Kontrola umysłu i ciała 2020

STYCZEŃ

Kontrolowanie tego gdzie podążasz

Zaczęli programować mnie na pewne rzeczy bym patrzył w internecie. Np. Mam jakąś myśli na jakiś temat a zaraz chwilę znajduję rozwiązanie w sieci. Dla przykładu poszedłem się kąpać I miałem tam myśli na temat tego co Monika Rajska myśli na temat Polski i wydawał się w miarę naturalny ciąg myślowo-emocjonalny, byłem zaciekawiony tą myślą. Po wyjściu z łazienki w Internecie natrafiłem na jej produkt odnośnie właśnie tematu Polski po tym jak zasiadłem przed komputer. I jej przemyśleń na ten temat.

 

Miałem więcej niż 1 tego typu przypadek. Myślę, że chcą programować moje dni, by ciągle nie siedzieć ze mną i nie monitorować każdego mojego działania. Mam takie przejawy, że np. pewne kluczowe słowa powtarzają się w przeciągu kilku dni w kilku wywiadach, artykułach. Tak jakby wiedzieli gdzie w internecie można znaleść takie rzeczy I  kierowali mnie przez kontrolę umysłu do tego bym je czytał czy oglądał. I takie dziwne uczucie gdy uświadamiasz sobie kolejny raz, że cię na to nakierowali. Czasem słyszę jak ktoś pyta: „co dziś ma robić” I ktoś odpowiada, że będzie czytał o tym czy tamtym a ja po chwil zapominam, że ktoś coś takiego powiedział I mój dzień mija na czytaniu tego. Tak jakby uczyli się kontrolować połączenia jakie robisz w swojej głowie. Ta część infromacji + ta część informacji + ta część informacji I z tego wszystkiego taki wniosek i zrobisz to po przeczytaniu tego wszystkiego. Podejmiesz decyzje jaką oni chcą byś podiął zamist podjąć swoją.

 

Program jakim obecnie jestem ma na celu przejęcie twojej własnej persony by wydawało ci się, że to twoje myśli i działania. Na razie jeszcze świadomie mówie ale nie wiem jak długo to potrwa nim moja rodzina I społeczeństwo straci członka na rzecz kontrolowanego zoombie. Bo często już się tak czuję. Siedzę przed komputerem I jakby mnie zawiesili na chwilę bez żadnych myśli I uczuć I po chwili jakby nowe działanie się „załadowało” i zaczynam coś robić.

 

Suicide programing

Ahmed w tym wywiadzie: https://www.youtube.com/watch?v=qYu4VR-zzEY&feature=youtu.be naprowadził mnie na to co mi robią z ciałem, że to nazywa się Samobójcze programowanie. Robią mi tak, że godzinami leże kompletnie wyczerpany jakbym miał umrzeć, albo wchodzę na schody I jestem zdyszany jakbym miał 80 lat I zaraz miał umrzeć na zawał, albo torturują mnie godzinami.

 

Ahmed także opisuje, że to nie jest jakbyś głos słyszał ale jest bardziej podświadome tak jakby to były głosy tworzone za pomocą twojego umysłu. Takie się ma wrażenie, przynajmniej w tym roku mam takie wrażenie jakby już zmapowali mój mózg na tyle by robić to w ten sposób. Jakbyś pomyślał I zwerbalizował myśl w swojej głowie ale pochodzą to z innego źródła bo wiesz, że nie miałbyś takiej myśli.

 

Trochę dalej tu: https://youtu.be/qYu4VR-zzEY?t=1845 Ramola mówi o tym, że schizofreniczne symptomy mogą być wywoływane przez wojskową technologię, głosy, obrazy, stymulacje mózgu, usuwanie pamięci. 

 

Film w HD przesłany bezpośrednio do umysłu

Tutaj Ahmed opowiada o tym, że raz przesłali mu film w HD w tym momencie: https://youtu.be/qYu4VR-zzEY?t=2809 mi tylko raz przesłali taki film. Pokazali mi jak nad głową mam jakieś mechaniczne urządzenie, które manipuluje moim mózgiem. Wyglądało jak mechaniczne ramie robota dziwnie zakończone dochodzące do mojej głowy.

