobiecy orgazm i tworzenie ci w głowie połączenia dwóch kobiet jednej co ma ten orgazm od nóg do pasa i drugiej od pasa w górę która drze się w taki demoniczny sposób jak jakiś demon na wojnie gdy ma ten orgazm. Jakby dwie kobiety zamieszkiwały jedną. I usunięte z mojej głowy z takim znaczeniem, że takie rzeczy testują na kimś innym.

Chociaż nie odczuwam strachu przerażające jest dla mnie bycie kontrolowanym w ten lub każdy inny sposób. No ale moje fizyczne reakcje ze społeczeństwem są ściśle kontrolowane przez nich. Nie chcą by ktoś przerażony ganiał po mieście i wszystkim o tym opowiadał. Pompują we mnie taki sztuczny spokój. 

Gdy mnie niby usypiają włączają mi filmy i jestem tak wyczerpany i zmęczony, że wydaje mi się, że naprawdę tam jestem. Są w stanie wygenerować komputerową rzeczywistość i będziesz myślał, że jesteś jej częścią. Gdy zamykasz oczy wsadzają cię w stan gdzie wyświetlają ci filmy z udziałem osób z twojego życia. Takich z którymi już dawno nie masz kontaktu, robią mi to od miesięcy. 

 

Odczuwanie dotyku i wyciągania energii

Sprawiają jak na razie taką iluzję dotykania mnie w rzeczywistości, np.. Kładą mi rękę na ramieniu i w mojej świadomości pojawia się niewidoczna ręka na ramieniu ale nie czuje jej dotyku. Tworzą w ten sposób całe postacie, które stoją za mną, przede mną, są wielkie jak dom itd.. I robią to seksualnie też ukazują mi dziewczyny przede mną mające ze mną seks i wtedy uruchamiają coś i jakby wysysało ze mnie energię w miejscu moich genitaliów. Nie wiem co to jest, jak narazie nie odczuwałem tego nigdzie indziej, chociaż by się wydawało, że mogą to zrobić na każdej części ciała. 

 

Piekło na ziemi

Nim się to wszystko zaczęło, znalazłem na youtubie film gdzie facet opisywał jak za życia wylądował w chrześcijańskim piekle i był tam przez chwile, gdzie opowiadał, że jest taka świadomość, że cierpienie się tam nie kończy i wiesz o tym, że się nie kończy i nikt ci nie może pomoc. To oglądając to patrzyłem na to z niedowierzaniem, że przecież ja bym coś zrobił i takie coś jest niemożliwe, że nie można nic zrobić. I że z ciekawości bym zobaczył jak jest w piekle. Uznałem to za głupotę, że nie można nic zrobić. To mi zrobili to jednego dnia – wsadzili mnie w taki bolesny stan a ja z całej siły próbowałem jakoś to powstrzymać, modliłem się, próbowałem używać umysłu ale wszystko blokowali. Człowiek leżał i nie mógł nic zrobić ani niczego powstrzymać. Doświadczyłem tego, że można zaznać takiego piekła na ziemi. Robili mi tak wiele razy. Już nie jestem ciekawski jak tam jest.

 

Programowanie moich reakcji

Od wielu miesięcy nieustannie generują jakieś głupoty w mojej głowie tak jakby przeze mnie rozmawiało kilkanaście osób cały czas, między sobą i ja cieleśnie i emocjonalnie reaguje na ich żarty i rzeczy jakie robią tak jakby włączali coś i nagle mam z nimi rozmowę w głowie ale bardzo głupią. Staram się to ignorować i robić swoje rzeczy ale trwa to czasem godzinami albo całymi dniami. Normalnie emocjonalnie reaguję na ich zdania zaczepki dorzucają to wrażenie agentów matrixowych a jest ich wielu i takie się ma wrażenie jakby jakąś osobowość inna przejmowała na tylko „odpowiedź” do tego co się pojawiło w głowie i po sekundzie znikała, czasem dłużej niż sekundę jest.  I taki nieustający ciąg tych wgrywanych zachowań i rozmów między nimi, których w ogóle nie pamiętam bo wszystko jest usuwane. Teraz minął już z rok od tego i dziś zaczęli mówić, że już nie muszą tego używać, że to już zrobione. Zmusili mnie do tego bym myślał, że to ktoś inny się podłącza by opowiadać na a nie, że jest to generowane. Chociaż miałem tego przebłyski wiele razy ale to nie pomaga, że coś zrozumiesz bo mogą to usunąć i nadal używać tego jak chcą. Zrozumienie nie pomaga.

 

Jak głupie jest życie?

