Techno Crime Fighters Forum, Voice to Skull

Tutaj kobieta opisuje swoje przemyślenia na temat V2k, i że życie w Hive Mind to totalitarny komunistyczny pogląd. Indywidualność się liczy.

Zastanawiają się nad tym jak daleko taka broń może być używana. Technologia już dawno przewyższa proste sprawy jak opanowanie jakiejś ludzkiej osoby przez ogłuszenie.

Opisują także, że nasze historie zostaną usunięte przez tych co nam nie uwierzyli a potem całe masy ludzi będą kontrolowane przez użycie tych technologii.

Stworzyli dla nas psychiczne więzienie z którego nie sposób się wydostać. Jeżeli broń do usuwania twoich myśli, emocji czy mowy jest już skonstruowana to dlaczego nadal nam to robią.

Tortury to nie normalna wartość kogokolwiek zdrowego psychicznie.

Każdy z nas jest w jakimś rządowym programie tortur. Te programy ciągną cię na prawie śmierć a gdy to nadchodzi to ci trochę odpuszczają byś przeżył i twoje tortury kontynuują. Całymi dniami, całymi miesiącami tortury fizyczne i psychiczne w dzień i w nocy.

Targeci to zwykli normalni ludzie, którzy nie mają w naturze krzywdzić innych osób. Gość opisuje też to co mi robią, że nie jesteś w stanie myśleć na pewne tematy. Blokują ci tak jakby postawili mur z możliwością myślenia w dany sposób, na dany temat. I że piszą algorytmy przystosowane do tych ochłapów jakie ci zostawili. I operujesz tylko na nich. A torturują cię i jest to zabawne dla nich. Blokują skomplikowane myślenie w umyśle.

Nie masz dostępu do ich umysłów, ale nieustannie monitorują wszystko co myślisz i robisz.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.