 

Protokół pozbawienia snu – Sleep deprivation protocol

Trzymanie mnie w stanie zmęczenia I niewyspania już od 2019. Tak jakbyś nie spał wogóle się budzisz I jesteś taki niewyspany ale jakoś cię podtrzymują w ciągu dnia na czymś, co sprawia że symptomy niewyspania są usunięte ale nadal jesteś zmęczony jakbyś nie spał. Trwa to już bardzo długo. Zamiast snu wgrywają mi sny, które są zlepkiem kilku ostatnich dni I moich starych lub obecnych znajomych, którzy w nich występują. Zawsze przynajmniej jeden znajomy.

 

Bezpośrednia broń energetyczna – napromieniowywanie

Było na mnie użytych wiele tego typu broni do różnych celów. Świadomie nie jestem w stanie określić co one robią mi, co robią w moim ciele. Jest to po prostu bolesne, nieprzyjemne, sprawiają tym, że organizm ludzki zachowuje się w pewien sposób. Jakbym był napromieniowywany czymś. Trwa to godzinami. Jakby coś przesiewało całe twoje ciało I odczuwasz symptomy na swoim ciele. 

 

Syntetyczne sny

Od kilku miesięcy tworzą mi sny jakie mam związane z rodziną I znajomymi jakich miałem w dzieciństwie. Zawsze jest inny scenariusz, w tych snach wydaje mi się jakbym myślał I podejmował w nich własne decyzje. Takie w pół-świadome sny w których jestem w pełni kontrolowany do robienia różnych rzeczy.

Np. Dzisiaj mnie trzymali w wygenerowanym śnie gdzie byłem niemal całkiem świadomy otoczenia I tego co się w nim znajduje I rozmawiałem ze swoimi oprawcami. Oni mi mówili, że to nic co mi robią ja mówiłem, że to co mi robią już dawno temu wyszło poza akceptowalną przezemnie skalę. 

W tych pół świadomych snach mogą sprawiać byś robił cokowiek sobie zażyczą. 

 

Technologia hakowania wyobraźni

Używają tak jakby swojej wyobraźni do pokazywania mi filmów z udziałem głosów zintegrowanych z moim umysłem. Tak jakby twoja wyobraźnia została zhakowana I wyświetlana ci przed oczami zamiast „w wyobraźni”. Tylko wiesz, że to nie ty wyobrażasz sobie te rzeczy bo nie mają związku żadnego z twoim życiem. Używają tego cały czas.

 

Wstrzykiwanie znaczenia tego co czytam lub słyszę

Od dziś zaczęli wstrzykiwać swoje własne znaczenie tego co słyszę lub widzę. Tego się obawiałem, że nie bedę mógł mieć nawet własnego znaczenia tego co oglądam lub czytam. np. Słuchasz wywiadu I gdy próbujesz określić znaczenie tego co ktoś mówi a jest to podmieniane na inne znaczenie, które nie jest twoje. Twoje rozumienie tego co ktoś mówi jest blokowane.

 

Czytałem o Bogu to mi pokazał jak wyciska w rękach dziecko, serce z niego wyskakuje I przykłada mi je do ucha I pyta „halo Bóg?” Nawiązując do tego że chyba serce ma z nim łączyć. Czytałem o tym jak narkotyki były rozpowszechnione na świecie przez CIA I tam pisali o boginiach to mi pokazał niewinną dziewczynkę dotykającą genitaliów wielkiej dojrzałej kobiety z takim zachęceniem „dotknij!” Takim dziecięcym głosem I potem to dziecko się przeżegnało jako, że dotykanie genitaliów swojej bogini to znak dotykania wody święconej w Chrześcijaństwie. Zacząłem się modlić to powiedzieli że mnie w czasie prześlą bym zgwałcił Św. Maryję.