Jeżeli może być kontrolowane do takiego stanu jak moje jest. Po co w ogóle żyć? Twoje myśli kontrolowane i tworzone ich, twoje emocje kontrolowane i tworzone ich, decyzje kontrolowane i tworzone ich, ciągle w bólu. 

 

Jurgen Ziewe i programowanie snów

Opisuje też w tym filmie, że już zmapowano które części mózgu są odpowiedzialne za. Więc można je kontrolować przez technologię.

Programują mi tak zwane: Świadome sny. Jest różnica między świadomym snem a snem w którym jesteś totalnie obecny. https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiadomy_sen

 1. wiadomość stanu snu (alienacja)
 2. Świadomość zdolności podejmowania decyzji
 3. Świadomość funkcji pamięciowych
 4. Świadomość samoświadomości
 5. Świadomość środowiska snów
 6. Świadomość znaczenia snu
 7. Świadomość koncentracji i skupienia (subiektywna jasność tego stanu).

Później, w 1992 roku, badanie Deirdry Barrett badało, czy świadome sny zawierają cztery „konsekwencje” (corollaries) świadomości:

 • śniący jest świadomy, że śni
 • przedmioty znikają po przebudzeniu
 • prawa fizyczne nie muszą mieć zastosowania we śnie.
 • śniący ma wyraźną pamięć o świecie w trakcie przebudzania.

 

Mega Horror

Ale horror, budzili mnie chyba z 20 razy do tej realności bez ucieczki i eksperymentowali na mnie całą noc w tych realnościach, nie mogłem się domyślić która jest normalna prawdziwa. Pokazywali w wielu wersjach jak próbuje się wyzwalać jak przednimi uciekam i jak mnie łapią za każdym razem. Udawali moich rodziców. Zawsze mi się wydawało, że to już koniec ale zaraz potem znowu mnie budzili w realności bez wyjścia i wgrywali nowy horror. 

Z horrorami wogóle był taki okres, że mimo to, że mój strach jest kontrolowany to zacząłem spać przy zapalonym świetle bo nie chciałem tego już więcej doświadczać. Na niewiele się to przydało, po 3 dniach horrory przybrały na takiej samej sile i budzili mnie do tej realności bez wyjścia ale w niej było zaświecone światło tak jak w moim pokoju. Nie wiem jak oni to robią, że jest taka sama jak prawdziwa ale rzeczy jakie się tam dzieją już nie są.

 

Rzeczywistość bez ucieczki

Oni starają się zaprogramować normalną rzeczywistość gdzie jesteś totalnie świadom ale w półapce. Wydaje mi się, że chcą stworzyć Horror na ziemi. Taką rzeczywistość z jakiej nie ma ucieczki a wydaje ci się to twoją naturalną rzeczywistością. Gdzie jesteś bombardowany przerażeniem i wszystkim co wywołuje w tobie negatywne emocje i odczucia w wielu konfiguracjach. Czasem w tych programowalnych snach/rzeczywistościach wydawało mi się, że spędzałem całe dnie robiąc to co chcą nim się przebudziłem do normalnego życia. Budują matrix w matrixie. 

Próbowałem bardziej skatalogować swoje doświadczenia w tym opisie 2019, niż czasami powtarzające się rzeczy ale nie dają mi tego zrobić, za bardzo mi mieszają w głowie. Na tym kończę opis tego roku, nie wiem jak go przeżyłem, było też kilka momentów gdy chciałem pomoc od rodziny gdy ból był tak wielki, że już nie mogłem wytrzymać, niestety oni nie do końca wierzą w takie rzeczy a i też pomóc mi nie mają jak bo co mogą zrobić. Planuję iść na policję i dołączyć do STOPZET-U. 

Jeden raz jakiś facet się pojawił i ten kto obecnie na mnie eksperymentował próbował rozmawiać z nim tak jak mi to robią w głowie, używając ustalonego języka do porozumienia się między sobą zaprogramowanego przez ten firewall. Powiedział do niego „użyj codename” tak jakby był to jakiś wojskowy który nie miał czas na takie pierdoły i używanie tego języka i chciał by użwał nazwy tego „projektu” jakim jestem, tamten zaczął z nim rozmawiać normalnie poza moim słuchem bez tego dezorientowania mnie częściami zdań. 

 

Jeżeli ktoś kto to przeczyta to i ma jakieś informacje jakie mogą mi pomóc to niech się ze mną skontaktuje contact[@]themindcontrol.org.

 

Kontrola Umysłu – Anglia Rok 2017-2018

Moja Kontrola Umysłu 2015-2016