Cathy O’Brien Mind Control

Tutaj kobieta opisuje swoje doświadczenia z Mind Control. Opowiada jak jej części mentalne biły się między sobą i że nie mogła nawet sformułować jakiejkolwiek decyzji jeżeli o to chodzi. To samo co zrobili mi z tymi osobowościami w 2016 roku. 

Kobieta opisuje też, że była wykorzystywana seksualnie. U mnie jest podobnie, doprowadzają mnie do orgazmu kiedy chcą i jak chcą bez mojego pozwolenia. Do tego dochodzi masa seksualnych obrazów i filmów seksualnych.

Opisuje też, że straciła możliwość do własnego wolnego myślenia. Dokładnie przez to samo przechodzę. Też nie mogę myśleć jak chcę. I jej oprawcy mówią jej co robić a ona jak robot je wykonywała. Tak samo jest u mnie. Jakoś mają dostęp do części mojego umysłu przez który sterują tym co robię kiedy chcą.

Kobieta też opisuje uczucie jakie się ma gdy jest się TI beznadziei z tym, że nie można się od nich uwolnić. To samo u mnie.

I mówi, że dobrzy ludzie nie szukają takich rzeczy bo są ślepi na taką kryminalną działalność, że dla normalnego człowieka takie rzeczy są niewyobrażalne.

Mówi, że mind control jest już tak zaawansowany, że nawet oddychanie czy mruganie jest kontrolowane, mi też to robią, udowodnili mi to wiele razy.

Tutaj też opisuje, że wmawiają, że to inne istoty z innych światów czy demony. Ale to zwykli ludzie.

Z mind control nie ma wolnej myśli, bez wolnej myśli nie ma wolnej woli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.