 

Coraz bardziej realne sny

Zrobili mi sen z koleżanką z młodości gdzie miałem seks z nią ale obudziłem się zaraz przed orgazmem. Sen był bardzo realny ale kobieta była zrobiona z czegoś innego niż człowiek. Zaczęli robić coś z moim penisem I jego mięśniami zaraz po przebudzeniu. Potem uśpili mnie I zrobili mi sen z tą samą koleżanką tyko w innej scenerii gdzie też byłem zmuszony się do niej dobierać. Była zrobiona już na bardziej ludzką.  Odczuwanie w nim było niemal prawdziwe. W obydwu pół świadomych realnościach nie miała ludzkiej pochwy.

 

Twarze matrixowe

Opisywałem wcześniej niemal jak w filmie Matrix co agent Smith przemował ciała innych. Tego samego doświadczałem. Teraz wiem, że to zaprogramowana ściema bo włączali kilka razy różnych „agentów” we mnie. Ci agenci nie przejmowali mojej osobowości ale posiadali własną. Tak jak jest to opisywane przez innych Targetów, jakby silniejszy promień z którego nie możesz się uwolnić.

 

Manipulacja zapachem

Od rana testują coraz to różne zapachy na moim nosie, perfumy kobiece I męskie, jabłko I wiele innych mi dotąd nieznanych. Z czasem te manipulacje zapachem przeszły do manipulacji całymi doznaniami jakie można dostać.

 

Matrix senny

Zbudowali dla mnie rzeczywistość którą mam zamiast snu, jestem tam, podejmuję decyzje, poznaję ludzi.  Jest równie realna jak moja własna I równie podobna do mojego życia. Nie wiem co jest ich celem. Po co to zostało stowrzone. Opisywałem to w tamtym roku bardziej szczegółowo jak było to tworzone na przestrzeni kilku miesięcy. 

 

Brak odczuwania jakichkolwiek emocji

Od 5 lat progresywnie sprawiają, że nie jestem w stanie odczuwać rzeczy, najpierw zaczęli od usunięcia odczuwania innych osób wokół mnie I odczuwania podczas słuchania muzyki (musiałem sobie wyobrażać jak odczuwać muzykę), potem odczuwania swoich emocji a teraz odczuwania nawet własnego ciała. Byłem wczoraj na imprezce drum and base – nie poczułem niczego nawet tego, że ta muzyka mi się nie podoba. Tańczyłęm a oni w mojej głowie sprawiali, że miałem wrażenie, że mi się podoba ale nie dochodziło do mnie, że tak naprawdę nie podoba mi się. Piłem alkohol ale nie poczułem emocji związanych z jego piciem ani tego, że jestem pijany chociaż moje ciało było pijane bo język mi się mylił. Na nastęny dzień usunęli mi odczuwnaie bólu głowy i kaca związanego z piciem alkoholu. Nie odczuwam ciała to nie odczuwam i tego. Tak jakby wyłączyli to.

 

Rozwój tej technologii do kontroli życia dzieci

Szukając pomocy u terapeutów znalałem jedną, która mówi że dzieciom robili podobne rzeczy co mi, wmawiając mi, że z moim sercem robione są jakieś duchowe zmiany, że np. Zmienili je na serce świni I przy użyciu tej technologii do zmiany wierzeń z 2016-tego naprawdę tak myślałem, że to możliwe. https://youtu.be/smVS24Fv__k?t=1788.

 

Manipulacja czasem w ciągu dnia

Gdy np. Idę do domu to włączają jakiś program, który zajmuje moje myśli zamiast mieć swoje to tworzą mi jakby między sobą rozmawiali o jakiś koncepcjach mi nieznanych, gdy podchodzę do laptopa wszystko ustaje tak jakby mnie przełączyli na coś innego w danym momencie. Tak jakby to było wygenerowane.

 

Ból nóg.

