Dr. Rauni Kilde o kontroli umysłu

 

Dr. Rauni Kilde mówi o kontroli umysłu: „Kontrola umysłu znaczy, że są urządzenia, które są w stanie zawładnąć Twoim mózgiem. Mogą sprawić, że będziesz szalony, religijny, homoseksualny zmienią wszystko w Tobie. Czym są te urządzenia. Wojskowe kompleksy je stworzyły w ostatnich 60 latach. Informacja jaka jest dawana do mediów jest pół wieku za stara. Jaki jest cel kontroli umysłu? przejęcie Twojego ciała, mózgu, zachowań. Zakłócić pamięć, zdyskredytować ludzi przez ich zachowanie, zmieniać Twoje schematy seksualne. Jaki jest cel kontroli umysłu? zaprogramować osobę Ciebie czy ktokolwiek innego by wykonywać misje zamachu wbrew Twojej woli. I kontrolować zachowania i schematy myślowe osoby. Do manipulowania opinią człowieka. Częścią kontroli umysłu jest monitorowanie Cię przez 24/7. Fizycznie i przez elektroniczne urządzenia. Projekt ten jest realizowany przez CIA i marynarkę wojenną. Ruch i zachowanie może być skierowany przez elektroniczne siły i ludzkie istoty mogą być kontrolowane jak roboty.”

„Europejski parlament ostrzegał przed niebezpieczeństwami w styczniu 1999 r. świadomości kontroli umysłu i ich nadużywaniu. Europejskiego parlamentu rezolucja w sprawie ochrony środowiskowej. Paragraf 3 Uni Europejskiej by szukać nowych technologii nieśmiercionośnych broni. Są śmiercionośne chociaż nazywają je nieśmiercionośne. Opracowywanie nowych strategii zbrojeniowych, utajnionych i regulowanych przez konwencje krajowe. Paragraf 27 mówi, że jest przyczyną konwencji krajowych wprowadzając globalny zakaz na opracowywanie wszystkich broni, które mogą doprowadzić do manipulacji ludzkimi istotami. Stany zjednoczone zignorują te uchwały bo nie respektują międzynarodowych uchwał.”

„Jeżeli myślisz o swoich dzieciach, ta technologia musi być powstrzymana w jakiś sposób. Inaczej mówimy o pokoleniu 100% biologicznych robotach słuchających rozkazów z komputera.”

„Elektroniczne bronie są gorsze niż bomba atomowa. Bo ich nie widzisz ale czujesz je w ciele. Nie jesteś w stanie dowieść, że istnieją, bo są używane po cichu przez ściany. Używają cichej hipnozy nagle o czymś myślisz i nie jesteś świadom, że myśl została ci zaindukowana.”

„Pierwsze by się chronić przed tym to świadomość tego, że to istnieje. ”

 

Muszę przyznać, że oprócz mordowania doświadczyłem wszystkich rzeczy o których mówi Dr Rauni. Od zmiany schematów myślowych, przez gwałty do programowania zachowania czy jawnego znęcania się nade mną przez całe miesiące – fizycznie i mentalnie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.