Gdy byłem w Anglii to po pracy zacząłem zauważać, że nogi od pasa w dół mnie bolą. Tylko chociaż traktowałem to jako normalny ból nie przyszło mi do głowy, że nie jest to normalny ból. Pamiętam przed wyjazdem do Anglii, że nogi zaczynały mnie boleć od chodzienia dopiero po kilkunastu dniach chodzenia po mieście po 10 godzin. I był to zupełnie inny ból niż ten z Anglii. Tam doświadczałem takiego bólu, że jakby całe kości wraz z piętami były wrażliwe na nawet jeden krok I jeden rok sprawiał mi trudność. Dziwiłem się dlaczego dosłownie zaraz po 8 godzinach niezbyt męczącej pracy moje nogi reagują w ten sposób, że dokładnie po skończonej pracy mnie tak bolą a w ciągu całej pracy nie. Tylko dosłownie na samym końcu pracy jakby ktoś włączył ból I nagle po 8 godzinach pracy mogę ledwo dojść do samochodu co mnie do domu zawiezie. Teraz jak jestem w Krakowie po 5 godzinach stania I wręczania ulotek robią mi tak gdy wracam do domu, że raz mnie boli a raz nie. Włączają to jak za pomocą przycisku i wyłączają i też dzieje się to natychmiast. Jakbym był robotem któremu to można to uruchomić.

 

Niemożliwość zamyknięcia oczu

Teraz gdy zamykam oczy podsyłają mi jakieś obrazy I filmy jakich ochydnych ruchów dziwnych istot, takich psychodelicznych. Potem wadzają mnie w taki stan że niby usypiam ale manipulują mną bym myślał, że z kimś rozmawiam w prawdziwym życiu. Takie wgrane różne krótkie momenty I nie mogę zasnąć czy nawet wejść ten usypiający stan tylko jestem przywracany do rzeczywistości po tych momentach.

 

Sterowanie decyzjami

Jednego dnia rozmawiałem z mamą o moim stanie przez telefon, namawiała mnie na branie leków psychotropowych, które testowałem dawno temu I nie podziałały. Ogólnie rodzina mi nie wierzy.  Po chwili sprawili, że nie byłem w stanie odpowiedzieć tak jak jej chciałem po tym jak powiedziałem, że może przyjade na chwile do domu jakby zablokowali moją mowę I myśli aż rozmowa się zakończyła. Po telefonie byłem zdziwiony, że przecież nigdzie nie będę jechał do żadnych lekarzy. Tego dnia w pracy zrobili mi tak bolesną jazdę, że dzień później pojechałem do domu rodzinnego I do lekarza. Cały wieczór sprawiali mi ogromny ból fizyczny serca. Ledwo to zniosłem. Myślałem, że przynajmniej mnie zbadają ale lekarz nie uwierzył w żadne moje słowo. Doprowadzili moją mamę do płaczu gdy byliśmy w szpitalu. Nie dali mi się wysłowić przy lekarzu.

Samochod

Samochód – manipulacja wspomnieniami

Sprawili, że zapomniałem gdzie mój samochód się znajduje. Poszedłem w jedno miejsce I mogłem przysiąc, że to tutaj. Poszedłem na policje by zgłosić kradzież, straciłem cały dzień na policji. Pod koniec dnia zadzwonili do mnie z patrolu, że znaleźli samochód gdzieś indziej. Poszedłem zdziwiony na miejsce I gdy doszedłem wsadzili mi do pamięci przypomnienie jak parkowałem w tym miejscu a tamto gdzie poszedłem rano to było przed ostatni raz gdzie parkowałem. Wyszedłem przed policjantami na skończonego idiotę.

 

Spuszczanie powietrza z kół

Wiem, że to niewiele w porównaniu do tego co mi robią ale spuścili mi powietrze z opony w jeden dzień a następnie gdy napompowałem I pojechałem do rodzinnego miasta do spuścili mi z drugiej opony dzień później. Czyli jeżdżą za mną jeżeli potrzebują. Nie wiem czemu taką pierdołę mi zrobili, w porownianiu np. z dzisiejszym dniem gdzie od kilku godzin sprawiają mi nieustanny ból serca. Może po to by wyglądało to zabawnie gdy o tym napiszę. Czytałam dziś w książce Rauni Kilde, że robią tak Targetom, to pomyślałem że dopiszę.

 

Marzec

Marzec przeleciał głównie na co nocnych horrorach zamiast snów wygenerowanych przez jakąś technologię. Za dnia mnie usypiają i trzymają w zmęczeniu przez co nie mogę robić nic co mogłoby poprawić mój stan. Czuję się jak bateryjka z matrix-a, codziennie jakby wysysali ze mnie energię. W tych snach jestem na wpół przytomny i na wpół świadomy tego co się dzieje. Tak jakbym był obudzony a sen był generowany. Ewa Pawela mówiła coś na temat wszczepiania snów, myślę, że powinienem z nią porozmawiać na ten temat ale obawiam się, że nie będzie w stanie mi pomóc.

 

Kwiecień

Miesiąc przechodzi na generowaniu koszmarów sennych w których występują moi znajomi. Stan snu jest inny niż normalny ludzki sen. Jakby wprawiali mnie w podobny stan ale po którym po całej nocy człowiek budzi się zmęczony. Dziś (jest 14-ty) zaczęli mnie dusić rano i robią to w ciągu dnia. Sprawiają, że czuję jakbym miał za mało powietrza. Jakby mnie ktoś lekko dusił od środka. Sam nie mogę uwierzyć, że taka manipulacja ciałem jest możliwa. Wykrzywianie mi buzi do tego ich ciągłego uśmiechu staje się nie do zniesienia. Dziś także kontynuują z robieniem mi przeskoków serca. Dziś rano sprawili, że po przebudzeniu nie miałem nawodnienia w oczach, dopiero po jakiejś godzinie sprawiali, że ziewam więc pojawiło się nawodnienie oczu. 

Puszczają mi w głowie pedofilskie filmy. 

 

Emocjonalna lobotomia

Na codzień czuję się jakby ktoś wykonał na mnie emocjonalną lobotomie. Czasami tylko jestem świadom tego jak złe I pokurwione jest to co i robią. Dni spędzam na szukaniu czegoś co pozwoli mi się przed nimi bronić.

 

Reagowanie inaczej na emocje jakie powienienem mieć – zaprogramowany AI – sztuczna inteligencja odpowiada na moje emocje I usuwa je ze mnie

Tutaj inny TI opisuje, że u niej zaprogramowali by chciało się jej żygać gdy myśli o kimś: https://youtu.be/NLifs7IioiI?t=255 u mnie robili podobnie wiele razy. Gdy przychodzi moment w którym powinienem mieć odpowiednią emocje to następuje autoamtyczna reakcja ciała takie parsknięcie. Często używają tego też między sobą, jestem jakby pod przyciskiem reaguję jak robot. AI jest zaprogramowany także w moim umyśle by odpowiadać automatycznie na myśli, które prowadzą do wyzwolenia. Np. gdy myślę o czymś co mogłoby mi pomóc to słyszję jak AI odpowiada ludzkim głosem moim imieniem jakby był moją matką, która mnie upomina i usuwa mi z umysłu tą myśl, po czym usuwają to o czym myślałem – po chwili nie pamiętam nic. To usuwanie pamięci jest tak częste, że muszę przyznać się przyzwyczaiłem do bezsilności obrony przed tym. Ma to sprawiać wrażenie, że ktoś dba o to, co się z tobą dzieje. Już wspominałem, że w tym roku budują na mnie technologię do kontroli umysłu dzieci. Głosem matczynej kobiety, która dba o ciebie bardziej niż własna matka. Wyobraź sobie małe dziecko, które jeszcze nie uświadomiło sobie, że to nie w porządku co mu jest robione i ta technologia używana w sposób właśnie jak na mnie – by od małego czynił to czego chcą oprawcy i przyzwyczajał się do odpowiadania na te stworzone osobowości a nie prawdziwych ludzi.

Albo gdy mam myśl która prowadzi do pozywtywnej emocji we mnie to zamiast tego zaprogramowali mnie bym parskał. Albo gdy mam myśl która poprowadziła by mnie do ciekawego pomysłu, który by mi pomógł pozbyć się ich to zamiast tego odczuwam tylko początek tego procesu a następnie słyszę taki wygenerowany głos „nigdy nie pójdziesz/będziesz” z takim dodatkiem osobowościowym, że to ktoś bardzo mądry i wyżej postawiony w hierarchi moich oprawców po czym myśl jest urywana I usuwają mi z pamięci o czym myślałem. Jestem pilnowany we własnym umyśle by nie myśleć na pewne sposoby i tematy, by wyzwolenie nie było możliwe.